Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан
Додано 06 січ 2025

Мамкин Криптан

@Crypto_Cyodaaaa
Кількість підписників: 22 032
Фото: 5,070
Відео: 410
Посилання: 4,430
Опис:
~ Авторський канал про дропи/абузи/промо/NFT - виносимо бабки разом 🧑‍💻Creator: @uatradings 🗨️Чат: https://t.me/+6zx0hRaS4IY0Nzgy 👥Посилання для друга: https://t.me/Crypto_Cyodaaaa 📲 Менеджер: @tocatcrypto @optar_cpa @ostapsmm @Arch1k3
Джерело

Мамкин Криптан | MegaETH - інструкція для самих маленьких 🐇📖Розписувати про проєкт бага...

Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан Мамкин Криптан @Crypto_Cyodaaaa
3 310 Охват/переглядів 2025-10-22 22:46 Повідомлення №6867
MegaETH - інструкція для самих маленьких 🐇📖Розписувати про проєкт багато не буду - що він собою представляє і чому варто залетіти в TokenSale розповідав - тут- Включно ще байтить і pre - market на Hyperliquid з своїми 4/5х від максимальної ціни IDO, але я більше вірю в 1.5/2х, рект же тут малоймовірний - пропозиція народжує попит, а бажаючих сюди зайти вже достатньо при великій конкуренціїОкей, які деталі IDO:⚪️ 5% саплею виділено, а саме 500 млн токенів / 50млн$ алокації ⚪️Наша ціна 0.099$ це 999 млн FDV ⚪️100% TGE ⚪️Мінімальний вхід на 2650$⚪️Мережа Ethereum Є ще нюанси що можна отримати знижку в 10% але це нам не потрібно бо отримаємо блокування на рік Також всі пишуть про "англ аукціон" але а ньому сенсу 0, бо якщо ви напишете нижчу ціну за когось іншого то хтось інший забере алокацію а не ви, тому тупо пишемо макс ціну по якій купуємо 0.099$Щодо того як прийняти участь: 🪪⚪️Походимо KYC на Sonar⚪️Йдемо в MegaETH - конектимо всі соц ресурси включно GitHub / можна купити тут за 20$⚪️27 числа в 16:00 робимо депозит на sonar та пишемо ціну по якій купуємо токениБуде пріоритетка для власників NFT і для крутих гаманців, GitHub та X акаунтів - але беремо в увагу що є 50млн$ алокації і відповідно великий шанс отримати свою частку.- Якщо вас не виберуть гроші повернуть Як я і писав Україна в бані, шукайте знайомих за кордоном, не обов'язково щоб в них була прописка достатньо моб номера ЄС - далі нехай при реєстрації дають виписку на англ з Revolut або Truste або інших банків країни / свій гештальд з цим постом я закрив тепер можна йти спати, всім GN 😪📆Дедлайн 27 жовтня