САУДІВСЬКА АРАВІЯ НАРОЩУЄ ЦИФРОВИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ. В абсолютній теократичній монархії триває "разгул мракобісся". Саудівська Аравія у 2024 році стала найбільшою цифровою економікою регіону Близького Сходу та Північної Африки. Ринкова вартість цифрового сектору країни перевищила $131,9 млрд,що становить 15% ВВП королівства.Значний внесок у зростання сектора зробили інвестиції у розмірі $14,7 млрд,на розвиток штучного інтелекту, хмарних технологій та дата-центрів. У 2024 році загальна потужність центрів обробки даних збільшилася на 42% і досягла 290,5 мегават.У Саудівській Аравії зосереджено найбільшу концентрацію цифрових талантів на Близькому Сході: у технологічному секторі налічується понад 381 000 спеціалізованих робочих місць.Саудіти явно відстали від життя і забули,що "прогрес" це не про технологію,а про права (точніше привілеї ) деструктивних меншин і роздуту соціалку. Вони настільки "відсталі",що правляча династія навіть не збирається передавати владу бандам бюрократів й політиканів.
«ПОНТ ЖИВ!» (ΖΕΙ Ο ΠΌΝΤΟΝ!) – ДО РОКОВИН ГЕНОЦИДУ ПОНТІЙСЬКИХ ГРЕКІВ19 травня ми вшановуємо жертв однієї з найбільших трагедій в історії християнської європейської цивілізації — геноциду понтійських греків.Для України це має особливе значення, оскільки елліни-понтійці є корінним народом нашої країни. Сучасні елліни Приазов'я є найбільшим уламком колись багаточисельної і розгалуженої еллінської етносфери навколо Чорного моря, історія якої сягає 8 сторіччя до Р.Х.Величезне значення це має зараз, коли необільшовицький євразійський режим розгорнув новий геноцид цього маленького і давнього народу.Понтійці є не просто нашими братами по вірі та крові, як всі європейці. Вони сформувались як народ на нашій землі і жили разом з нашими пращурами вже за скіфських часів. Пелопонес є для них не стільки батьківщиною, скільки землею родичів, яка врятувала їх під час катастрофи. Власне ж батьківщина окупована винуватцями геноциду або ж збереглась в невеличких кутках, таких як наша «Мала Греція в Приазов'ї».Жахливо це визнавати, але зараз цілком можна сказати "зберігалась". Ми навіть не знаємо, скільки зараз пріазовських еллінів лишається на батьківщині, і не можемо прогнозувати, скільки зможе повернутись.За оцінками істориків, під час турецького геноциду було винищено більше 350 тисяч понтійців, що складало більше половини всього населення. Ця жахлива різанина зруйнувала надбання більш ніж 2500 річного розвитку самобутнього понтійського еллінізму.Характерно, що цей злочин відбувся за прямого сприяння москвинських більшовиків, які об'єднались з турецькими шовіністами проти християнського народу. Пізніше понтійці, які лишились на теренах СРСР, були піддані масовим репресіям, які носили ознаки прямого винищення їх як народу і, фактично, стали другим геноцидом.Жахливо, якщо третій геноцид понтійців, який розгортається в нас на очах, призведе до кінцевої загибелі Понтоса. На цьому фоні особливо гнусною є роль грецьких лівих антифашистів, які заради своєї шизофренічної ідеології підтримують знищення власного народу, беручи на себе гріх Юди-зрадника та Каїна-братовбивці водночас.Але сьогодні ми не лише вшановуємо жертв, але й віддаємо належне волі до життя та стійкості братнього народу. Понтійська мова зберігається вже декілька поколінь міграції, понтійська ідентичність взаємодіє із загальноеллінською і не зникає. А саме головне, що сучасні понтійці продовжують боротьбу за справедливість для свого народу, вимагаючи офіційного визнання геноциду з боку націй світу і вибачень від турецької держави.Не сумніваюсь, що українці повинні підтримати корінний народ нашої країни в його боротьбі за справедливість. По-перше, з міркувань досягнення Україною морального лідерства в регіоні. По-друге, для того щоб знайти собі союзників в нашій боротьбі за справедливість для жертв Голодомору. Не кажучи про те, що ми несемо відповідальність за захист народу, для якого українські терени стали ледь останнім клаптиком втраченої вітчизни.Але сьогодні помолимось за душі наших закатованих православних братів і сестер та скажемо «Понт жив!» (Ζει ο Πόντον!), бо історія братнього понтійського народу триває. Чи триватиме вона надалі – залежить від нашої спільної перемоги, в боротьбі яку русичи-українці та елліни-понтійці ведуть зараз проти орди зі зброєю в руках.«Понт жив!» (Ζει ο Πόντον!)@EdYurchenko 🎓
