Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Можливість демобілізації та зрозумілі терміни служби – це про елемента...
1 900 Охват/переглядів
2024-11-24 15:18
Повідомлення №3637
Можливість демобілізації та зрозумілі терміни служби – це про елементарну людську повагу до захисників. Влада має нести відповідальність за те, що не виконує своїх обіцянок перед захисниками. У даному випадку мова йде про демобілізацію, яку обіцяли і Уряд, і президент, коли приймався «мобілізаційний» закон. Влада говорила, що на це треба буде 8 місяців, ми ж з командою «Розумної Політики» підготували його за два тижні, і він із квітня лежить у стінах Верховної Ради без розгляду. Те, що військовим не дають нормальних термінів служби, не дозволяє залучити нових людей до лав Збройних Сил України. Тому що, як це не страшно, але вони говорять, що зможуть потрапити додому лише у трьох випадках: або коли завершиться війна, або якщо вони отримають поранення чи загинуть.Що з питанням ротації? Ми з командою «Розумної Політики» пропонували закріпити в законі, щоб ротація відбувалася через 6 місяців – адекватний термін, на який погоджуються військові. Цього теж немає. Наші військові дійсно залізні – мужні і витривалі. Але вони не вічні! Вони не можуть нескінченно знаходитись на нулі! Генерал Содоль, який з трибуни Парламенту закликав прийняти закон про мобілізацію і обіцяв, як він нам допоможе на фронті, - списався з лав ЗСУ. А чи є така сама можливість у сержантів, офіцерів і у простих солдат? Очевидно, що ні. Сама ж влада сьогодні розводить руками і розповідає про спадання темпів мобілізації. З такими підходами ці темп не зростуть і армія не отримає людей, які будуть дійсно, якісно готові захищати батьківщину. І про сьогодні говорять захисники, які стоять безпосередньо на фронті. Тому пора завершувати гратися з армією. Треба виконувати те, що їм обіцяли: і демобілізацію, і ротації, і гідні виплати!