Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Єдині кому сьогодні підвищують зарплати – це чиновники, наближені до О...
2 200 Охват/переглядів
2025-03-25 13:49
Повідомлення №3967
Єдині кому сьогодні підвищують зарплати – це чиновники, наближені до Офісу президента! Сьогодні у Верховній Раді прийняли закон, в який протягнули правку про підвищення зарплат чотирьом міністерствам: Мінекономіки, Мінцифри, Мінфіну і Мін'юсту. Це те, що нам вдалося збити минулого пленарного тижня, але влада після цього вирішила запхати цю норму в інший закон! Чому так не борються за зарплати наших військових, медиків, вчителів чи вихователів, в яких мінімальна ставка складає 3600 грн?! Для професій, без яких неможливе існування держави, у влади ніколи немає грошей!Монобільшість готова дружно голосувати тільки за схеми та «плюшки» для своїх – законів для звичайних українців у них просто немає! І сьогоднішній порядок денний це лише підтвердив: окрім підвищення зарплат міністерствам, вони прийняли закони про дерибан землі на Закарпатті та про розширення повноважень Державної служби спеціального зв'язку, тому що ОП просто хоче розширити їх функціонал і підім’яти під себе.Цинізм зашкалює. Саме так виглядають пріоритети влади: своїм – усе, людям – нічого.