СЛОВО КОМАНДИРА ПРО СКАНДАЛЬНУ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО КЕРІВНИЦТВА НГУ. СМІЛИВО Й ВІДВЕРТО. МЕНІ ДОПОМОГЛО ЗОРІЄНТУВАТИСЬ.Не найкращий привід, але вважаю справою честі поділитися своїм власним досвідом та враженнями від роботи із Командувачем Національної Гвардії України бригадним генералом Олександром Півненком. Саме бригадний генерал Півненко є тією людиною, яка в максимально короткі терміни ефективно реформувала НГУ, і створила потужну силову структуру, яка на належному рівні спільно зі ЗСУ виконує поставлені бойові завдання на лінії бойового зіткнення. Я на власні очі бачив роботу Півненка від самого початку його призначення Командувачем НГУ — це відбулося в один і той самий день із моїм поверненням з полону до України — тому можу об'єктивно оцінювати результати його діяльності.Він постійно з головою залучений в усі військові процеси: аналізує та впроваджує набутий досвід, з високою точністю прогнозує дії противника. Як бойовий офіцер спецпідрозділу «Омега» — приділяє левову долю часу розвитку та професійному зростанню особового складу Нацгвардії. В пріоритеті завжди була, є і буде бойова та спеціальна підготовка особового складу, покращення тренувального процесу, вдосконалення роботи штабів та забезпечення військовослужбовців. Півненко по-справжньому піклується про підлеглих бійців і намагається створити оптимальні умови для виконання поставлених бойових завдань на передовій.Однією із його найважливіших рис, без якої є неможливим ефективне командування підрозділами в умовах сучасної війни, — здатність до швидкої адаптації до різких змін в характері ведення бойових дій. Що не менш важливо, Командувач постійно проявляв ініціативу в процесах формування корпусів НГУ і досяг своєї мети. Я можу стверджувати, що бригадний генерал Півненко робить все можливе для забезпечення підрозділів усім необхідним для виконання бойових завдань на фронті, дослуховується до конструктивних пропозицій знизу, звертає увагу на проблемні моменти, намагаючись оперативно вирішити їх. Ми вчимося у нього, а він вчиться у нас. Такою стала Нацгвардія за ці 2 роки під командуванням Олександра Півненка — сильною та боєздатною структурою, яка рухається в правильному напрямку.На фото ми разом з Командувачем НГУ бригадним генералом Олександром Півненком на передовій позиції на стику бригад «Буревій» та «Азов» за декілька діб після відбиття ворожих штурмових дій. Спалений ворожий танк на фоні ще не встиг охолонути, а Командувач НГУ вже поруч зі своїми підлеглими. Впевнений, в тому, що той, хто ходить в окопи на передові позиції до бійців після відбиття штурму, не зацікавлений у хабарництві та казнокрадстві.© Командир 1-го корпусу НГУ "Азов", полковник Денис Прокопенко
Презентація видання “Православний молитвослов. Київський ізвод” та виступ хору “Вогонь Традиції”Запрошуємо вас на презентацію унікального видання — «Православний молитвослов. Київський ізвод», яка відбудеться 7 травня 2025 року о 14:00 у Ставропігії Вселенського Патріарха — Андріївській церкві (стилобатна частина).Видання побачило світ з благословення Екзарха Вселенського Патріарха в Україні, єпископа Команського Михаїла.Цей молитвослов покликаний надати православним українцям змогу молитися звичними церковнослов’янськими молитвами в милозвучній українській вимові — без змін лексики, але з урахуванням традиційної вимови, що побутувала в українському богослужбовому житті від XI століття до сьогодення. Текст подано в транслітерації, що спирається на історичні джерела та фонетичні особливості Київського ізводу.У межах події також виступить православний хор “Вогонь Традиції”, що виконує церковнослов’янські піснеспіви відповідно до вимови, представленоï у молитвослові.Придбати молитвослов: https://duh-i-litera.com/bookstore/pravoslavnij-molitvoslov-kivskij-izvodПосилання на подію в фейсбук: https://www.facebook.com/share/19nfXeSgf7/
СЛОВО КОМАНДИРА КОРПУСУ "АЗОВ" ДО 11 РІЧЧЯ ПІДРОЗДІЛУ11 років. За цим числом стоять колосальна праця, надлюдські зусилля та безмежна любов до Батьківщини. Виснажливі тренування та важка робота на фронті. Гори знищених окупантів та ворожої техніки. Від невеликої групи добровольців до одного з найбоєздатніших підрозділів у світі. Все заради того, щоб Україна жила.Саме тому ми свідомо відмовились від комфортного та безпечного життя і повністю присвятили себе військовій справі. Я щасливий, що 11 років тому мій життєвий шлях привів мене саме в «Азов», і жодної хвилини я не пошкодував про це.Я дякую особовому складу 12-ої бригади «Азов», кожному солдату, сержанту та офіцеру за вашу службу. Без вас і вашої наполегливої та самовідданої праці «Азову» б не існувало. Ви і є «Азов».Після створення 1-го корпусу НГУ «Азов» ми залишаємось однією родиною, яка відтепер стала ще більшою. На кожному з вас лежить надвідповідальна місія — зберегти азовську ідентичність і ті принципи, які зробили азовський феномен можливим. Я впевнений, що новий командир 12-ої бригади «Азов», підполковник Богдан Грішенков, друг «Пугач» впорається із цим завданням на відмінно, а особовий склад бригади підтримуватиме його. Роботи більш ніж достатньо: повернути всіх наших побратимів з полону, бити ворога ще професійніше, множити бойову славу підрозділу та постійно вдосконалюватись. Слава «Азову»! Слава Україні!
