Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Додано 15 січ 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Кількість підписників: 11 087
Фото: 1,890
Відео: 124
Посилання: 798
Опис:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia

👥 Кількість підписників

11 087
Середній/День:: -14
Середній/Тиждень:: -70
Середній/Місяць:: -267

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 740
Середній/День:: 8,200
Середній/Тиждень:: 2,523
ERR: 24.71%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

​​🔥 ОТРИМАЙ ПРИЗ ВІД ПЕТРА ПОРОШЕНКА ОСОБИСТО!Ми розпочинаємо лотерею в п’ятницю, 19 грудня, і проведемо розіграш в трансляції на YouTube в п’ятницю, 26 грудня. А на 30 грудня „Справа громад“ та Фонд Порошенка планують чергову передачу допомоги бригадам ЗСУ, і ми запросимо переможців взяти участь в ній, на власні очі побачити, як і чим саме ми і ви допомагаємо армії разом, і отримати призи особисто від П’ятого Президента України.ℹ️ ТОЖ ПІДСУМУЄМО:🔹 лотерея починається 19 грудня, у п’ятницю, о 12:00;🔹 розігруємо п’ять прапорів України з підписом Порошенка серед всіх учасників благодійної лотереї;🔹 більше квитків — більше шансів отримати приз;🔹 розігруємо суперприз — сувенірний коїн — серед 10 учасників лотереї, які придбають найбільше квитків і зроблять найбільші донати;🔹 перелік учасників, що пожертвували найбільше, кожен день оновлюється на сайті „Справи громад“ та публікується в соцмережах;🔹 лотерея триває до 12:00 26 грудня, розіграш в трансляції на YouTube проводимо о 14:00;🔹 переможці зможуть отримати призи особисто від Порошенка 30 грудня в Києві, або (наприклад, якщо ви за кордоном чи з інших причин не можете приїхати) можна навіть делегувати отримання призу комусь із родичів чи друзів.Як завжди, кошти, зібрані в ході проведення лотереї, будуть скеровані на допомогу ЗСУ.🎫 Вартість одного квитка лотереї — 100 грн. Більше квитків — більше шансів отримати приз!https://shop.spgr.org.ua/blahodiinyi-rozihrash-37/
👽 Володимир Пристайко зруйнував останній і Найвеличніший міф про Зеленського. "Боневтік".Виявляється, що перед повномасштабним вторгненням Пристайко отримав прямий наказ Зеленського готувати в Великій Британії запасний аеродром для Боневтіка і його оточення. Бабільше, було й гірше розпорядження - готувати банківські рахунки, на які можна перекинути (читай - вкрасти) гроші Держказначейства України.Тобто, Зеленський не просто готував свою втечу. Він готував втечу із одночасним пограбуванням казни України.Вони готувались до здачі України. Тепер це вже очевидно. Вони домовились про це в Омані із Патрушевим. Для цього Зеленський призначив головою ОП Єрмака, для цього поставили міністра оборони Тарана, завданням якого було розвалити армію і зірвати державне оборонне замовлення. Для цього будувались нові дороги в Крим на Півдні і до кордону з Белрусью та росією на півночі.Для здачі країни робили все. Просто пуйло і Зеленський не врахували українську армію, українських волонтерів і український народ. Саме ці три сили не дали здійснити плани по захопленню лівобережжя України разом із Києвом за три дні.Через зрив плану по захопленню Києва Зеленський не зміг втікти. Бо він розумів і зараз розуміє, що з втратою влади і президентського імунітету по ньому відкриють десятки справжніх кримінальних проваджень. І він не врятується від переслідування українською фемідою ніде у світі.Міф зруйновано! Зеленський - "Втікби"!
🎁 З 44-м днем народження мене💔 Згідно класифікації ВООЗ я все ще молода людина, але спина, коліна і голова вранці з цим затято сперечаються 😅📚 Це вже вдруге я зустрічаю свій новий рік у якості людини, яка нарешті точно знає, ким стала, коли виросла і хочу вам сказати — це прекрасно! Вдячна ЗСУ за те, що зустрічаю день народження жива, ціла і ще й з купою планів на майбутнє. Вдячна своїм синам, що терплять мене вже аж стільки років (нє ну нормальна мама на свої гроші, ну!). Вдячна чоловіку за всю підтримку, яку я відчуваю від нього всі наші 26 років, що ми разом. 💔 Шкода, що батько не дожив до моменту, коли я нарешті знайшла своє місце під сонцем (папочка, я впевнена, що ти пишаєшся своєю донечкою, де б не була твоя душа). 🧡 Вдячна своїй маман, що навчила мене бути хоч і язвою, але милою 😅❤️ Вдячна всім вам, хто читає та підтримує мене, хто ходить на клуби і спілкується, хто лайкає та посилає промінчики добра. 🎁 Звісно, свій ідеальний подарунок я колись дочекаюсь від ЗСУ (і не обов'язково прям під 15 вересня вгадувати, я з радістю відсвяткую нашу Перемогу у будь-який день). 📌 А зараз найкращим подарунком буде ваша підтримка справи мого життя — мого видавництва. Лайк, вподобайка, замовлення (собі, друзям, на подарунки, в бібліотеки) — це те, що тішить завжди і дозволяє триматися попри усі новини з фронту.Я щаслива жити в Україні в цей час, справді.
