Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto♦️Profit UA
Додано 14 лип 2024

Crypto♦️Profit UA

@Crypto_ProfitUA
Кількість підписників: 12 159
Фото: 3,190
Відео: 131
Посилання: 3,250
Опис:
✅Авторський канал з найкращими способами заробітку в крипті ! 👤Власник: @ArtemRohozha 💬НАШ ЧАТ: @chatCrypto_ProfitUA Менеджер (без оплаты): @Arch1k3
Джерело

Crypto♦️Profit UA | ‍♂️Не знаю навіть що писати зараз в канал, наче тем багато, наче є на ...

Логотип телеграм спільноти - Crypto♦️Profit UA Crypto♦️Profit UA @Crypto_ProfitUA
1 700 Охват/переглядів 2025-03-05 11:05 Повідомлення №5239
🤷‍♂️Не знаю навіть що писати зараз в канал, наче тем багато, наче є на чому заробляти, але щось будто не вистачає, тож просто напишу думки всякі.Все більше читаю, що люди втрачають все на фʼючерсах, мемах та альтах які пробили десяте дно. Через все це я розумію, що я ще адекватний та що рішення сидіти в стейблах є найкращою з усіх. Меми я не торгую, а на фʼючерсах якби в норм плюсі, бо і заходжу на малі суми та плечі. А після прочитанного як люди маючи декілька сотень тисяч баксів залишаються ні з чим, то я ще більш обережним буду на фʼючерсах і точно не збираюсь лудити.Давно я хочу портфель зібрати з альтами, добре звісно що не почав раніше, але не почати зараз тяжко. Да ринок єбе в усі сторони, все наче погано, Трамп не понятно що робить, але має бути в цьому році той самий альтсезон, який всі чекали роками. І зараз люди не готові до нього, бо зневірились в крипті, втратили багато, зафіксили мінус, нема грошей ще відкупати і т.д. І щось кажеться, що от от скоро все полетить і полетить без нас. Пасажирів зайвих висадили багато, тож не знаю що робити.Думаю може ризикнути, виділити 5000$ на альту, купити і просто чекати. Або вгадав і альта полетить, або вже буде медвежка і втрачу всі ці гроші. Це звичайних людей висадили, а великі та розумні інвестори сидять з набитими кишенями альти і чекають польоту. Невже вони помиляються…Нажаль я навіть не знаю які альткоїни краще купувати, треба трохи повивчати цю тему, щоб менше помилитись в них. Звісно хочеться альтів які більш свіжі, які вийшли в 2024 році і можуть показати себе. Але саме вони і можуть впасти сильніше у разі якщо не вгадаю з початком альтсезону.Які ваші думки альтсезону?Які монети б розглянули для купівлі і чому? Та якщо маєте портфель, то поділіться в коментарях👇