Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Паливо рекордно дорожчає, а влада просто спостерігає! Ціна на дизель в...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 080 Охват/переглядів 2026-03-11 15:15 Повідомлення №4717
Паливо рекордно дорожчає, а влада просто спостерігає! Ціна на дизель вже досягає 80 гривень. І це, на жаль, ще не кінець. Українці щодня бачать як ростуть цифри на стелах заправок, а влада за понад тиждень не зробила нічого, щоб врегулювати ситуацію і пояснити, чого очікувати далі. Але в дійсності проблема масштабна. Зараз іде посівна. І кожна гривня в ціні на паливо — це колосальне зростання собівартості майбутнього врожаю.Є й інший важливий аспект. Найбільший споживач палива сьогодні — це Збройні Сили України. Коли у 2023 і 2024 роках ми говорили: не піднімайте акцизи, не повертайте ПДВ на паливо — нас переконували, що це «жодним чином не вплине». А зараз виникає питання: чи закладені в бюджеті кошти, щоб армія була забезпечена пальним? Чи знову почуємо знайоме: грошей немає, але потрібно підвищувати податки для малого і середнього бізнесу? Якраз учора Парламент, на щастя, не дав закласти першу міну під остаточне знищення ФОПів – провалив законопроєкт про підвищення податків.Але саме цей малий і середній бізнес усю зиму працював на паливних генераторах. І сьогодні він так само дивиться на ціни на заправках і не розуміє, що буде завтра.Тому виникають прості питання до уряду: чому досі не зібрали нараду з паливними компаніями і не обговорили граничну маржу? Що буде з авансовими податковими платежами, які вимивають у компаній кошти?І що з паливними сховищами, які росіяни системно знищували? Вони були «захищені» так само, як Трипільська ТЕС, яку зрештою зруйнували на 100%? Бо якщо немає сховищ — немає запасів палива ні для людей, ні для армії!