Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Гроші на піар президента чомусь знаходяться швидко, на відміну від доп...
2 800 Охват/переглядів
2024-11-01 08:06
Повідомлення №3555
Гроші на піар президента чомусь знаходяться швидко, на відміну від допомоги вчителям і лікарям. Освітяни отримують зарплати, які дуже часто навіть менші, ніж мінімалка! Ці люди вчать наших дітей, які потім будуть розбудовувати і робити успішною нашу країну. Підвищення їхніх мізерних зарплат на 20% коштувало б бюджету 20 млрд грн на місяць. Для прикладу, виплата президентської «тисячі» - це 31,7 млрд на місяць, відповідно до кількості громадян, яких влада нарахувала 31,7 млн. Гроші на піар є, а для вчителів – чомусь немає.Так само у влади немає грошей для лікарів, яких сьогодні теж не вистачає, бо частина з них мобілізована. Хто буде лікувати українців, коли одні медики воюють, а інші їдуть за кордон або звільняються через малі зарплати? А чи заслуговують на захмарні виплати тисячі чиновників у нашій державі і членів наглядових рад?! Півтора року тому наша команда «Розумної Політики» пропонувала обмежити на час воєнного стану максимальний рівень зарплати для цих категорій на рівні 10 мінімалок. Про таку зарплату навіть не мріють сотні тисяч українців, а для влади це мало! Відповідна правка заблокована Стефанчуком. Уже навіть Цабаль відкликав свою постанову, яка блокувала підписання законопроекту з цією правкою.Поки влада влаштовує успішне майбутнє для себе і наближених до себе людей, з України просто втечуть ті, хто дійсно мав би розбудовувати нашу державу!