Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан
Додано 06 січ 2025

Мамкин Криптан

@Crypto_Cyodaaaa
Кількість підписників: 21 862
Фото: 5,070
Відео: 410
Посилання: 4,430
Опис:
~ Авторський канал про дропи/абузи/промо/NFT - виносимо бабки разом 🧑‍💻Creator: @uatradings 🗨️Чат: https://t.me/+6zx0hRaS4IY0Nzgy 👥Посилання для друга: https://t.me/Crypto_Cyodaaaa 📲 Менеджер: @tocatcrypto @optar_cpa @ostapsmm @Arch1k3

👥 Кількість підписників

21 862
Середній/День:: -40
Середній/Тиждень:: -100
Середній/Місяць:: -358

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 730
Середній/День:: 3,110
Середній/Тиждень:: 2,696
ERR: 12.49%

📊 Кількість повідомлень на день

2.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.5

Історія змін лого

Історія змін назви

Мамкин Криптан 2025-09-18
Djdkdk 2025-09-16
12 2025-08-22

Історія зміни типу аккаунта

Публічний канал 2025-09-18
Публічна группа 2025-09-16
Публічний канал 2025-08-25
Публічна группа 2025-08-22
Публічний канал 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,360 26-06-19 12:42
Всі готові до FTX 2.0 ? 🪙- Вчора акції MicroStrategy компанії Майкла Сейлора, впали до 82$ - що це значить для крипти ? Для початку треба розібратись що це за акції, бо в Strategy їх є дві: 📄$STRC - Спеціальні привілейовані акції, які випускалися з фіксованою ціною в 100$ ( вчора впали до 82$ ) по суті це те саме що $USDC впав би до 0.82$$MSTR - Це вже звичайні акції MicroStrategy, коли росте Bitcoin ростуть і вони🔍 Окей, тепер основне - як працює друкарський станок Сейлора:Інвестори купують акції $STRC по 100$ за шт, так як вони завжди стабільні 1 до 100$ та є гарантовані девіденти в розмірі 12% - а на живі гроші компанія MicroStrategy вже купувала Bitcoin, створюючи підтримку для $BTC- Нюанс в тому коли акції $STRC нижчі чим 100$ MicroStrategy за договором не можу купувати $BTC на гроші інвесторів, їх гроші заблоковані, по суті зараз головний покупець для $BTC відсутнійЯк вони зараз виходять з положення, і які можуть бути нюанси ? 🤔 ⚪️ Вони створюють нові акції $MSTR і викидають їх на ринок, далі продають $MSTR, створюючи тиск на самих себе - вчора це і відбулось, по суті запустили станок⚪️ Також вони можуть почати продавати $BTC щоб викупити $STRC і це не страшилка, в травні вони вже це зробили продали 32 $BTC, щоб виплатити девіденти інвесторамЗараз вони можуть знову продати $BTC але вже в більшому масштабі чим в травні > в свою чергу щоб підняти курс до 100$ за $STRC та розблокувати кошти інвесторів для подальшого викупу $BTC - тоді інвестори будуть отримувати свої девіденти, і продовжувати нести гроші в MicroStrategy Відповідно цю ситуацію яка склалась вже називають "Спіраль смерті Сейлора" - так як компанія зобов'язана платити 800млн$ в рік, і якщо курс $STRC не стабілізується вони можуть продовжити продавати $BTC щоб виплачувати відсотки інвесторам, в свою чергу з основного покупця MicroStrategy можуть перетворитись в основного подавця 📉 Наступна виплата за девіденти $STRC в нас 30 червня, цікаво чи Сейлор буде продавати $Bitcoin... МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,600 26-06-17 06:23
