Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста
Додано 14 лип 2024

EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста

@Exist_ua
Кількість підписників: 3 845
Фото: 5,060
Відео: 2,300
Посилання: 4,270
Опис:
🔷 Офіційний канал екосистеми автомобіліста EXIST.UA 💛💙 📱 Мобільний додаток - https://prg.exist.ua/contacts/application.html 🟩 Кнопка автомобіліста, з усіх питань - @EXIST_UA_Official_BOT

👥 Кількість підписників

3 845
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

563
Середній/День:: 602
Середній/Тиждень:: 509
ERR: 14.64%

📊 Кількість повідомлень на день

7.2
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 7.4
Середнє за день: 7.2

Історія змін лого

Історія змін назви

EXIST.UA - твоя екосистема автомобіліста 2025-08-23
EXIST.UA 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Читаємо новини на минулому та цьому тижні, хрумкаючи під це діло «попкорн», бо це не новини, а гостросюжетний трилер ) Діючі особи - Наші та вороги.Локація – центральні траси Донецької, Запорізької області та Криму.Сюжет )- Наші луплять їхню логістику- Вони кричать, що їм боляче - намагається відбиватись перехоплювачами (так у них теж є, але їх треба було розвивати ще пів року тому) та МВГ – спойлер нічого «нє получається».- Наші міняють тактику і починають палити їхні мости. Вони намагаються встановлювати понтони, але перед понтонами збираються черги з фур.- Наші вночі палять понтони, ну і передають вітання фурам (бо не можна більше трьох збиратись).- Вони починають бензовози закривати брезентом, оббивати дошками, щоб додати їм квадратної форми, ну щоб наші дрони не дай боже не здогадались і масово перероблюють легкові автівки у міні-бензовози … «Зараз ми тут» …Ми не знаємо, які новини будуть далі, але прокидається обережний оптимізм...Банка для оптимізму ТУТ5375411207107157#допомогавійськовим
Днями декілька разів попадався пости ворога, які у вологих фантазіях радіє що у нас немає пального, а потім реальність їх болісно лупить у відповідь. І ловиш себе на думці що у них все так – вони хочуть здаватись, а не бути. Вчора було інтерв’ю з астронавтом NASA і сенатором США Марком Келлі, який підтвердив ці думки. Він 15 років провів на орбіті з різними рос... і для них на першому місці було – показати що вони головні, на другому місці – що будуть винуваті всі окрім них, на третьому місці – що можна вкрасти (тут мало бути інше слово). Так, ви правильно прочитали, щось вкрасти у космосі.І це астронавти, які закінчили вузи, інженери, програмісти, фахівці космічних підприємств, морські інженери, цивільні льотчики і всі вони щось крали (рука ліцо). Що тоді можна казати тоді про звичайну рядову рос...Крайній приклад - «Starlink» який вони вкрали і досі не можуть заспокоїтись. Бо все що вони вкрали, вона щиро вже вважають своїм і болісно переживають втрату, бо вимкнули їм «Starlink» ще 3 лютого, а вони досі скиглять.На фото медик 18-ї Слов’янської бригади НГУ, щиро дякує, за запчастини для їх корча, який ми періодично та наполегливо ставимо на «ноги»Тож ми все робимо вірно і продовжуємо допомагати ТУТ.5375411207107157
А нам і в нічній темноті після удару по Київу - видно, хто вони і хто ними керує...Ми воюємо з їх навалою, НПЗ та заводами які роблять все щоб нас убити - вони ж воюють з гуртожитками, ринками, ТРЦ музеями та гаражними кооперативами (підірвати гаражний кооператив за 50 млн доларів це прямо топ-рівень обрання цілі).І для чого? Для того що плюгавий карлик не зміг прокричати «Ура» (момент, який сором’язливо вирізали з ефіру), а потім щоб доказати своєму оточенню, що щось може і вирішив вдарити всім, що є. Вони досі нас не розуміють. Вони досі сподіваються, що такими атаками і відключенням світла зимою - нас можна інформаційно розкачати, а не навпаки - об'єднати.Для того щоб якось підняти вам настрій, на фото хлопці "Хімарсята", як вони себе самі називають «працівники ландшафтного дизайну», які лише приїхали з пусків. Позують разом з запчастинами які ми підібрали та відправили, щоб їм було кормфортніше ховати ... самі знаєте кого.Тож продовжуємо наш щотижневий збір ТУТ.5375411207107157#допомогавійськовим
