Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Виступив на Першому Прогресивному саміті Україна – ЄС. Говорили про де...
2 260 Охват/переглядів
2025-11-08 15:47
Повідомлення №4503
Виступив на Першому Прогресивному саміті Україна – ЄС. Говорили про демократію, соціальну справедливість і про те, якою має бути Україна — зараз і після війни.Україна воює за те, щоб тут не було росії – не лише у вигляді присутності її військ, а й проти її ідеології авторитаризму, безправ’я і зневаги до людини. Ми стоїмо за демократичні цінності: за свободу, права громадян, державу, де інституції служать людям, а не навпаки. Демократія – це не формальність і не красива декларація. Це про відповідальність влади перед суспільством. Вона не володар, а найманий працівник народу — і має про це пам’ятати щодня.Вибори — невід’ємна частина демократії. Але вони мають бути прозорими, чесними і доступними для всіх: військових, переселенців, українців, які вимушено перебувають за кордоном. Це стане можливим лише тоді, коли буде мир, а не просто припинення вогню. Бо так це перетворюється на перепризначення чи коронацію. В Україні жодна диктатура ніколи не приживалась. І кожен, хто спробує узурпувати владу, має пам’ятати, чим завершились подібні спроби в історії.Ми вистоїмо. І обов’язково збудуємо країну, де головною цінністю залишатиметься людина, а не влада над нею.