Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько
Додано 14 лип 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Кількість підписників: 4 392
Фото: 1,560
Відео: 128
Посилання: 211
Опис:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn

👥 Кількість підписників

4 392
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +201

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 554
Середній/День:: 2,800
Середній/Тиждень:: 2,059
ERR: 58.15%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,600 25-04-20 17:31
Є хороші новини, огляд "Максима Оси" буде. Настя подивилась зі мною кіно, нажартувала купу крутих реготак, тож тепер у мене вистачить матеріалу на повноцінний ролик. Після оформлення сценарію, вийшло як з "Пекельною Хоругвою" - 8 сторінок про фільм і 2 про його стоворення. І, о матінко, от де справжнє гостросюжетне дійство.За останні 2 дні перерив, мені здається, весь інтернет, передивився і перечитав все, що збереглося, на тему виробничого пекла. Довелось відсіювати сайти з булщітом, читати між рядків в словах режисерів що вони не можуть сказати напряму, занурюватись в справжнісеньку Санта-Барбару і у підсумку я більш-менш склав для себе цільну картину, що відбулось. На аби-неаби-яку об'єктивність вказує те, що з рештою в цій історії немає чітко поганців і добряків, всі доклались до проблеми по-своєму, всі молодці.Звісно, коли вже остаточно закінчу з висновками, я б, мабуть, спробував би зв'язатись з усіма трьома режисерами і, в ідеалі, з автором коміксу, щоб уточнити в них деякі деталі, які я міг неправильно зрозуміти. Бо не хочеться булщітити, як деякі ЗМІ. Але, навряд, це вдасться реалізувати, тож від якогось відсотка булщіта я не застрахований. А поки думаю, що б його намалювати на прев'юшці, щоб людям було цікаво подивитись про першу українську комікс-екранізацію? Поки дві ідеї: намалювати осу з головою Максима. І намалювати Максима перед потрійним дзеркалом, де на нього дивляться ще дві його незняті версії.Може у вас будуть якісь ідеї для прев'ю?
👁 2,300 25-04-18 08:18
Шибайголова: Народженний наново (2025) – 1 сезонМоя реакція: «Це ж було вже». Дякую. До побачення.Окей, з хороших новин, в моєму відео по третій фазі «Марвел» не доведеться нічого міняти. Абсолютно все, що я сказав, валідно.В цілому, мені геть не сподобалось. На восьмій серії я зрозумів, що вже не хочу другий сезон, бо мене дістав «Марвел». Дістав «Дісней». Мені допікає те, що вони не можуть найняти компетентних людей і це просто нереальна хрінь. «Пішов в дупу, Мердоке», - ось все, що я можу сказати. Сподіваюсь, Фіск таки перетвориться остаточно в Червоного Халка і відгамселить тебе.Як ви мені писали в коментарях, за інсайдерськими чутками Файґі наказав робити перезапуск, Карен і Фоґґі там не було, а Ванессу грала інша акторка. Але спільнота почала гудіти, дізнавшись про це, Файґі злякався негативу, начебто звільнив шоуранерів та наказав повністю перезняти та переписати все, зробивши повноцінне продовження. Я поліз перевіряти, знайшов інтерв’ю Чарлі Фокса, який каже, що насправді це все побрехеньки. Він сказав, що масштабні перезнімання пов’язані з тим, що фокус-группі не сподобалось, що Метт вдягає костюм аж в 5-й серії з 8-ми. В принципі, і те, і те, виявилось правдою.