Я не експерт, я не спеціаліст, я не дуже розуміюсь на цих технологіях. Яле для мене більш ніж достатньо того, що один з найкращих експертів в цій сфері прямо каже про Аспірин 2.0 один з найкращих українських варіантів детекції дронів.Декілька місяців розробок, більш як півтора мільйона гривень інвестицій з боку Фонд Порошенка та ГО Справа Громад. Ми отримали першу серійну партію і починаємо роздавати детектори користувачам. Передзамовлено компонентів на ще 2000 пристроїв. Крапелька в океані...А взагалі, от вдумайтесь — проти Петро Порошенко санкції, блокують його рахунки, скорочується обсяг фінансування наших програм допомоги... але все одно ми намагаємось рухатись вперед і намагаємось надати шанс вижити нашим військовим. Припинення вогню? Перемовини? Мирні угоди? Не знаю, нам своє робити - нам нашим допомагати!💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Действенное средство от нехватки шпротов в организме!------Подивіться на цю красу. Справжні лісові кошенята, ніби з рекламних картинок про норвезьких котів.Це хлопчик Оскар (крупніший) і дівчинка Шані (менша), і мрію про родину для них одну на двох🙏🙏 Я дуже-дуже цього хочу - не розлучати братика з сестрою. Ви вже бачите, що це красені, тепер про характери - Шані більш тендітна і більше дбає про братика ( ну як завжди, ага😁 вона маленька жіночка), вона муркотушка ілапками робить масаж людині (це так мило🥹)Оскар має більш чоловічий характер, він грайливий, розумний, любить багато і смачно поїсти😁 Але так само проявляє ніжність🥰 Врни обидва контактні до інших котиків, тобто можете брати їх другим, третім котиком в сімʼюКошенята здорові, з прививками і паспортами.Привчені до туалету, до дряпки.Шукаю їм хорошу люблячу родину одну на двох ну або вже по окремості❤️❤️Це дітки врятовані і вони заслуговують на найкраще життя🥰Київ та область Можу прислати більше фото і відео по запиту:Тел. 050 7168311
Ви ж знаєте, напевно, що Справа Громад разом з Фондом Порошенка має власну виробничу базу, або скоріше мережу майстерень, де виготовляють продукцію для фронту різного рівня складності.Також знаєте, що санкції, накладені на Петра Порошенка Зеленським, суттєво ускладнили цю діяльність. Вочевидь, Зеленський був зацікавлений у повній зупинці волонтерського виробництва, але йому поки що не вдалося цього зробити. Але СГ стало у рази складніше працювати, обсяги фінансування скоротилися. Найближчими днями Справа повезе на фронт нову партію удосконалених детекторів дронів, Аспірин-2. З опису пристрою:"Він чує максимально широкий діапазон — від сотень мегагерц до багатьох гігагерц. В ньому вбудоване програмне забезпечення, яке відрізняє сигнатури різних типів дронів. Він показує не лише силу сигналу, а ще й каже про наближення або віддалення. Програмне забезпечення у вигляді додатка на Android, так, з push-повідомленнями."Наступна партія буде готова за два місяці. СГ могла б виробляти більше цих пристроїв і швидше, але на виготовлення і логістику мікросхем потрібні грошіВи можете підтримати наступну партію фінансово.Зараз також є можливість оплатити детектори для своїх підопічних.Більш детальна інформація тут:https://forms.gle/bhhfZRjfezZkzE657Реквізити ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692
Я був наївно думав, що прискорбні наслідки епохи "простих парнєй с народа" когось чомусь навчили - але кейс "контррозвідника" Біґуса остаточно вбив всі сподівання.Шановані дорослі люди, лідери думок, публічні авторитети - наперебій вітають чергового героя інформаційного поля, який тепер виконує "прикольні задачі" на новій для себе ниві національної безпеки (за сумісництвом залишаючись "журналістом- розслідувачєм").Вийшло ж у сексологині стати дипломатом, у Безуглої члєном комітету ВР з розвідки, а у продюсера кардіналом, і так далєє - значить і у Дєніса вийде!Що контррозвідник виховується роками, отримує спеціалізовану освіту, набуває досвід та йде тернистими шляхами кар'єри професіонала - про це лідерам думок розповідати суспільству скучно і неприкольно, тому продовжуємо лізти без трусів на кактус.Трохи обідно за фахівців військової розвідки (яких у нас час від часу тримають в клітках), за те, що тепер в суспільній думці їх асоціюватимуть з цим персонажем з Миротворця.А всім причетним до цього шапіто щиро бажаю після війни потрапити на рейс до пілота-Біґуса або недайбог до хірурга-Біґуса - за їхньою логікою він талантлівий, він впорається.Ну мало було їм "розвідника" Арєстовіча - тепер буде "контррозвідник" Біґус на шляху до неба в алмазах, храни їх Господь.
