Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фофан
Додано 06 гру 2025

Фофан

@Fofan_eth
Кількість підписників: 994
Фото: 515
Відео: 4
Посилання: 444
Опис:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan
Джерело

Фофан | Я навіть і не помітив, але в них буде ще якась інкубація. Це виглядає ...

Логотип телеграм спільноти - Фофан Фофан @Fofan_eth
334 Охват/переглядів 2026-02-04 18:28 Повідомлення №887
Я навіть і не помітив, але в них буде ще якась інкубація. Це виглядає дуже цікаво. Реально, у них є всі карти на руках. Це не якась залупа, умовно, як Heurist запускалися. Чисто дали анонс про якийсь агент лаунчпад і в закат.Тут у DEUS умовно інтеграція стокового ринку Robotics проєктів в їх платформу Robotics Capital Markets. Потім інтеграція SubDAO, доступ до інвестицій в веб-два Robotics проєкти. Вони об'єднують два сильні наративи, якщо чесно. Вони об'єднують як мінімум наратив стокового ринку. Це що зараз відбувається: об'єктивно чимало усяких стокових акцій лістяться на коінбейз, бінанс і тд. Точніше біржі лістять акції.А ту ще цікавіше. По-перше, торігвля акціями Robotics проектів, по-друге, це доступ до інвестицій в Robotics проєкти, що найбільш цікаво, якщо чесно. Якщо ще акціями такими можна буде торгувати, які не вийшли повноцінно на ринок, то це імба.Єдиний мінус, який я бачу: я просто не розумію, як вони і скільки вони зможуть генерувати ревеню з їхньої Robotics Capital Markets платформи, тобто там, де будуть торгуватися стокові акції. Саме стокові акції, які вже залістилися. Бо не бачу сенсу насправді торгувати там, адже об'єктивно які шанси на класний вінрейт? Тобто там не буде сильного волюме, адже стоковий ринок це не про фаст фліпи на яких може генеруватись по 10кк волюме за день, як на Virtual до прикладу. Без сильних об'ємів ревеню адекватного не буде.Ну і також ще пару питань є по ліквідності, а саме чим буде підкріплюватись ліквідність на цих токенізованих акціях?