До 300$ на акаунт - або чи бали ще залишились ? 💰📖 Сьогодні стартує Pre-TGE яке зазвичай насипало більше чим стандартне IDO - Думаю можна очікувати на 100/300$, раніше було легко витягувати саме з "PRE" TGE таку суму, все ж таки людей тепер менше і шанси досить хороші на насипку - Ціна покупки в нас 0.05$ - Ціна на pre market 0.3$ - Для участі стандартно потрібно тримати до 3 $BNB ☢️ та зафіксувати їх в Binance wallet в вкладці TGE Старт сьогодні з 15:00 - я особисто вже давно не кручу як і більшість, але останнім часом alpha подає "ознаки життя" тому спостерігаємо за лістингом $RE вже завтра 👀💚 Додатково 20-40$ від MEXC- 1000 користувачів отримають по 40$ в акціях, та ще 500 користувачів по 20$ в $USDT - заповнити форму / генерація 💵 Також не забуваємо про актуальні промо по заробітку - пост, цілком якщо виконати все в пості можна отримати від 200$⚫️ Також update по OKX boost - на контракті гаманця лежить 2млн $RE - це 600к$ по ціні на pre - market, скоріше всього в четвер/п'ятницю буде Airdrop в BoostМК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,600 26-06-16 06:40
SPCX = новий HYPE ? 📈- Сьогодні вночі $SPCX добавили ще на пару азіатських платформ для торгівлі, і почався ріст - хоча малоймовірно що це зв'язано з цим.Тим не менш, вночі ціна $SPCX доходила до 220$, більшість з нас продавали по 145/150$ Також цікавий факт - якби ви купили $SPCX в п'ятницю, то до вівторка ви би перевершили всіх холдерів $ETH за останні 5 років, в яких ціна за $ETH стабільно 1700$Тим не менш, більшість інвесторів не можуть зафіксувати прибуток, вони мають блокування на 15/30 днів - і не можуть продати свої акції, інакше в них буде штраф 🪙 Додатково трохи про Bitcoin- З'явилась інформація, що законопроєкт Clarity не приймуть до дня Незалежності США (4 липня) - по суті це закон про криптовалюту, який буде на її користь - тому ми зловили нічний відкатик по $BTC🪙 Також згадаємо Ehereum- Віталік планує розділити $ETH на 2 токени - Кожен $ETH розділять на дві частини, це токен-стейбл, та токен-лонг, але їхня вартість завжди буде 1 $ETH. Для чого це робити? - безпека від хакерів, та від ліквідацій на De.FI платформах, логіка якщо щось станеться з одним токеном, то з іншим все буде окей - деталіПо подіях які можуть вплинути на ринок криптовалюти: 📉- 17 числа засідання ФРС, як завжди будуть обговорювати ставки - 17 число, засідання щодо ставки в Японії - 18 числа прес-конференція голови ФРС, от тут цікавіше, бо буде перший виступ нового голови ФРС після Паувела-19 число, угода між США та Іраном, теж важливо, бо не факт що щось зміниться - 25 число дані по інфляції- В любому випадку зараз більше позитиву чим негативу для крипти, але слідкувати все одно є сенс, як мінімум за ФРС та угодою між США та Іраном 👀МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,590 26-06-10 06:37
Знову буде 100/200$ від них ? 😎Хайпожори з MEXC - анонсували вже 3й Launchpad пов'язаний з акціями з SpeceX 🚀📖Що правда є нюанси, окрім бірж Kraken та Bybit вам більше ніде не продадуть акції $SPCX, натомість практично всі хочуть нам всунути $SPCXX, бачив вже вчора в telegram @wallet, в trading212 і на інших платформах цей розпродажПо суті $SPCXX який ми купуємо на MEXC - це цифровий фантик який лише повторює ціну, тим не менш на попередніх активностях біржі ми теж не купували настоящі акції SpaceX, і змогли на цьому заробитиОкей, як прийняти участь ? 