​​ Дуже поширені запитання:Чи не заблоковані рахунки ГО Справа Громад?Ні, не заблоковані.Чи можна ще донатити на наші проекти?Так - можна. Зверніть увагу: наш основний рахунок для збору коштів - це рахунок у Приватбанку. Бо так зручно перекидати "з Привату на Приват".Наша картка Приватбанку - це так звана "ключ-карта" до банківського рахунку.І коли ви вводите номер картки - то Приватбанк автоматично перенаправляє на банківські реквізити ГО "Солідарна справа громад". Не дивуйтесь у цей момент. Так працює ключ-карта, так банк працює з юридичними особами, якою є наша громадська організація.Номер карти у Приватбанку 5169330539480845Для переказів з будь-яких інших банків ми маємо картку в Монобанку:5375411218951692і 🫙 Монобанку:https://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8kЗ усіх банків можна перераховувати кошти на наш IBAN:UA193052990000026002016226051Можна шукати у будь-якому банку назву юридичної особи - ГО "Солідарна справа громад".Деякі банки (на жаль, не всі) дозволяють зробити донат на ГО "Солідарна справа громад" з картки Національний кешбек.На заблоковану картку або банківський рахунок платіж не пройде. Такий платіж буде автоматично заблокований банком при спробі перерахування коштів або навіть раніше. Тому якщо платіж пройшов - значить, він точно потрапить до нас і далі піде на допомогу Збройним Силам України.💷 У нас ще є багато реквізитів, у тому числі доволі екзотичних (долари, євро, фунти стерлінгів, злоті, швейцарські франки тощо). І вони не мінялися вже кілька років.А ще є Western Union. При переказі на цю систему платежів ОБОВ'ЯЗКОВО повідомляйте наступну інформацію:контрольна сумакраїна відправникапрізвище та ім’я відправникаЦі відомості надсилайте на е-мейл [email protected], або у месенджер Справи громад у Фейсбук:https://www.facebook.com/sprava.gromad/Примітка: повідомляти треба тільки про переказ на Western Union. Інакше ми не зможемо його отримати.А усі інші перекази - по Україні, на картки, на IBAN, на закордонні банківські рахунки зараховуються автоматично. Тому про них повідомляти не треба.На жаль, у нас нема PayPal. Так, нам теж дуже шкода. 😒Усі актуальні реквізити завжди вказані на нашому сайті. Причому вони там зручні, клікабельні.Дякуємо кожному, хто підтримує Збройні Сили України! 🤝Вдячні за ваші лайки, коменти, підписки, поширення інформації про нашу діяльність.Реквізити 💳🌐 Сайт | 🤝 Донат-платформа сувенірівFACEBOOK | TWITTER | YOUTUBE
Це суспільство — сарана. І сенс їх існування — лізти вперед незважаючи ні на що, і захоплювати нові території. Щодня на Вовчанську вони лізуть на штурми маленькими групами по 3-5 осіб. Лізуть по трупах тих, що за декілька годин до них, лізли штурмувати ту саму позицію. Ніякого сенсу, ніякої осмисленості, ніяких успіхів, тільки закидати нас трупами. Це відрізняється від мʼясних штурмів часів маршала Жукова лише тим, що зараз атакують маленькими групами, і мета не захоплення кілометрів, а зайняти одну єдину позицію на декілька квадратних метрів. Щоденно, методично - накат за накатом, втратили - відкатились, якщо залишилось кому відкатитись. Але з якоюсь божевільною наполегливістю. Індивід втрачає себе, і стає частиною рою, де загибель декількох комах - взагалі не враховується. Ніяк по-іншому я не можу пояснити собі, чому вони лізуть, навіть розуміючи, що ми їх зараз вбʼємо. Моя філософська освіта заважає мені дивитись на цю буденність очами математика, і просто фіксувати: мінус один, мінус пʼять, мінус сорок. Моя філософська і теологічна освіта