Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан
Додано 06 січ 2025

Мамкин Криптан

@Crypto_Cyodaaaa
Кількість підписників: 22 032
Фото: 5,070
Відео: 410
Посилання: 4,430
Опис:
~ Авторський канал про дропи/абузи/промо/NFT - виносимо бабки разом 🧑‍💻Creator: @uatradings 🗨️Чат: https://t.me/+6zx0hRaS4IY0Nzgy 👥Посилання для друга: https://t.me/Crypto_Cyodaaaa 📲 Менеджер: @tocatcrypto @optar_cpa @ostapsmm @Arch1k3
Джерело

Мамкин Криптан | PreSPAX стартував - підбиваємо підсумки📖Хто забув про що мова - старту...

Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан Мамкин Криптан @Crypto_Cyodaaaa
3 120 Охват/переглядів 2026-04-18 06:06 Повідомлення №7503
🧛 PreSPAX стартував - підбиваємо підсумки📖Хто забув про що мова - стартувало IPO ( так як IDO Binance ) в якому ми можемо викупити активи на основі цінності SpaceX - розповідав тут✅️Скільки зможемо викупити токенів ? - з 1к$ виходить 61$ / тобто викупить 6% ( при макс ліміті вкладень IPO ) ✅️Скільки зможемо заробити ? - Актуальний pre market на Binance говорить нам ціну в 700$, тобто з 1к$ та з урахуванням суми викупу - прибуток буде 4.8$✅️ Чи може викупити більше алокації ? Так, чим більше людей закидають кошти тим менша алокація ( ліміт в 1млрд$ ) після 1млрд$ люди не зможуть нічого викупити і забрати % алокації - так само якщо людей буде мало то ти отримаєш більшу алокацію✅️ Яка буде система продажу ? Вже анонсували лістинг, і швидше за все буде стандартно купи/продай на споті, але не факт що буде система як на pre market - або в іншому випадку почекаєте пів року до офіційного старту торгів 🔗Як на мене тут більше нюансів чим плюсів, але якщо ви надумали приймати участь - то підписка вже почалась в форматі FCFS / деталі Можливо буде якась многоходовочка, і pre-market на Binance в 700$ виявиться неактуальним, а на Hyperliquid в 1700$ правдивим - що правда це малоймовірно 😕МК | ЧАТ | Parser promo