Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста
Додано 14 лип 2024

EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста

@Exist_ua
Кількість підписників: 3 845
Фото: 5,060
Відео: 2,300
Посилання: 4,270
Опис:
🔷 Офіційний канал екосистеми автомобіліста EXIST.UA 💛💙 📱 Мобільний додаток - https://prg.exist.ua/contacts/application.html 🟩 Кнопка автомобіліста, з усіх питань - @EXIST_UA_Official_BOT
Джерело

EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста | Кожен день в мережі з'являються нові "Мирні плани" про нашу капітуляці...

Логотип телеграм спільноти - EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста @Exist_ua
576 Охват/переглядів 2025-12-11 17:47 Повідомлення №7274
Кожен день в мережі з'являються нові "Мирні плани" про нашу капітуляцію. Але по факту трамп хоче грошей, а його союзник з московії хоче всю Україну, і клали вони на Європу та Україну. Нам відповідно треба відстояти свої інтереси, бо з Донбасу за "перемовинами" вже зробили вільну економічну зону. Ну як вільну ... вільну від економіки, людей та життя (просто подивіться на фото "звільнених" Авдіївки, Вугледару, Торецьку та інших міст... ). А на полі бою не змінюється взагалі нічого: постійні штурми та оборона. "Мирний план", ага.Тому ЗСУ стоять та тримаються як можуть. Їх чутка сунуть, але вони упираються руками, ногами, зубами та всім, шо є. І стоять. Наші дрони вже на постійній основі летять у гості до рос..ні. ППО працює як боженька на межі та за межею. Працюють всі.Поряд з ЗСУ крокують волонтери, які майже поряд святкують свої свята - 5 та 6 січня. Волонтерів все меншає потроху. Хтось мобілізувався, бо думав що допомагає за мало. Хтось втомився, бо волонтери теж люди та втомлюються (до речі строк служби волонтера 4 роки, є дослідження з цього приводу, можете погуглити). Але інші в строю і продовжують допомагати.Тому ми всі маємо тримати стрій. А на фото наш колега Ілля з 46 артилерійської бригади, тягне АКБ для їх корчика.Привітати зі святами ЗСУ можна ТУТ.5375411207107157