Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Додано 15 січ 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Кількість підписників: 11 087
Фото: 1,890
Відео: 124
Посилання: 798
Опис:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Джерело

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | З приводу скинутої на Блетгород бомби:В армії я був спеціалістом з озб...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
2 200 Охват/переглядів 2023-04-21 05:48 Повідомлення №2503
З приводу скинутої на Блетгород бомби:В армії я був спеціалістом з озброєння літаків і пам'ятаю добре.Отож: Випадково скинути неможливо.Кожна кнопка має захист (запобіжник).Бомба справді не вибухнула.Це означає, що вон була скинута в режимі "на нєвзрьів".Спочатку пілот вибирає тип зброї. Тобто, пушка, ракети чи бомби. Потім як скинути. З вибухом чи без. Після цього важіль переводить для стрільби і це відкриває кнопку скиду.Важіль підпружинений і при відпусканні повертається назад.Значить весь ланцюг подій був виконаний.Тепер про "нєвзрьів":В цьому випадку бомба скидається з двох замків. Другий замок держить чеку запобіжника. І запобіжник скидається разом з бомбою. (Як гранату з кільцем кинути)А ще в процесі набрання бомбою щвидкості, зустрічний потік повітря відкручує крильчатку, яку втримував запобіжник і бомба остаточно готова до вибуху.З приводу котловану, що вона зробила своєю кінетичною енергією:Бомба дуже велика.Орієнтовно 1,5 т.Якби спрацювала - кілька багатоповерхівок навколо були б фсьо.Шкода, що на "нєвзрьів"...© Yury Petrenko