Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько
Додано 14 лип 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Кількість підписників: 4 392
Фото: 1,560
Відео: 128
Посилання: 211
Опис:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn

👥 Кількість підписників

4 392
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +201

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 554
Середній/День:: 2,800
Середній/Тиждень:: 2,059
ERR: 58.15%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,100 25-01-22 08:41
Вночі знову погано спалось, знову писав сценарій "фіксимо кіновсесвіт Марвел".Переписав всю другу фазу, поміняв нафіг все. Написав сиквел Халка, сольник Вдови, перетусував події, зробив єдину лінію, що тягнеться повз усі фільми про пробудження нелюдей. Дійшов до висновку що фіналом фази мають стати Месники в двох частинах: Ера Альтрона і Громадянська війна. В Громадянській війні я б влаштував війну з нелюдьми щоб виправдати назву. А от з Ерою Альтрона не знаю що робити. В принципі, в Агентах Щ.И.Т.а вони круто пофіксили цей сюжет Аідою. Тож я б переніс напрацювання агентів на великий екран, але тут одразу декілька запитаннь. По-перше сюжет в Агентах так добре працював, тому що це була по суті екранізація Таємного вторгнення, яка поступово перетекла в Еру Альтрона з Леді Гідрою. А Таємне Вторгнення екранізовувати ранувато. По-друге, я не впевнений, які проблеми я намагаюсь пофіксити, окрім недостатнього масштабу подій. Типу я не розумію персонажа Віжена від слова зовсім. Тобто вводити синтезоїда тільки для любовного інтереса Ванди в майбутньому це трохи дивно як на мене. Тож поки сам не знаю, що робити з цим фільмом щоб його виправити.
👁 1,300 24-11-01 12:04
Я набулщітив в Марвел-марафоні. Конспектуємо:- Джон Фавро таки хотів зробити Мандарина головним лиходієм першої Залізяки, його відмовили розумні люди. А Обідая мав стати лиходієм в сиквелі, а був переписаний під лиходія в першому фільмі. Фавро погодився, бо сказав, що після Месників, коли з’явиться Тор, Мандарин і його магічні персні вже не здаватимуться зайвими.(Хоча те, що я розповідав, мені звучало логічніше)- Фавро мав знімати перших Месників, але після того як він їм запустив кіновсесвіт, він хотів від Марвел нормальних грошей, тож вони знайшли дешевого Відона.- Залізну людину 2 також запустили у виробництво без сценарію, після чого постійно лізли до Фавро, розповідаючи йому, що ще треба включити у фільм, щоб прорекламувати Месників. Тому Фавро зарікся щось знімати для Марвел і залишився виключно як второплановий актор.- Першу версію сценарію Месників писав Зак Пенн, той, що писав і фільм про Халка. Він також вважав, що магія у їх з Фавро приземленому реалістичному світі Марвел виглядатиме дивно, тому планував, що Тор і Локі мають з'явитись під кінець Месників. - Червоного черепа не вбили у Кепі, бо за версією Пенна, саме він мав бути головним лиходієм фільму. Але, коли на роль Локі і Тора підписали Гідлстона і Гемсворда, вибір студії впав на те, щоб більше уваги приділити їм.(Цю частину я не дуже зрозумів)- Сцену, де всі Месники намагаються підняти молот Тора Зак Пенн написав для перших Месників. А Відон зняв у других.- Все ж відомо, чому Нортона звільнили після Халка. Він переписав сценарій Зака Пенна під себе і Файґі його підтримав, бо сказав, що дійсно стало краще. Але Нортон не зміг зупинитись, продовжував переписувати і вносити зміни під час фільмування, чим викликав конфлікти з акторами і режисером. А коли побачив, що на фінальному монтажі прибрали його геніальні знахідки, пригрозив, що не рекламуватиме фільм, поки не повернуть сцени, які він хоче. Тож Файґі зарікся з ним працювати. (Цікаво, Фавро скаржився на те саме, тільки в зворотній бік)- Луї Летер'є, режисер фільму про Халка, вважав, що саме Халк має стати антагоністом в першому кроссовері, щоб Месники, як і в коміксах, об'єднались, щоб зупинити Халка. Тому та кінцівка Халка несправді мала означати, що Халк виривається на свободу і йде крутишити.