штурхає мій мозок спробувати осмислити, навіщо цей умовний Homo erectus («людина прямоходяча», бо назвати їх Homo Sapiens я не можу чисто органічно, адже я не бачу в цьому дійстві розумності) лізе по трупах індивідів зі свого рою на вірну смерть, по руїнах міста схожого на марсіанський пейзаж. Задля чого? Яка мотивація? Що ти розраховуєш за це отримати? Коли розмовляв з полоненими, всі казали, що хотіли отримати гроші від путінського режиму, щоб покращити своє фінансове становище. Жоден не називав якісь ідеологічні мотиви, якусь віру в вищі цінності, якусь високу мету. Лише кредит, борг, іпотека, бідність, дітей виростити треба…. Ти прийшов вбивати наших дітей, щоб виростити своїх? Мовчить. Опустив очі. Але по-факту так і є. Вони спокійнісінько вбʼють нас і наших дітей, займуть наші будинки, будуть спати на наших ліжках, і навіть вдягнуть наш одяг. Вони не розцінюють це як щось огидне і неприпустиме. Їм це дала і дозволила їх влада, то ж - можна. І вони без жодної гидливості вдягнуть вашу сукню і будуть їсти з вашої тарілки, бо цар і церква їх на це благословили. Вони лізуть, щоб забрати і зжерти наші ресурси, щоб собою заселити нашу землю. І якщо на верхівці цього рою намагаються пояснити задля чого вони напали на нас і вбивають нас, то на низовій ланці вони просто хочуть збагатитись, вбиваючи і грабуючи нас. Цікаву характеристику людської тупості і жадібності дав Пророк Мухаммад (мир йому!): «Судний день не почнеться, поки не розійдеться Євфрат, а на його місці не зʼявиться золота гора. Люди будуть битись одне з одним за це золото, і з кожної сотні загине девʼяносто девʼять. Але кожен з них буде казати собі: Можливо, саме я виживу!» От дивлюсь на них і думаю, може кожен з них біжить на штурм і думає, що саме він виживе і збагатиться? Але потім по них відпрацьовують наші хлопці, і статист каже: "Ще мінус пʼять двухсотими".© Саід Ісмагілов
Війна не припинилась. Допомога — не припинилась. І ми — не припинились.Коли хтось там у владних кабінетах розставляє свої "санкційні" пастки і думає, що цим зламає — ми тільки міцніше стиснули зуби.Ніхто не втік. Ніхто не здався. Не дочекаєтесь.Поки одні займаються політичними спецопераціями, ми займаємося фронтом.Нещодавно Фонд Петро Порошенко і ГО Справа Громад передали на фронт техніки та спорядження майже на 70 мільйонів гривень.🔧 Шиномонтажні й ремонтні комплекси.🚜 Екскаватори.🚁 Понад 1000 FPV-дронів.І ще багато чого, що просто зараз рятує життя нашим воїнам.Бо не допомагати ЗСУ — це не варіант.Навіть коли важко. Навіть коли рахунки порожні. Навіть коли «систему» більше хвилює не фронт, а внутрішні інтриги.📌 Уся волонтерська частка цієї допомоги — це проєкти ГО Справа Громад. Але наш внесок — крихітний, бо збори майже на нулі.📦 У нас на столі — десятки рахунків за причепи, монтажі, переобладнання, комплектацію мобільних майстерень і душових для фронту.💸 Один причіп — до 300 тисяч гривень. А треба — 30 штук. Два вже стоять, готові до монтажу. Ще 28 — чекають на вас.Так, наші рахунки відкриті. Так, можна донатити. Так, ми працюємо.Бо допомога нам — це допомога ЗСУ.А ще — це протест проти ідіотизму системи.Це знак: ви не погоджуєтесь, що країна має бути такою. Ви знаєте, як виглядає нормальність — це фронт, який не залишили. Це волонтерство, яке триває. Це суспільство, яке не зламати.🔗 Донати сюди:Приват 24 5169 3305 3948 0845Інші банки (Моно) — 5375 4112 1895 1692Ми ще вийдемо з цього абсурду. Але спершу — переможемо. Інакше — нічого не буде мати сенсу.Репост - теж допомога.