Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДНК Формули-1🏎🧬
Додано 06 гру 2025

ДНК Формули-1🏎🧬

@F1DNA
Кількість підписників: 5 281
Фото: 9,800
Відео: 107
Посилання: 5,450
Опис:
Український канал про королеву автоспорту, в якому висвітлюються всі найцікавіші та найважливіші події у Формулі-1. Підтримати канал: 🔗https://send.monobank.ua/jar/2pD1oUjq1q Cooperation: @annakharchenko
Джерело

ДНК Формули-1🏎🧬 | ​Макс Ферстаппен: Це не є чимось негативним, бути у порівнянні з Alpin...

Логотип телеграм спільноти - ДНК Формули-1🏎🧬 ДНК Формули-1🏎🧬 @F1DNA
1 920 Охват/переглядів 2026-03-30 13:00 Повідомлення №15605
Макс Ферстаппен: Це не є чимось негативним, бути у порівнянні з AlpineПілот Red Bull, Макс Ферстаппен, визнав, що команда веде боротьбу в середині пелотону після важког вікенду в Японії.«Це не є чимось негативним, бути у порівнянні з Alpine, бо вони роблять хорошу роботу. Просто для нас, звичайно, це не те місце, де ми хотіли б бути, але на даний момент я відчуваю, що ми більше боремося в середині пелотону, ніж у лідерах.Принаймні цього разу мій старт був трохи кращим, і я не втратив стільки позицій. Я обійшов кілька машин, а потім, звичайно, в якийсь момент ти впираєшся в стелю. Думаю, з П'єром ми були дуже близькі за рівнем — можливо, за чистою швидкістю ми були трохи швидшими, але це легко сказати зараз.Просто було дуже важко обганяти. Я міг обганяти, але потім мене одразу ж обганяли назад, бо моя батарея розряджалася. Я спробував один раз і випередив П’єра, але на головній прямій вже не було заряду батареї, тож на цьому все скінчилось.Я намагався тримати тиск, сподіваючись на якусь помилку або зношення шин, але цього не сталося, тому ми фінішували дуже близько один до одного. Гадаю, я намагався витиснути максимум, незважаючи на усі труднощі, які були в машині, бо те, що було у кваліфікації, було і в гонці, тому, чесно кажучи, було неймовірно важко почуватися комфортно в машині».🔔F1 DNA