Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Додано 15 січ 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Кількість підписників: 11 101
Фото: 1,890
Відео: 124
Посилання: 798
Опис:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Джерело

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Володимир Пристайко зруйнував останній і Найвеличніший міф про Зеленсь...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
2 450 Охват/переглядів 2025-12-06 12:35 Повідомлення №3555
👽 Володимир Пристайко зруйнував останній і Найвеличніший міф про Зеленського. "Боневтік".Виявляється, що перед повномасштабним вторгненням Пристайко отримав прямий наказ Зеленського готувати в Великій Британії запасний аеродром для Боневтіка і його оточення. Бабільше, було й гірше розпорядження - готувати банківські рахунки, на які можна перекинути (читай - вкрасти) гроші Держказначейства України.Тобто, Зеленський не просто готував свою втечу. Він готував втечу із одночасним пограбуванням казни України.Вони готувались до здачі України. Тепер це вже очевидно. Вони домовились про це в Омані із Патрушевим. Для цього Зеленський призначив головою ОП Єрмака, для цього поставили міністра оборони Тарана, завданням якого було розвалити армію і зірвати державне оборонне замовлення. Для цього будувались нові дороги в Крим на Півдні і до кордону з Белрусью та росією на півночі.Для здачі країни робили все. Просто пуйло і Зеленський не врахували українську армію, українських волонтерів і український народ. Саме ці три сили не дали здійснити плани по захопленню лівобережжя України разом із Києвом за три дні.Через зрив плану по захопленню Києва Зеленський не зміг втікти. Бо він розумів і зараз розуміє, що з втратою влади і президентського імунітету по ньому відкриють десятки справжніх кримінальних проваджень. І він не врятується від переслідування українською фемідою ніде у світі.Міф зруйновано! Зеленський - "Втікби"!