Джерело
Едуард Юрченко | Я був одним з небагатьох українських націоналістів, які зберігали ко...
1 300 Охват/переглядів
2022-09-23 19:36
Повідомлення №1734
Я був одним з небагатьох українських націоналістів, які зберігали компліментарність до Ірану до останніх днів. Так само як і наша офіційна дипломатія. Слідкую за діями МЗС. Продавати зброю після офіційних заяв, що це ніколи не відбудеться і є неприпустимим — це негідно великої держави. І дуже глупо.Скільки б я не критикував турок, але вони і байрактари нам продають, і С-400 у москалів купують цілком відкрито і прозоро. Іранське керівництво знищило довіру до власної держави на покоління вперед.———Заява МЗС України:На виконання доручення Президента України вжити невідкладних заходів реагування на факти використання військами РФ зброї іранського виробництва на території України, до МЗС України було викликано тимчасового повіреного в справах Ірану в Україні.Іранській стороні було заявлено, що постачання іранського озброєння Росії для його подальшого використання російськими військами проти українського цивільного населення та Сил оборони напряму суперечить публічно задекларованій вищим керівництвом Ірану позиції нейтралітету, поваги до суверенітету та територіальної цілісності України. Постачання зброї Росії для ведення війни проти України є недружнім актом, який завдає серйозного удару відносинам України та Ірану.У відповідь на такий недружній акт українська сторона ухвалила рішення позбавити посла Ірану в Україні акредитації, а також суттєво скоротити кількість дипломатичного персоналу посольства Ірану в Києві.@EdYurchenko 🎓