- Коли прийшов Відон він, як і Нортон, сказав, що сценарій Зака Пенна лайно і його треба переписувати. І Файґі знову погодився. Я б на місці Пенна заплакав би витираючи сльози дивідендами. - Джос Відон вважав, що Локі - якась замала загроза для Месників і запропонував додати другого диходія - сина Обідаї Стейна. На щастя Файґі сказав "ні"- Потім у Скарлет Йогансон намічався конфлікт графіків знімання і Джос Відон написав версію сценарія, де замість неї була Оса у виконанні Зої Дешанель. Але оскільки Оса мала стати новою персонажкою, фільм мав витратити час на знайомство з нею. Пізніше, віце-президент Марвел-студіос відмітив, що вона була так прикольно написана, шо це було ледь не найцікавіше у фільмі. Але все ж є Йогансон змогла знятись- Джос Відон написав супер-цікаву передисторію Соколиному Оку, але то все довелося вирізати. І Соколине Око по сьогодні нерозкритий персонаж- Фразу про шавуху вигадав ще Ніколас Брендон, коли після прослуховування на роль Ксандера в Баффі, пожартував "щось я втомився, може по шавусі?"- Ну про вирізані сцени то ми знаємо https://youtu.be/tnrO5dw2y-4?si=-uaNPLtUbWiXCs6t
👁 1,800 24-10-26 11:05
Вчора спілкувався з Юлією Перенчук, яка озвучила Беллу в кінотеатральному дубляжі. Запропонував їй ідею камео. Типу я роблю дві версії роликів з двома дубляжами і типу в кожному проговорю, чому я обрав саме ту версію, після чого голос озвучки Белли ображається на мене, мовляв, чому я обрав іншу озвучку, а не її.Але я не знав, хто озвучив Беллу в дубляжі для ТЕТ, я тільки чую, що Джейкоба і там, і там озвучив Скороходько. Я питаю Юлію і вона така: "В сенсі хтось озвучив Беллу? Я Белла! Якщо це ТЕТ, то вони належать плюсам і озвучувались на базі плюсів, а я там працюю і ніхто б не озвучив її так, щоб я не дізналася". Я скинув їй відео послухати, може упізнає голоси. Вона послухала і каже: "Ну то в обох випадках мій голос і Скороходько", а от Едварда в варіанті ТЕТ озвучує вже не Тішин, а Федінчик. Тобто в озвучці ТЕТ голоси Едварда і Джейкоба це голоси Гаррі і Рона, прикольно.🤔Шкода, але вони з Павлом не згадають як коли і чому з'явився другий дубляж і чому перший фільм мав тільки закадр😔 Актори так багато всього пишуть щодня, що тут складно все пам’ятати
👁 2,200 24-10-17 06:21
Вчора ввечері усвідомив, що я конкретно так себе загнав і мені дало по мізках те, що я зараз спробував в себе просто в якісь шалені насправді терміни впихнути купу інформації, швидко передивитись купу серіалів на тему, якою сильно ніколи не цікавився. А ще паралельно слухати інтерв'ю авторів, шукати якусь додаткову інфу і т.д. словом вчора прям відчув як мені вже не ок.Тож я вирішив пригальмувати. Бо мій редактор не встигає за мною все це дивитись. Я й так з ним домовився дати йому додатковий місяць, щоб він бодай марвелівські серіали від Нетфлікс додивився.Просто у мене тривожність і здається, що якшо я от зараз якомога швидше не закінчу відео, то хтось інший мене обжене. Підгледить що я роблю і випустить те саме, що зробить мою роботу вже непотрібною. От якась така шиза в мене в голові.Гіпотетично, я можу відос про DC зробити до кінця місяця, але це вже точно буде мінус менталка. Треба себе гальмувати.По ходу, треба інколи робити вихідні і видихати. Мабуть, щоб не зациклюватись на супергероїці і дати редактору мене наздогнати, ми все ж в спокійному темпі закінчемо два відео по третій фазі Марвел марафона. Поки питання як зробити якісний дубляж фільмів про Гаррі Поттера ще вирішується, веду переговори, я мабуть тоді поки швиденько перекладу три відео по Сутінках. Тож до кінця місяця, поки я без свого мікрофону, займусь краще підготовкою до них. Потім займусь переозвучкою ролика про Закляття, там відео виросте хвилин на 30 за рахунок нових фільмів, що понавиходили. Ну і роликів вже буде не один, а два, щоб не улітати хронометражем за годину відео. А то мій старий ролик десь на хвилині 50й мене починав конкретно втомлювати.І весь цей час в нормальному темпі розбиратимусь з мультвсесвітом DC 90-х. Тож навесні мабуть буде ролик. Цей план звучить краще ніж зараз остаточно вигоріти нафіг і пропасти з радарів на півроку