Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Софіївська Борщагівка, передмістя Києва. Друга доба без світла, і коли...
3 080 Охват/переглядів
2025-11-30 09:47
Повідомлення №4530
Софіївська Борщагівка, передмістя Києва. Друга доба без світла, і коли з’явиться – незрозуміло. Так, головний винуватець – росія. Ми й без світла бачимо, хто вони. Але в такій ситуації варто «подякувати» не лише зовнішньому ворогу, а й нашим «потужним менеджерам» – за роки корупції всередині країни, які зробили нас слабшими. Це Галущенко, Гринчук і всій компанії разом з Міндічем, які витратили гроші не на укриття об’єктів критичної інфраструктури, а на свої інтереси. Сьогодні ми бачимо результати їх «роботи».«Дякую» і Шмигалю зі Свириденко – очільникам уряду, які в часи схем Галущенка-Гринчук або був в темі і в долі, або просто робили вигляд, що нічого не відбувається. Чи просто дозволили заводити в уряд людей Єрмака, який зараз дуже ображається, що його якось неправильно звільнили. Сподіваюся, він все ж таки виконає свою обіцянку і долучиться до лав Збройних Сил України.А найбільша «подяка» тому, хто ввечері запише чергове відео з кабінету на Банковій і скаже українцям, як потрібно «триматися». Зручно про це говорити звідти, де завжди світло, тепло, вода. Те, чого немає у сотень тисяч людей по всій країні!