Я правда бачу, що шоу писалось як окремий проєкт, не пов’язаний з хітом на «Нетфлікс», і що вони просто дозняли декілька сцен, де персонажі криво посилаються на нього, а також дозняли першу серію (та мабуть перезняли всі сцени з Ванессою). І фішка в тому, що якби це було б перезапуском, то шоу можливо і працювало, але як продовження точно ні. Просто ідіть нафіг з тим, що місто вибачило Кінґпіну події третього сезону «Шибайголови». Ідіть нафіг з Меттом, який тупо повторює арку третього сезону, а в кінці навіть робить ремейк своїх найбільших помилок. Ідіть нафіг з відсутністю в сюжеті інших Захисників. Просто я чув від фанатства стільки версій та припущень, як можна було б пояснити що відбувалось в проміжку між проєктами. Як можна було б цікаво обіграти те, що Фіск повернувся, те, що Метт повернувся, як на них вплинув блим, тощо, тощо, тощо. Але знаєте, що з цим зробили автори серіалу? Плюнули з Говерли. Просто прийміть, що ніхто ніхто не хоче розповісти, як ми до цього дійшли. Це прям така неповага до глядача, що я передати не можу.Про середину шоу, яку, очевидно, писали як нове шоу, не можу сказати нічого поганого, але й хорошого не можу. Ну типу, в цілому ок, але й не те щоб щось цікаве. Костюм ТигрЮлі розсмішив. Цікаво, чи є у нього фотка на мотику, як у Тимошенко на тих зошитах? А так… ну типу типовий тупуватий проєкт на «ДіснейПлюс», нічого особливого. Помітно, що Карен більше не має половини екранного часу серіалу і Чарлі Кокса тепер набагато більше. Він навіть починає підбішувати під кінець, це досягнення.Коротше, у «Нетфлікс» в шоу не було бюджета, і було краще. Висновок: гроші псують людей.#ікотікаподивився
👁 2,800 25-04-10 15:52
Вчора вирішив, що цей Марвел-марафон мене підзадовбав та треба зробити паузу хоча б тиждень, перемкнутись на щось інше, підготуюсь поки до наступного відева. Взагалі-то після кожної серії оглядів я планував робити огляд чогось українського, таку традицію ввести. Але щось я не встигаю дивитись українське. Та й мало чого мене цікавить, бо мелодрами то не моє, комедії я не розумію, історичні також важко переношу, військові з дитинства не дивлюсь, бо війна мене лякає, а більше в нас майже нічого не знімають. З варіантів була ідея спробувати оглянути "Віктор Робот", ми зі спонсорами дивились на стрімі, там є про що поговорити, але може й не назбиратися достатньо матеріалу для огляду. Про "Сторожову заставу" мені сказати рішуче нема чого, фільм ніякий. Думав, може спробувати "Спіймати Кайдаша", та все ніяк його не подивлюсь. А фокус-группа вчора запропонували "Максима Осу". Я спробував. Вчора за вечір, я почитав біографію автора коміксу, історію створення фільму, прочитав сам комікс і написав сценарій огляду. Словом за ніч став експертом в цій темі.Але вийшло лише 5 сторінок. Огляд "Пекельної Хоругви" був 10. Малувато, ви не дивитиметися. Тож доведеться глянути фільм вдруге, я такого зазвичай не роблю, але треба пошукати ще матеріал для жартів. Цього разу гляну з Настюхою, бо, як не крути, а найкращі жарти в оглядах це вона генерує. Якщо не вдасться набрати жартів на хвилин бодай 20-25, то не буде огляду, спробую щось інше пошукати.А ви може напишіть якусь може маловідому інфу, на яку мені варто звернути увагу. Може за щось зачіплюсь.