Багато чого в нашому житті складається з дрібниць.Є приємні дрібниці. Наприклад - теплий салон машини взимку, коли сідаєш після холоду.Або ті дрібниці які ти не помічаєш поки вони не зникнуть. Наприклад - коротке “бережіть себе” від незнайомої людини на касі. Такого після 2022 року стало менше.Є дрібниці які привнесла війна. Це наприклад коли ніч пройшла без повітряної тривоги. Дрібниця, бо всього ночей було вже 1 543, а спокійних - набагато менше. Втім, приємно, бо хоч виспався.А бувають небезпечні дрібниці. Щоб хтось доїхав або навпаки вибрався живим фронту - іноді достатньо однієї дрібниці - наприклад, датчика тиску пального, і якщо він не працює - корч відмовляється їхати, а люди не вибираються. І нам треба просто вчасно підкинути ту саму, здавалося б - дрібницю.А поки відремонтовані нами корчики рушають далі, я переглядаю список інших машин, які чекають допомоги. Бо війна, як виявилось, дуже любить ці "дрібниці". І саме вони щодня вирішують: зламається щось чи знову все поїде.На фото задоволені хлопці тримають в руках «дрібницю», без якої їх корч не їхав. Допомогти «дрібницями» хлопцям можна ТУТ. 5375411207107157#допомогавійськовим
Минув ще один тижень і приніс цілу купу новин.Іран палає, але огризається. США думає, а як так Іран може замінувати Ормузьку протоку через яку йде 30% світової нафти. Хоча з боку Ірану це був найбільш очевидний крок. І що США робить? Правильно - «а давайте знімемо санкції на нафту рос..ні».Нафта дорожчає - наші АЗС теж «миттєво відреагували». Хоча запасів пального за старими цінами ще на місяць, вирішили «побарижити» вже сьогодні.Орбан «зарейдерив» гроші «Ощадбанку». Видно, у кого вчиться. Це на фоні того що його партія скоріш за все вперше за 25 років програє вибори і він таким чином намагається «виїхати». До добрих новин.- Ми знищили завод «Кремній-Ел», який виробляє 90% кричної електроники для військових рос…ні, ракет стане менше, красівоє відео бачили всі.- До нас звернулись більше 10 країн, які просять продати та навчити їх користуватись дронами проти «Шахедів». Це шанс головне його не профукати. Після цієї новини повинен був бути жарт «у нас немає карт», але пропустимо це. - Наші СБС вичистили ППО на півдні і тепер завдяки цьому можуть впольовувати «жирні» цілі таки як установки «Іскандер».Ми не зупиняємось: зараз маємо п’ять заявок на запчастини -ваша допомога буде дуже доречною саме ТУТ.5375411207107157#допомогавійськовим
Вже другий тиждень «палає» Близькій схід. США, як завжди, вирішили героїчно показати силу - трохи побомбити, як це вже робили в Афганістані, Іраку та інших точках на мапі, де ракети звикли говорити голосніше за дипломатію. А тут виявилося, що у Ірана є чим відповісти - балістичними ракетами та «Шахедами», які за тиждень навернули всю нафтову галузь і ще додатково газову, у зв’язку з чим нафта та газ улетіли в «космос». Тим часом московити, які від такого подарунку зраділи (тут повинно було буте інше слово) і готуються продавати газ за новими, «святковими» цінами. Щоправда, у цих планах вони чомусь постійно забувають про одну дрібницю – морські дрони СБУ. І про свої танкери для перевезення СПГ. Їх колись було тринадцять. Тепер - уже дванадцять. Один раптово вибухнув біля берегів Мальти. Буває.Але повернемось на Близький схід, де США раптом зрозуміло що у них «немає карт» і звернулись до України щоб вона допомагала збивати «мопеди», бо якось дорого навіть для США виходить збивати дрон зо 50 тисяч доларів ракетою яка коштує чотири мільйони. Сподіваюсь наше керівництво, щось вигадає в якості нагороди за таку допомогу, бо у сучасному світі просто так вже ніхто нікому не допомагає нажаль.А ми тим часом займаємось своїм фронтом, тому допомогти Силам оборони можна ТУТ.Ми ж продовжуємо лікувати «корчики» наших екзістівців. Цього тижня закрили капітальний ремонт двигуна для нашого колеги у ЗСУ - Максима. Він, до речі, зовсім не очікував, що ми зберемо всю суму.На фото - результат. Допомога, яка найбільше радує око механіка.5375411207107157#допомогавійськовим
