Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 308
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Гроші для мотивації військових є. Потрібно менше красти ‼️Поки влада в...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 490 Охват/переглядів 2025-12-13 13:24 Повідомлення №4574
Гроші для мотивації військових є. Потрібно менше красти ‼️Поки влада вкотре шукає причини, чому не може підвищити зарплати військовим і «думає над форматами нових контрактів», я хочу нагадати: такі формати вже давно запропонувала команда «Розумної Політики». Зокрема – виплата 1 мільйона гривень при підписанні першого контракту. Відповідний законопроєкт №13623 зареєстрований уже декілька місяців.Це стало б реальним стимулом для поповнення війська мотивованими людьми. І гроші для цього є – просто треба менше красти.За оцінками експертів, близько 30% бюджету знаходиться в тіні. Це близько трильйона гривень, які могли б працювати на оборону і державу, а не чиїсь кишені.Тіньовий ринок немобілізації, за різними даними, досягає понад 2–2,1 млрд євро, тобто понад 100 млрд гривень. Якщо ці гроші спрямувати на виплату мільйона, то їх би вистачило для великої кількості контрактників. Це була б реальна підтримка Збройних Сил, а не чергова декларація.Окрема історія з ТЦК, які перетворилися на структуру, що частіше асоціюється з бусифікацією, ніж з нормальною роботою. Там понад 40 тисяч посад. Навіть якби половина цих людей пішла служити, ми б отримали чотири додаткові бригади. Це було б ефективніше і для оборони, і для бюджету.Ще колосальний обсяг коштів з бюджету йде на підготовку бійців, які згодом ідуть у СЗЧ, яке сама ж влада і легалізувала. Якби система будувалася на мотивації та рекрутингу, а не на бусифікації і корупції, в держави було б більше ресурсів і для армії, і для підвищення виплат нашим захисникам!