ГЕТЬМАН ТА АТОМ26 квітня поєднались дві дати – роковини смерті Його Світлості Ясновельможного Пана Гетьмана і Чорнобильська катастрофа.Не буває нічого випадкового в цьому світі. Павло Скоропадський, згідно зі свідченням найвідомішого гетьманського історика Дорошенко, був не просто проголошений гетьманом, але помазаний на гетьманство керівництвом православної церкви. Він був носієм влади божественної в самому прямому сенсі.Можливо жахлива катастрофа була обумовлена тим, що Україна була позбавлена не тільки державності, але й помазанного монарха?З іншого боку, Чорнобильська катастрофа стала однією з причин розпаду СРСР.Можливо, це та страшна ціна, яку ми вимушені заплатити за свободу через те, що не підтримали Богом даного і благословенного гетьмана в 1918 році?І ще...Проблема ядерної міці та України має третій вимір. Вимір ядерної зброї в українських руках.Ядерний Меч – річ страшна, але володіння ним – ознака повноцінної державності, так само як і великодержавна зовнішня політика, так само як і суверен – носій божественного мандата влади, потенційний імператор.Питань більше ніж відповідей, але ми повинні знайти правду. Благословення Золотоверхого Києва, Нового Ієрусаліма – це не привілей, а відповідальність.І коли ми знайдемо відповіді, ми матимемо і ядерну зброю, і власну династію, і власну імперію.Натхненно творчістю журналу «Гетьманат» та студії «Гетьманські Пензлі»
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ ВІРМЕНІВСьогодні згадуємо наших закатованих братів і сестер - християн. Українці завжди пам'ятали про цю трагедію. Зокрема вона знайшла відображення власне в українській культурі. Обидві наші Нації пережили і переживають страшний досвід поневолення та геноциду. Але, водночас, вони стали прикладом волі до опору та життя.«Цавет танем!» Ліна КостенкоЗгоріли їхні селища, пропали їхні мули.Бредуть, бредуть вигнанці в дорогу неблизьку.Щоб мову свою рідну їх діти не забули,їм літери виводять вірменки на піску.А вітер, вітер, вітер!..Який палючий вітер!..Обвуглені обличчя січе, січе, січе!..Лиш виведеш те слово із тої в'язі літер,а слово ж без коріння, покотиться, втече.І десь, в якійсь пустелі, з'їдять його верблюди.Забудуть його діти, і виростуть німі.Бредуть, бредуть вигнанці...бредуть бездомні люди.Ні даху ж, ні притулку, — буквар їм на умі!Згоріли їхні храми. Мужчини їхні вбиті.Втонули їхні дзвони у озері Севан.О, як їм далі жити? На тім кровопролиттіне місяць в небі сходить — турецький ятаган.А вітер, вітер, вітер!..Як шарпає той вітер!..Куди їх ще, вигнанців, недоля заведе?Нема коли писати отих маленьких літер.Немає чим писати. Нема писати де.І тільки на привалі, в ті рідкісні хвилини,коли ще в свої тачки жінки не запряглись,ті буковки вірменські виводять, як стеблини,і слізьми поливають, аби лиш прийнялись.В пісках пустили корінь — а вітер, вітер, вітер!..Бредуть, бредуть вигнанці в дорогу неблизьку!..А скрізь по всій пустелітоненькі стебла літер,як трави, проростають в палючому піску.Їх топчуть ситі коні, дзвенять чужі стремена.А букви проростають в легенди і пісні."Цавет танем!" — як кажуть, прощаючись, вірмени.Твій біль беру на себе. Печаль твоя в мені.