👀⚪️Підписуємось до 12 числа 11:00⚪️Робимо депозит⚪️Робимо оборотДалі з нашої суми йде викуп - минулий раз в мене з 11к$ викупило всього на 500$, тому є сенс або новий акаунт або більша сума для більшого прибутку Також оборот найвигідніше робити в парі USDT/XAUT - піде щось пару центів нам Трішки деталей: 📝- Виділено 70к акцій - На новий ак отримаєте більше- Ціна 141.7$- Все в форматі Launchpad - З плюсів що тут немає можливості купити акції на 19% більше від ціни як на інших біржах - також ці токенізовані активи будуть мати прив'язку 1/1 до настоящих акцій, що по логіці може їх ще більше розігнати Попередні launchpad активності від MEXC годували, думаю 3-й івент гіршим не буде 💵МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,260 26-06-08 07:25
🤑 Отримуємо до 100$ в акціях - та до 100$ за друга 📖 Вже не одна людина заробила на цій акції пару сотень з того моменту як я її зашилив, нагадаю за реєстрацію та друга можемо знову отримати рандомну кількість акцій - до 100$ Нагороди можуть бути в любих акціях включно 💳🏎▶️🖥 і т.д, і всіх їх можна швидко продати КРОК 1: ⚪️Скачати ZEN в Google/AppSrore⚪️Вказуємо Україну ⚪️Далі > резидентство Україна ⚪️Вказуємо свій моб номер⚪️Робимо фото закордонного паспорта, та робимо селфі ⚪️За 5хв буде підтвердження⚪️Натискаємо поповнити ⚪️Пишемо 15 EUR ⚪️Натискаємо на спосіб оплати⚪️Обираємо USDT в Polygon ⚪️Робимо депозит з біржі⚪️Прив'язуємо ZEN до оплати картою ( необов'язково ) КРОК 2:⚪️Скачуємо Trading212⚪️Вказуємо Німеччину⚪️Вибираємо резидентство UA⚪️Реєструємось через mail⚪️Вказуємо фамілію Ім'я⚪️Даємо фото паспорта та селфі⚪️За 10хв верефікує⚪️Нажимаємо на "поповнити"⚪️Вибираємо оплата карткою ⚪️Вибираємо ZEN - (Якщо так не проходить обираємо самий перший варіант та беремо дані IBAN, Вказуємо IBAN та назву компанії)⚪️Надсилаємо 1 євро по IBAN з ZEN для підтвердження ⚪️Далі Надсилаємо 15 EUR з ZEN⚪️Йдемо в "промо код"⚪️Вказуємо код 4DrwBvegSC9Кошти прийдуть за 1 день, тоді нам одразу дадуть акції які ціною будуть до 100 EUR - на самі перекази за USDT та переказ IBAN ми потратимо не більше 0.5 EUR - як щось не розумієте питайте підкажу 💃- Далі чекаємо 30 днів на розблокування виводу, натискаємо на вивід - та через IBAN виводимо на ZEN або свою євро карту, з monobak можна одразу перемістити EUR на гривневу карту, на самі ж реєстрації я потратив близько 20хв - нагороди виводить, в січні був вивід одразу зараз змінили умови на холд депозиту та блокування нагороди на місяць 📆Дедлайн: за місяць МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,860 26-06-02 19:17
Отримуємо 45$ за реєстрацію - та 25$ за друга 💰📖 Такс маленька ремарка - Уважно читаємо перед виконанням весь пост, наша задача зареєструватись на європейському Bybit, якщо в вас є вже Bybit то можна реєструватись на ці самі документи, воно пропустить З нюансів, варто згадати - Потрібен німецький VPN 🇩🇪, тоді зможете скачати з телефону Bybit EU, але особисто в мене не вийшло, що тоді робити ?