Ну що, трохи новин? Перший день весни на Близькому Сході стартував максимально драйвово. США разом з Ізраїлем взялися за Іран - причини у них свої, але для нас це ті, хто постачав ворогу «Шахеди» та технології для їх виробництва.Ми не проти. Скільки біди ворог накоїв завдяки іранській допомозі - важко порахувати. Добре що не встигли балістику передати, хоча ті й дуже нили.До речі, для довідки (хоча дивно, що у 2026 році це ще актуально): Україна досі не розірвала дипломатичні відносини з Іраном. У 2022-му ми розірвали дипвідносини з РФ, Білоруссю та Сирією. У 2024-му - з хунтами Малі, Буркіна-Фасо та Нігеру (а нічого найманців сюди слати). А тут - тиша.На цьому фоні путін видав перл: заявив, що США не повинні порушувати міжнародне право. Так і сказав. Рука-лице.Тим часом оперативна група США «Скорпіон Страйк» вперше в реальному бою застосувала дешеві безпілотники для атак в одному напрямку. Емм… Їм сказати, чи хай пишаються?А тепер - до наших, справжніх і болючих новин. На жаль, клята рос…ня забрала ще одного нашого.Любарський Сергій.Честь.Але в силах оборони залишаються ще багато "Екзістівців", які потребують підтримки. Наприклад, цей тиждень завершуємо звітом від Олега Моргуна.Тож не забувайте і про нашу «БАНКУ». Вона за ці два місяці дуже помітно «схудла».5375411207107157#допомогавійськовим
Життя бентежне, як іноді каже наша знайома військова.Так і у нас, особливо у Києві коли несподівано у січні прийшла зима. А ще несподіваніше обстріл ворога, які як шакали чекали ці морози, і «блекаут».І все це відбувається на фоні битви за «володіннями світу» між США та ЄС де головною «нагородою» виступає Гренландія, яка сама в шоці від того що відбувається. Трамп після викрадення Мадуро - мабуть відчув себе Боженькою, ось і «чудить». Ці новини перекрили навіть те що ворог на морі фактично втратив свою суб’єктність. Тобто їх кораблі для України були і так «законною ціллю». А ось після того як США захопила їх танкери, показавши приклад, причому один з них вони захоплювали під скавчання московитських кораблів та субмарини. І після цього їх кораблі почали гупати всі кому не ліньки - ось вже і невелика Італія арештувала їх корабель.І серед цих новин є і наша новина. На цей раз ми закрили запит на інструменти для медикіні «Бджілки» з 225 ОШП «Скеля».Банка для подальшої підтримки ТУТ5375411207107157
Кілька днів тому всі мережі майоріли цифрою 1418. Так, хвальоне їхнє «можем павтаріть». І так, їхнє «есвео» вже офіційно довше ніж їхня ж «вєлікая» та «атєчєствєнная».22 червня 1941 року Німеччина напала на Радянський Союз. Операція «Барбаросса» планувалася як швидкий забіг на 2-3 місяці: зламати Червону армію, до осені дійти до лінії Архангельськ-Астрахань і святкувати перемогу. Реальність виявилась менш казковою - 1418 днів потому завдяки ленд-лізу від США та мільйонам трупів радянський прапор опинився над Рейхстагом, а плани «блискавичної війни» пішли в підручники, як приклад самовпевненості німецьких генералів.24 лютого 2022 року росія захотіла «павтаріть». Знову операція «Кидок Мангуста» і «за три дні», знищити державність, взяти Київ, увесь Схід, Південь, вийти до моря і перетворити Україну на слухняний протекторат. Телевізійні генерали малювали стрілочки, а історія тихо сміялась у кутку разом з мужніми силами оборони України.Станом на зараз ворога вибили з Куп’янська - міста за 40 кілометрів від їхнього ж кордону. Також наші сили оборони методично вибивають їхні танкери, бурові, НПЗ та все те що дає "кров" цій війні.Три дні, три місяці, три роки - у зла завжди один план. І завжди один фінал.Тож продовжуємо донатити нашим воїнам, які вже 1423 дні мужньо не дають їм «павтаріть».
Підіб'ємо підсумки передноворічного тижня?Зустріч Зеленського з Трампом, яка нібито чимось позитивним закінчилася, але не забуваємо, що бункерному гному потрібна ця війна. Прямий доказ - це обстріл Києва, у якому шахеди цілеспрямовано летіли на будинки. Це терор у чистому вигляді. Ціль – зламати і залякати. Дивно що є ще люди в штатах яким це досі не зрозуміло, включаючи Трампа.Ну і звісно куди ж без наших «національних забав». НАБУ знову тримає в «тонусі» - на цей раз відзначились депутати один з яких виїхав за кордон перед затриманням (ніколи такого не було і от знову сталося).А на фронті все важче, «гасіння пожеж» на Гуляйпільському напрямку та втрата Сіверська, нам ще аукнуться (Краматорську та Слов'янську приготуватись).Але є і хороше. Вперше з 2022 року ворог не зміг компенсувати своїх місячних втрат у живій силі. Тобто «мяско» починає закінчуватись. І опосередковано це показує і те що там де вони мали успіх, то не можуть його розвинути, бо в них не має резервів.Тож у цей важкий час треба допомагати хлопцям, бо корчі ломаються і їх треба лагодити. На фото знову «Легат» звітує за аморти на їхнього Мерса «Ведмідя». Допомогти хлопцям з запчастинами можна ТУТ#допомогавійськовимВсі корисні посилання будуть в коментарях