Джерело
Фофан | Нікітос похоронив InfoFiЗараз можна остаточно сказати що інфофай мета ...
531 Охват/переглядів
2026-01-15 19:02
Повідомлення №848
Нікітос похоронив InfoFiЗараз можна остаточно сказати що інфофай мета мертва і вона не повернеться, в чому я на 100% впевнений. Обідно, досадно но ладно.Я справді сумніваюсь що тренд за винагородження активностей в соц мережах зміниться, адже він реально має справжній імпакт, люди починають помічати проект і це по своєму створює хайп, тому об'єктивно це треба команді. Саме через це вже мертвий інфофай має еволюціонувати в щось інше - ТВІТТЕР БЕЙДЖИКИ.Діскорд ролі, амбасадорки мали імпакт та й частково будуть мати імпакт, але не такий великий як твіттер, адже твіттер це про трафік і про нових людей для проектів. Амбасадорки та діскор ролі це про внутрішнє комм'юніті, але завжди треба шукати тих хто "із внє".Деякі тіпи говорять за повернення тестнетів, ретро (ще довго буде жити на мою думку), діскорд ролей і тд. Але об'єктивно все це вже відіграна історія і треба щось нове, саме тому я і думаю за бейджики.Глянути на лімітлесс, які по чуткам роздали 50к тіпам з бейджиками, це не підтверджена інфа, але часто за це писали. І тут можна відразу об'єднати контент креаторів які отримали бейджики з амбасадорами.Об'єктивно, що отримує проект:Якісний контент (адже зальотним креаторам бейджик давати не хочеться) + команді не треба на них багато виділяти, зібрати 20-50 якісних креаторів на яких виділити 0.3-0.5% від сапплаю = всі задоволені, команда отримуватиме трафік з твіттера, а креатори будуть отримувати годні дропи.Таким чином вирішується найголовніша проблема інфофай - AI Slop. Команда не буде видавати токени на індусів з азіатами які прогнали свої пости через аішку і душать лише технічною частиною, а ці пости набирають суто через фарм групи.Ситуація Win Win як на мене.Ну і першими хто запустить цей тренд буде: Polymarket та Base.