Купити proxy німецькі ( ціна 1$ ) і все в вас получится, далі їх вставляємо в dolphin і реєструємо акаунт - далі буде QR код, скануємо з телефону на якому є вже німецький VPN 🔍 Важливо - Потрібна іноземна виписка з Trading212 ( в нас якраз Німеччина тут, з минулого разу), або paysend, чи Revolute - виписку беремо за 3 місяці за карту на англ мові ( може запросити інколи ) Окей, погнали: 👀⚪️ Реєструємо акаунт Bybit з телефону на якому VPN, або з ноутбука з proxy⚪️Вставляємо код щоб підпадати під акцію - 8MO0GOQ⚪️Даємо лайтові відповіді на питання, підкажу в коментарях ⚪️Пишемо данні з виписки ( номер будинку, місто, поштовий індекс )⚪️Скануємо QR-код з телефону ⚪️Проходимо KYC - Далі обов'язково надсилаємо 125 USDC💎 з іншої біржі з вашим KYC ( щоб було одноіменно все ) - я надсилав в мережі arbitrum ⚪️Далі пишемо з якої біржі робили депозит 🤑 За ці дії ми отримаємо 25$ - Додатково можна застейкати 1000$ на тиждень, та отримати ще 19$ - в сумі виходить 45$ з акаунта ( нагорода приходить за 3 дні )- Також вам дають 20 слотів на реєстрацію користувачів - хто виконає умови з запрошених людей, отримає 25$ і ви за нього теж 25$ - в сумі 545$! Можна забрати на акаунт Якщо ви не впевнені що не зможете виконати умови будь ласка не робіть тоді, так як є обмежена кількість місць по посиланні - дякую 🥰МК | ЧАТ | parser promo
👁 2,990 26-05-29 10:53
Airdrop від PerpDEX платформ 😎- Натрапив на цікавий сайт - який показує скільки ви можете отримати поінтів за конкретний об'єм, та яка є орієнтовною ціна поінта, Інформація буде цікава для тих хто активить PerpDEX платформахпідрахував вам на об'єм в 100к$ - та взяв в увагу орієнтовну ціну поінта та скільки ви отримаєте поінтів за цей об'єм: 📈 Проєкт: поінти: комісія: профіт: - Ethereal 15к $30 $153- Nado 31 $35 $127- StandX 3.3к $30 +$126- Pacifica 550 $50 +$120- Dango 65 $50 -3$- Hibachi 220 $40 +$44- Extended 70 $40 +$32- GRVT 19 $20 -$9- Variational 2 $20 -$17- Ostium 20 $50 -$20 🔗 Сайт для моніторингуЗвісно це все потенційно - так як торгів немає, але орієнтовно такі цифри думаю і будуть, що правда менші як по прибутку так і по мінусі за "Airdrop" 🛍 Додатково 2000 грн від Temu- Промо де можемо купити на 2000 грн безкоштовного товару - знову активна до вечора, детальний пост тут, як щось не розумієте - питайтесь підкажу⚫️Також 360.000$ від Pieverse- Хто активить в цій акції - пост, не забувайте робити транзакції - маємо ще 7 днів - надсилайте свої домени в коментарі, відправляємо Red-packet взаємно МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,970 26-05-27 10:50
🪙 500000 в PIEVERSE - update 📖 Раніше згадував кампанію від Pieverse та OKX - тут ( актуально ) де ми можемо розділити 360к$, зараз з'явились нові дії які нам потрібно виконати, щоб розділити більше нагород Крок: 1 Після того як ви створили свій профіль > інструкція, нам потрібно надсилати "Red-packet" друзям, надсилати ми будемо через telegram бот від Pieverse Крок: 2Щоб дізнатись адресу та поповнити свого АІ бота - йдемо сюди, беремо адресу > та через OKX надсилаємо USDT в мережі Xlayer, після чого ви зможете надсилати одне одному транзакції на домен через telegram Крок: 3Тепер беремо домени друзів, можете залишати свої в коментарях - і надсилати по 0.1 USDT0 через промт в боті, кожна транзакція піднімає вас в топі / зараз TOP1 має всього 125 транзакцій, але рахуються унікальні транзакції на окремі домени, спамити одному домену весь час сенсу мало, дадуть якісь бали і всеНадсилайте свої домени в коментарі, буду всім надсилати USDT0, також можете надіслати мені - mamkin26.pie 😎Нове промо на 50к PIEVERSE 🤡- Є додаткова кампанія, тут все простіше, кожна транзакція може вибити слово з seed фрази, якщо ми зберемо 24 слова - отримаємо частину з нагороди в 50к $PIEVERSE / 36к$, плюс активність- Йдемо > сюди, беремо промт, та надсилаємо його в бот pieverse / якщо пощастить ви отримаєте словоЗа транзакцію бере 0.1 USDT0, як і за Red-packet на домен, хто не лінивий може попробувати, я зробив транзакції хай буде 😋МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,710 26-05-23 11:48
