Джерело
Головне управління розвідки МО України | У ГУР немає випадкових людей — кожен тут на своєму місці, — Нед, коман...
35 200 Охват/переглядів
2025-11-29 09:53
Повідомлення №7387
✊ У ГУР немає випадкових людей — кожен тут на своєму місці, — Нед, командир підрозділу NobodyВ інтерв’ю документальному проєкту Ukraїner командир підрозділу Nobody у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України з позивним “Нед” розповів, чому острів Зміїний нагадує йому Крим, як спецпризначенці працюють в морі та чому повернуті ГУР “вишки Бойка” суттєво зменшили присутність росіян у Чорному морі.“Опори вишок зруйнувати майже неможливо, адже споруда продумана на випадок техногенних катастроф, штормів, є укриття. Розмістити там озброєння, техніку — не проблема, жити — теж. Важливість цих обʼєктів у тому, що, по-перше, вони українські, по-друге, це передові пункти оборони. Контролюючи ці “вишки”, ми контролюємо певну частину Чорного моря. Якщо противник спробує підійти, ми будемо завдавати йому ураження”, — розповідає про значення вишок Нед.
Окремо командир Nobody говорить про важливість знання противника — системну роботу, що допомагає випереджати його в бою:“Я постійно стежу за ворогом. Дивлюся, яке вони озброєння нове приймають, які в них нові тактики. Якщо ти знаєш ворога, то в певний момент ти вже знаєш його алгоритм дій — і як ефективно цьому протидіяти”.
Нед ділиться і тим, що є його внутрішнім рушієм під час найскладніших епізодів війни:“Я більше переймаюся за товаришів своїх, аніж за себе. Так само переживаю за свою державу: мабуть, найтяжче буде після стількох років боротьби та стількох втрат, втратити всю країну. Такої країни більше не буде”.
👉 Більше про зухвалі операції Nobody, братерство у спецпідрозділі та мотивацію в найкритичніші моменти — дивіться в повному інтерв'ю.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok