Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан
Додано 06 січ 2025

Мамкин Криптан

@Crypto_Cyodaaaa
Кількість підписників: 22 100
Фото: 5,080
Відео: 410
Посилання: 4,440
Опис:
~ Авторський канал про дропи/абузи/промо/NFT - виносимо бабки разом 🧑‍💻Creator: @uatradings 🗨️Чат: https://t.me/+6zx0hRaS4IY0Nzgy 👥Посилання для друга: https://t.me/Crypto_Cyodaaaa 📲 Менеджер: @tocatcrypto @optar_cpa @ostapsmm @Arch1k3
Джерело

Мамкин Криптан | Цього тижня заробляємо ? 😋📖Вже цього тижня будуть максимально жирні ро...

Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан Мамкин Криптан @Crypto_Cyodaaaa
2 690 Охват/переглядів 2026-01-12 14:10 Повідомлення №7197
Цього тижня заробляємо ? 😋📖Вже цього тижня будуть максимально жирні розлоки для цих проєктів - і деякі з них є сенс взяти на відпрацювання для шортуВсього я розглядаю 2 кандидати, чому не всі ? В більшості малий "%" розблокувань - на відміну від проєктів нижче 📉1. Ondo - 18 січня розблокують 61% від маркеткапа ( 760млн$ розлок ) - Токени отримають фонди та команда, самий же наратив RWA вже немає хайпу 2. STBL - 16 січня розблокують 57% від маркеткапа ( 16.7млн$ ) - Низька ліквідність в проєкта, в Х розганяють інформацію що розблокування піде інсайдерам 😀 Також згадаємо за PLUME - його немає в списку але 21 січня 02:00 / 03:00 мають розблокувати 23млн$ - Токени підуть команді та фондам Інформація по цим проєктах більше для спостереження, зразу шортити сенсу мало так як токени йдуть фондам/команді - які не факт що будуть продавати, або будуиь перепродавати свої токени через ОТС угоди які ніяк ні відображуться на графіку, тим не менш ONDO/STBL виглядають перспективно для дампу 🟡 Додатково завтра буде хайповий проєкт на pre-IDO - попробуємо як зазвичай відіграти лонг/шорт під цю подію😆 Також цікава новина для тих хто відробляв Polymarket - його заблокували для України, тепер VPN наш друг МК | ЧАТ | Parser promo