Джерело
🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Комунікація довбойобів від влади в черговий раз вражає. Пазітівнєнькіх...
1 900 Охват/переглядів
2023-04-01 07:18
Повідомлення №2467
Комунікація довбойобів від влади в черговий раз вражає. Пазітівнєнькіх, ті що вумні і за ідею, а нє за дєньгі, це також стосується, причому у першу чергу. Вас, пучок на кілограм, за яким хуєм скупили на окружній по бросовій ціні? За таким, аби підкреслювати позитивні сторони (розумію, важко, нема що підкреслювати) та викручувати негативні так, аби вони здавалися позитивними. А ви шо зробили? Правєльна - ні-ху-я. Точніше, злорадно відмітили, що це вам всьо Супрун зробила і Європа. Роблю вашу роботу за вас, блд. Ідете у гугєль, шукаєте "Постанова Кабміну №542", читаєте, роздруковуєте або зберігаєте собі у закладках на телефоні. В аптеці на вимогу рецепту на всі ці немасили та постинори, показуєте п.2. "Зупинити на період дії воєнного стану перебіг строку, визначеного пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 1002".Що мається на увазі? "3) відпуск рецептурних лікарських засобів (крім лікарських засобів, які містять наркотичні засоби, психотропні речовини та виписуються на спеціальних рецептурних бланках за формою № 3, комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини чи прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично допустиму норму, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів), які згідно з інструкцією для медичного застосування підлягають відпуску за рецептом, за кошти пацієнта та/або інших джерел, не заборонених законом, крім бюджетних коштів, може здійснюватися без рецепта лікаря за умови надання пацієнтам працівниками аптек та їх структурних підрозділів під час відпуску таких лікарських засобів роз’яснення щодо необхідності їх застосування згідно із зазначеною інструкцією;"Все! До кінця воєнного стану рецептурні ліки, якщо вони не норкотєгі, відпускаються без рецепту. Для особливо лінивих ось вам посилання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/542-2022-%D0%BF#Text, навіть гуглити не доведеться