Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Криза у владі – це наслідок ручного управління державою! Причина сього...
1 530 Охват/переглядів
2026-03-30 13:47
Повідомлення №4742
Криза у владі – це наслідок ручного управління державою! Причина сьогоднішньої кризи у владі – не у Верховній Раді як інституції. Проблема – в підходах до управління державою і відсутності реальної співпраці президента з Парламентом і урядом. Зараз обговорюють різні варіанти виходу з цієї кризи і поліпшення ситуації. Зокрема – переформатування уряду. Але чи може цей крок дійсно допомогти?Теоретично — так. Але тільки якщо це буде не просто чергова зміна одних на інших, а справжнє перезавантаження уряду, куди прийдуть професіонали, здатні працювати на результат. А для цього в Парламенті має з’явитися справжня коаліція, яка матиме реальний вплив на формування уряду. Де депутати не просто натискатимуть кнопки, а братимуть на себе відповідальність за кожне рішення і призначення. Але я не вірю, що президент на це піде. Він просто не знає як працювати у такому форматі. Після початку повномасштабної війни ми бачимо одну й ту ж модель: коли рішення приймаються в Офісі президента, а потім адаптуються і технічно приймаються на рівні Парламенту й уряду. Але держава не може ефективно функціонувати в режимі постійного ручного управління. Вона має працювати за Конституцією – коли є баланс, відповідальність і справжня командна робота!