Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Зростання акцизу на пальне відтерміновується – «Розумна Політика» пода...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
3 600 Охват/переглядів 2024-07-25 14:43 Повідомлення №3271
Зростання акцизу на пальне відтерміновується – «Розумна Політика» подала блокуючі постановиОскільки Парламент не буде працювати майже місяць, вони не будуть розглянуті на засіданні Верховної Ради. Це значить, що поки спікер Стефанчук не може підписати закон про акциз на паливо і направити його на підпис президента. Ми з командою попереджали, що це дуже шкідливе рішення: закон про підняття акцизу на паливо автоматично підніме ціни на пальне. І це битиме по економіці, гаманцях усіх українців, по армії та аграрному сектору. Це вдарить по кожному українцю, тому що останні кілька місяців усі держава живе завдяки генераторам, бо влада витратила мільярди гривень незрозуміло куди, не укріпивши об'єкти критичної інфраструктури від ударів рашистів. Інше шкідливе питання, яке хотіли протягнути вже на цьому тижні, – це підняття податків. А саме – військового збору до 5%. І тут варто звернути увагу на брехню представників влади, які кажуть, що це робиться для армії! Тому що вони хочуть, аби ці кошти йшли в загальний бюджет, а не в окремий фонд для ЗСУ, як пропонує наша команда! Тому що так їм простіше красти на «Великому будівництві», фортифікаціях, «мільйоні дронів». Поки що впровадження цієї ганьби відкладається. Абсурдно і соромно, але ось такий «позитив» від того, що парламентарі не працюють, на відміну від всієї держави!