Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | За будівництво і утримання фортифікацій повинна відповідати одна струк...
3 200 Охват/переглядів
2024-11-07 10:57
Повідомлення №3566
За будівництво і утримання фортифікацій повинна відповідати одна структура. Те, що ми бачимо зараз – це хаос, безлад і зневага до безпеки нашої країни!Як у члена ТСК щодо фортифікацій і дронів, у мене є інформація, що зараз до будівництва укріплень дуже часто залучені ті, хто взагалі не мав би цим займатися. Навіщо право розпоряджатися відповідними коштами дають обласним адміністраціям? Це непрофесіоналізм, розпорошування відповідальності та державних коштів і шалена бюрократія! Через це дуже часто оборонні споруди збудовані неякісно, на які навіть не зайдуть наші захисники! А от ті фортифікації, які будують військові, зазвичай споруджені дуже якісно! Тому якщо за цю надважливу сферу буде відповідати одна структура, то і Парламенту, і українському суспільству буде набагато легше контролювати її діяльність. Ще одне критичне питання - місце розташування фортифікацій. Нерідко і у військових, і в нас з колегами-членами ТСК викликає подив, яким чином вони розміщені. Не секрет, що на Харківському напрямку ворог зумів пройти між укріпленнями, де була велика відстань. Це також велике питання до організації процесу. Через місяць-півтора перші результати роботи нашої ТСК будуть представлені Парламенту. Але я сподіваюся, що комісія продовжить свою роботу, тому що запитань до того, що відбувається і з будівництвом фортифікацій, і з забезпеченням дронами, ще дуже багато. Це питання обороноздатності нашої держави, і ті хто її підриває, мають понести відповідальність!