ПОВЕРНЕННЯ "ЖАХЛИВОГО ВОВКА"?Новиною дня стало відновлення "жахливого вовка (dire wolf)", якого в ЗМІ широко порівнюють з фентезійним лютоволком з "Гри престолів".Компанія "Colossal biosciences inc", яка спеціалізується на біології збереження, представила широкій аудиторії тварин, що позиціонуються як відновленні "жахливі вовки" - стародавні крупні хижаки родини псових, що полювали на просторах первісної Північної Америки на представників тогочасної мегафауни (можливо, навіть ,на мамонтів).Суворо кажучи це не відновлені "жахливі вовки", а вовки (canis lupus) але з сильно відредагованими генами - 20 змін в 14 генах. Тобто це вовки але через ці зміни вони повністю повторюють фенотип "жахливого вовка". Деякі критики вже звинувачують компанію в некоректному позиціонуванні свого досягнення. Мовляв це просто вовки але генетично модифіковані. Але з іншого боку "вовк" який виглядає, має розміри й будову тіла іншого виду, це як мінімум не просто вовк. Тварин спочатку було двоє. Це були цуценята - хлопчики - Ромул і Рем. Вони народились в жовтні 2024 року. В січні в них народилась сестра - Кхалісі. Вже на момент народження тварини були на 20 відсотків крупніше вовчих цуценят і зараз продовжують активно розвиватись. Компанія "Colossal biosciences inc" має капіталізацію більше 10 млрд. доларів і є найбільш високо оціненою компанією в Даласі (Техас). Вона має амбітні плани з відродження мамонтів, тасманського тигру, птаха Додо та низки інших вимерлих видів.
БАТЬКО УКРАЇНСЬКОГО МОНАРХІЗМУ — 143-я річниця дня народження В'ячеслава ЛипинськогоСьогодні день народження В'ячеслава Липинського — історика, політика і теоретика українського монархізму, що намагався його систематизувати в «Листах до братів-хліборобів» — чтиво, на хвилинку, на 600 сторінок, де зачіпляється безліч питань: від критики націоналізму донцовського зразка до національності власників великих капіталів, положення шляхти на українських землях і засад української монархії. Слід визнати, В.К.Л з обʼємом ідеологічних праць перемудрив настільки, що згодилось би на створення наукового напрямку «липиністика», але враховуючи відсутність альтернатив, для гетьманців це буквально рятівне коло, що повʼязує стару і нову генерацію руху.Усе життя провів в ізоляції, як в суспільно-політичній через свої монархічні та консервативні погляди, так і в особистій — Липинський помер на самоті від туберкульозу в санаторії в Вінер-Нойштадті, неподалік Відня. Класократична ідея перейняла ізольованість від свого автора й стоїть «особняком» в українській правиці й понині, хоча вшанування памʼяті й дослідження спадку Липинського дає концепції надію на майбутнє. Regnum Aeternum
ОБВАЛ ЦІН НА НАФТУПершим наслідком "торгової війни Трампа" став різкий обвал цін на нафту. Причому російська нафта обвалилась особливо сильно. Важливий момент: бюджет РФ планувався, відштовхуючись від мінімальної ціни 60 доларів/ 1 барель. Зараз (ціни скачуть в онлайн - режимі) ціна російської нафти пробиває цей бар'єр. Є інформація і про 58 і ,навіть, 55. Це об'єктивний ефект від введення нових мит. Але не треба забувати, що принциповим завданням команди Трампа є радикальне зменшення цін на енергоносії. Це необхідно для полегшення економічної ситуації для пересічних американців і укріплення влади. Це прямий політичний інтерес. Попереду відмова від псевдо-екологічного ідіотизму з реалізацією принципу "бурити й бурити". Це було неможливо через ідеологічний маразм за попередньої адміністрації.Попереду відповідні перемовини з монархіями Перської затоки. В травні заплановано особистий візит Трампа в Саудівську Аравію. За попередньої адміністрації ефективна дипломатія на цьому напрямку теж була неможлива через ідеологічний маразм ("антидемократичні режими здійснюють репресії - ай, ай, ай!").Обвал цін на нафту - набагато важливіший фактор у війні проти РФ ніж будь-яка допомога з боку США. І зацікавленість Трампа і нової влади США базується не на ставленні до України, рашки чи ще когось. Це їх власний інтерес, навіть не національний, а власний в прямому сенсі. Адже дешеві енергоносії – це ключ до збереження і підсилення влади, навіть в умовах тимчасових негативних наслідків тієї самої "торгової війни" або прийняття певних непопулярних рішень.