Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Складається враження, що влада просто не хоче, щоб захисники повертали...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
3 200 Охват/переглядів 2025-01-03 13:50 Повідомлення №3736
Складається враження, що влада просто не хоче, щоб захисники поверталися додому, тому всіляко затягує ухвалення закону про демобілізацію! Саме тому і з’являються новини про те, що нібито Міноборони просить відтермінувати законопроєкт про демобілізацію до 18 березня. Насправді це рішення Верховного головнокомандувача Зеленського та Офісу президента, які вирішили перевести негатив від себе на Міністерство оборони! Чому саме 18 березня, і де гарантія, що наших захисників вчергове не обманюють?!Демобілізація і терміни служби – це єдине, що було адекватного у «мобілізаційному» законі влади, але й цю норму прибрали рішенням 227 депутатів! За два тижні після ухвалення цього ганебного закону, наша команда «Розумної Політики» зареєструвала законопроєкт про демобілізацію №11217. Ми це зробили відразу, бо знаємо, як влада «виконує» обіцянки – а тоді вони давали гарантію розробити такий законопроєкт за 8 місяців, тобто мали це зробити до 11 грудня! Наш законопроект не розглядають, саботують і бояться навіть винести на голосування, тому що немає «погодження» з Офісу президента! А тим часом на фронті захисники кажуть страшні речі: повернутися додому можна або на щиті, або отримавши тяжке каліцтво. Ми попереджали: без демобілізації зростатиме напруга і демотивація серед військових. Держава нічого не зробила для підтримки морального духу захисників! Демобілізація – це не милість від влади. Це обов’язок перед тими, хто захищає країну, ризикуючи найціннішим! Українські воїни заслуговують на повагу, захист і можливість повернутися додому живими!