Джерело
Головне управління розвідки МО України | ️“Все нуждаются в эвакуации, у кого гангрена уже пошла...”, — окупанти...
59 300 Охват/переглядів
2025-11-27 14:56
Повідомлення №7380
❗️“Все нуждаются в эвакуации, у кого гангрена уже пошла...”, — окупанти відмовляються евакуйовувати власних пораненихУ черговому перехопленні українських розвідників — новий горор про побут російських солдатів на Запорізькому напрямку. Через неналежну медичну допомогу та відсутність евакуації, у поранених бійців розвивається гангрена. “У них там четыре человека, и все тяжёлые, все нуждаются в эвакуации. У кого гангрена пошла, ну короче, очень печальный случай”, — доповідає польовий командир.
Старший начальник словам підлеглого не вірить, оголошує солдатів симулянтами та наказує залишити їх на позиціях.“Я видел, как нужна эвакуация, на..й. Ты не видел, а я видел, бл..дь, как он бегает там, бл..дь, за посылками, на..й. Он, бл..дь, поживее тебя будет в 10 раз, на..й, поверь мне”, — каже він.
☠️ГУР МО України нагадує: кожен російський військовослужбовець, який не бажає померти від гангрени, має шанс зберегти життя. Для цього потрібно написати в бот проєкту “Хочу жить” у Telegram.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok