Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 308
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Звітувати перед народом, а не Офісом! Процедура звільнення і призначен...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 710 Охват/переглядів 2025-06-27 16:02 Повідомлення №4253
Звітувати перед народом, а не Офісом! Процедура звільнення і призначення міністрів має бути прозорою! Саме для цього ми з колегами з різних фракцій зареєстрували законопроєкт № 13407. Він передбачає низку змін, які дозволять унормувати процедуру звільнення і призначенням міністрів та інших посадовців. Він чітко передбачає, що перед звільненням міністри мають звітувати у Парламенті – не для депутатів, а перед українським народом. Ця норма формально існує, але її регулярно ігнорують. Тому ми пропонуємо її зафіксувати в законі. Щоб Кабмін не міг далі відверто і зневажливо ігнорувати людей, уникати відповідальності і просто не з’являтися у Парламенті на запрошення депутатів.Дуже зручно: зарплати – отримують, авто, кабінети, держдачі – користуються. А от пояснити з трибуни Верховної Ради, що вони зробили для держави, – «немає часу». Звітність перед народом для них – зайва опція. Так не має бути! Державний менеджер має показати результат. Якщо його немає – піти. Не по-тихому, а з поясненням. І щоб більше не виникало можливості «попрацювати» за державний рахунок без жодної користі для країни!Законопроєкт містить ще одну важливу норму, яка не дасть керівництву Ради маніпулювати і протягувати голосування за «кота в мішку». На вимогу двох депутатських фракцій чи груп голосування за кожного міністра буде відбуватися індивідуально і персонально. Не пакетом, не «всіх гуртом», а конкретно: хто ти, що зробив, чи гідний працювати на посаді? Щоб в одному списку не пройшли дійсно професіонали і ті на кому клейма ніде ставити. Україна потребує змін і відповідальних рішень. Настав час припинити гру в «Уряд-невидимку» і запровадити справжню відповідальність – публічну, фахову, персональну.