Для новачків лишнім не буде 🪙📖Вже як тиждень ця тема існує, хотів написати пост раніше, але нагоди кращої чим зараз не бачив - чому ? Тому що на контракті OKX wallet вже зайшло 500к$ в USDT, 3 млн $SLX, $DEUS та $YOM - думаю натяк на прикормку зрозумілий - Окей - як економити в OKX wallet, хтось знає хтось ні, а комусь все одно - пост більше для новачків, але думаю тим хто не вникав щодо комісії буде теж цікавоМіняємо свого партнера: 🪑Є Адміни які забирають в вас 20/40% з ваших комісійних - багато правда ? Ви потратили умовно 40$ в циклі (на 10 днів) а 10$ забрав адмін на булку Щоб цього не було шукайте адмінів які дають рефбек - вони повертають вам 45% комісійних, деякі адміни взагалі можуть поставити вам 0% на повернення комісій, і ви не будете розуміти чому в вас все так дорого - Просто щоб ви розуміли я за весь час на комісії лише з OKX wallet я заробив близько 10.000$ - а міг би робити рефбек вам, тому це насправді досить вигідно 💵 Як змінити партнера OKX: 🤓На телефоні: 📱- Зберігаємо сід фразу від гаманця - Видаляємо його - Заново імпортуємо гаманець - Приєднуємось до іншої рефки На ПК: 🤒- Чистим cookie на сайті OKX Boost- Перестановлюємо розширення - Логінемось в гаманець приєднуючись до нової рефки- Беремо в увагу що потрібен лише рефбек 45% - хоча є і максимальний 50% серед простих воркерів OKX boost Економна мережа Xlayer: 📝В цій мережі найбільш вигідно крутити в монеті $QIC для цього вам потрібно забріджити $USDT в мережу Xlayer та зробити депозит в $OKB на комісію- Бріджимо USDT > в BSC на USDT в мережі ARB - Далі USDT з мережі ARB > Бріджимо в USDT в Xlayer - Робимо депозит OKB з mexc- Далі крутимо обороти з $QIC На виході ви отримуєте орієнтовну комісію в 30$ - як на мене звучить смачно, в любому випадку так ви зможете економити, а щоб платити ще менше читаємо пост про > лімітки/автопродаж/ та GWEI на OKX Boost - інструкція 😎МК | ЧАТ | Parser promo
👁 2,440 26-05-19 11:52
Отримуємо до 20% на стейбли 💰📖Цікава акція від Bybit - На яку виділено 45млн $WLFI - 2,7млн$, старт від сьогодні але дедлайну немає, скоріше за все це 1 місяць тобто по 670к$ в тиждень, навіть якщо 2/3 місяці то на данному етапі це все ще вигідно - деталіТрохи математики: 👀 - Якщо ми візьмемо в увагу що на Bybit зараз 34млн$ в USD1 ( arkham ) та поділимо пул 670к$ ( 1/4 від нагород ) на 34млн$ наш APR складе 129%, беремо в увагу що ліміт в нас 20% APR - то навіть якщо кампанія буде тривати 2/3 місяці то при 34млн$ USD1 APR не повинен бути нижче 20%Що по деталях: 🔍- При такому розкладі виходить 1.66% до депозиту за місяць або 0.38% в тиждень - знімок робиться кожну годину, і нагороди можна продавати кожен день в 9:00 зранкуЩоб прийняти участь просто - тримаємо USD1 на біржі Bybit 😐 Висновок - зараз вигідно стейкати USD1, по суті це самий жирний APR якщо брати відрізок 1/3 місяці, в любому випадку завтра ми вже будемо точно знати на який період акція, бо получимо нагороду і зможемо вирахувати це - я особисто закину 10000$ і завтра вам дам фідбек по цьому МК | ЧАТ | Parser promo