Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MasterED
Додано 06 гру 2025

MasterED

@EdwillProCorp
Кількість підписників: 656
Фото: 199
Відео: 131
Посилання: 45
Опис:
Канал моїх розробок і захоплень

👥 Кількість підписників

656
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -9

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 429 26-05-18 03:44
Усім привіт👋Я втомився брехати, що “все буде добре”......Не буде!Поки ви гортаєте стрічку, хлопці лежать у холодній землі.Поки ви думаєте “задоначу з зарплати”, хтось захлинається власною кров’ю, бо не на зв'язку, щоб вивезти його з позиції.Поки ви мовчите — вони помирають.Я відкривав збір в надії ,що все вийде, що мене почують. Сума стоїть. Стоїть, як хрест над ще живими.Мені пишуть з фронту з проханням про допомогу‼️Пишуть коротко:фото з таких переписок я виставлю."загинув"."потрібно,бо усе розбомбили" ."Коли, коли, коли" та багато чого схожого кожного дня.......І я читаю це з телефоном у своїх руках,і мені хочеться розбити його,бо я нічим не можу допомогти, окрім чергового поста, який ви пролистаєте.є😔Знаєте, як виглядає “не встигли”?Це коли тіло лежить добу під обстрілом, бо немає чим забрати😔Це коли поранений кличе побратима і просить води, а поруч немає ні машини, ні шансів, бо тупо не має як про це повідомити😔Це коли друг тягне його кілометр, падає поруч і більше не піднімається😔І я знаю, що частину цієї смерті можна було зупинити ГРОШИМА ( якби це не звучало).Кількома переказами‼️Одним репостом‼️Але ми втомилися. Нам важко. У нас свої проблеми.У них теж були свої проблеми.Поки вони не стали “двохсотими”.Я ненавиджу це відчуття безсилля.Ненавиджу кожну хвилину, коли збір висить незакритий.Ненавиджу слово “потім”.Бо для них “потім” не існує!!!І коли наступного разу Ви побачите чорну стрічку і напишете:«Світла пам’ять Герою», —пам’ятайте: можливо, він помер у той день, коли ви просто промовчали😔Бо якщо ми не закриємо цей збір —закриються їхні очі😔😔Повер банк це зв'язок, зв'язок - це життя, ліхтарик це світло,а світло-це можливість жити, почистити автомат, навестись на ціль, обробити рани чи просто поїсти!!!!!НЕ МАЄ МАЛЕНЬКОЇ ДОПОМОГИ, Є ВЕЛИКА БАЙДУЖІСТЬ!Допис не мій,але взятий з дозволу❤️Тож просимо всіх НЕБАЙДУЖИХ долучитись до даного збору та допомогти придбати ще один 3д принтер,щоб якомога швидше закривати запити наших Захисників🇺🇦Запитів наразі маємо дуже багато😔Тільки разом ми велика сила💪💪💪Разом до Перемоги🇺🇦💙💛🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3oenXAtX3U💳Номер картки банки5375 4112 1540 5544
👁 845 26-03-12 22:03
Привіт всім сьогодні у мене день народження п'ятниця 13 числа і мені сьогодні 33 роки. Чесно скажу, що не думав що зустріну цю важливу дату для себе в військовій частині. Але це не саме гірше. Гірше те що тут всі хворіють на бронхіти туберкульози та пневмонію та інші дуже серйозні хвороби. Я також підчепив щось і дуже погано себе почуваю вже кілька тижнів. Благо я саме бзвп не проходжу взагалі так як я при штабі займаюсь бумагами. В очікувані закінчення бзвп мене забере підрозділ гур до себе на дуже цікаву посаду. Це те що мене очікує але це не точно бо тут в армії міняється все в моменті. Дякую колегам та командирам і інструкторам, що зайвий раз мене не чіпають. Дуже всім вдячний, що були зі мною на протязі цього всього часу волонтерської діяльності. Якщо хто хоче допомогти коштами на ліки буду дуже вдячний.Хоч я і маю карту для зарплати але ті гроші треба чекати ще місяць. Дякую всім за привітання, сподіваюсь що вичухаюсь досить швидко. Бережіть себе і своїх близьких в цей не легкий час. 4441111077595159