Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto♦️Profit UA
Додано 14 лип 2024

Crypto♦️Profit UA

@Crypto_ProfitUA
Кількість підписників: 12 159
Фото: 3,190
Відео: 131
Посилання: 3,250
Опис:
✅Авторський канал з найкращими способами заробітку в крипті ! 👤Власник: @ArtemRohozha 💬НАШ ЧАТ: @chatCrypto_ProfitUA Менеджер (без оплаты): @Arch1k3
Джерело

Crypto♦️Profit UA | ‍💻Так виглядає моє робоче місце останні пів рокуКриптою я почав займат...

Логотип телеграм спільноти - Crypto♦️Profit UA Crypto♦️Profit UA @Crypto_ProfitUA
2 100 Охват/переглядів 2025-02-02 11:58 Повідомлення №5133
👨‍💻Так виглядає моє робоче місце останні пів рокуКриптою я почав займатись на початку літа 2022р, тоді я бігав шукав людей з банками і крутив р2р, робоче місце мені не треба було. Через пів року коли все прикрили і я почав поглиблюватись в крипту, то робота стала лише за столом вдома. Все що у мене було, це телефон Poco X3 pro, інтернет та невеликий стіл на якому в шкільному віці робив урокиЩе через пів року у мене вже був канал, починав щось абузити і без ноута нікуди, купив перший ноутбук, потім другий ще крупніший і стало працювати незручно на малому столі. В травні 2024 я вирішив вкластись в компʼютер, спочатку купив величезний стіл ігровий, клавіатуру, інтернет хотів прокласти, але я зупинився на цьому, зрозумівши що не зможу в Україні далі, що вже після навчання я просидів вдома більше 4 років з батьками. І в цьому нічого поганого, але треба нарешті почати самостійно жити і я вирішив трохи ризикнути, виїхати та тепер живу в Румунії, в хорошій квартирі за 400€Я останній рік сильно мріяв про круте робоче місце, адже сиджу за столом по 10-14 годин кожен день. Довго думав чи варто в орендованій квартирі починати робити це, бо при переїзді буде катастрофа, але все ж напевно спробую.Сердцем мого робочого місця буде найкращий ноутбук в світі який я вчора купив - звісно це macbook, останній і в найжирнішій комплектації, як отримаю, то зроблю окремий пост. Також вчора я забрав одну з найкращих мишей, покажу її теж в іншому пості.Зараз вибираю монітор, тут тяжко, бо я не хочу ігровий, не збираюсь нічого ігрового брати, все в робочому стилі буде. Буду брати нову клавіатуру, бо ця неподобається лише через підключенням по проводу та буду брати зручне крісло. Багато ще всяких дрібних штук буду брати, але більше мене мучає чи купляти стіл, да не простий стіл, а з елекро-підьомом щоб можна було працювати стоя.Стіл дуже хочу, але вирішу коли все інше буде, бо він і дорогий, і при переїзді плакати буду. Все це напевно мені обійдеться в 10.000$, але по перше це швидко окупиться у мене, а по друге набридло собі у всьому відмовляти. Я поняв що гроші мені не приносять ніякого щастя, це лише цифри на екрані, інструмент досягнення цілей, одна з цілей - круте робоче місце яка буде робити мене щасливим кожен деньВ коментарях чекаю ваші фото робочих місць 👇