👁 5,300 25-03-11 12:08
Цей день настав. Я задовбався бодатись за те, щоб зробити власний дубляж Гаррі Поттерів перш ніж робити ремайстри. Історія така, що український дубляж з'явився тільки у 2006-му році, себто перші чотири частини Гаррі Поттера не дублювались для кінотеатрів. Дубляж з'явився тільки починаючи з п'ятого, але у п'ятого і шостого фільму він дуже й дуже такий собі... це робилось на зорі появи українського дубляжу, тому можна зрозуміти чому така якість, але слухати його боляче. Особливо п'ятий фільм. Дубляж останніх двох частин робився силами іншої студії і з іншими голосами, він адекватний. Пізніше Новий канал замовив власний дубляж перших чотирьох частин, знову з новими голосами, але, якщо відверто, мені він здався невдалим. А потім вийшов ще дубляж від СвітТіВі переважно з тими ж голосами, що в останніх двох фільмах. Тільки дубляж СвітТіВі, на мою власну думку, звучить ще менш вдаліше, ніж дубляж від Нового.Тому коли я пробував переглядати ці фільми українською, я дивився в українському закадрі від Нового (він найменше харить, хоча там переклад слабкий), а починаючи з п'ятої частини починались тортури.Щоб уникнути всієї цієї плутанини з озвучками, різними голосами і т.п. я вирішив замовити власний дубляж всіх 8 частин одним набором голосів. Але з практики знаю, що гарний дубляж це насамперед гарна робота режисера дубляжу. Тому просто зв'язатись з акторами і кожного попросити як-небудь начитати - це отримати на виході ще гіршу роботу, ніж ті, які я вважаю невдалими.Я зв'язався зі студіями дубляжу, мені пояснили, що вони працюють тільки з офіційною ліцензією, тобто треба купувати офіційні права у Ворнерів, та працювати з офіційною мінусовкою, а продати права вони можуть тільки телеканалу, або онлайн-сервісу, які їм розпишуть, який прибуток потім буде з цього перекладу.Я намагався зв'язатись з онлайн-сервісами, але мене поморозили. Написав до телеканалів, мовляв, давайте ми зберемо на дубляж донати, вам це нічого не коштуватиме, і зробимо нарешті нормальний переклад. Коротше, 1+1 зацікавились, але вони не можуть цим зайнятись, бо унікальні права викупив Новий, тільки Новий має право транслювати ці фільми ще декілька років. Я написав Новому каналу, мені сказали "а де ти це транслюватимеш? Як ти на цьому зароблятимеш?" і якраз тут коріння проблеми. Бо я не планую на цьому заробляти, хотів зробити для народа. Запропонував транслювати на Новому, але мене поморозили, кажуть, їм не цікаво.Отака історія. Що робити далі не знаю. Можемо спробувати замовити багатоголосий закадр, це вже буде більш піратська історія. Напишіть, що думаєте, може, в когось будуть ще якісь ідеї, бо я не знаю, що його робить.
👁 4,900 25-02-27 15:26
Якщо хочете трішки залаштункової кухні, то ось вам.Отже, більшості серіалів Марвел третьої фази немає в озвучці. І я взяв за моду собі озвучувати фрагментів з фільмів та серіалів, у яких немає української доріжки, щоб не перемикати вас туди-сюди на субтитри і назад впродовж ролику без причини. Бо я сам не люблю перемикатись і часто не вхоплюю сенс, якщо різко перейти з озвучки на субтитри, та й змушувати ще читати під час перегляду це додатковий рівень навантаження, а в ролику і так концентрація інформації дуже щільна. Тому я вирішив так.Але якщо зазвичай нарізка фрагментів, які треба доозвучити, у мене там ну хвилина, ну дві. То в даному випадку у мене 40 хв. Настя вважає, що я ошукаю вас в тому плані, що змушу повірити, що все це є в укр озвучці, а ви засмутитесь, а я вважаю, що викликаю у глядачів праведний гнів піти потім до студій озвучки і випросити у них повноцінні переклади.🤷‍♂️ Цього разу в межах експерименту я вирішив звернутись до професійної студії, щоб вони зібрали команду голосів, все професійно озвучили. Моя ідея була по можливості зібрати знакові голоси. Звісно, умовно якогось Твердака на озвучку Людини-мурахи покликати навряд вийде, я навіть не заїкався за таку розкіш. Але мені здалось цікавим хоча б для Агентів ЩИТа спробувати зібрати команду голосів, що їх озвучували в дубляжі першого сезону від ICTV.Сьогодні от людина, що займається цією озвучкою, мені повідомила, що Анна Кузіна (що озвучила Сіммонс) наразі в Парижі та не виходить на зв'язок. Юлія Шаповал (голос Дейзі Джонсон) щойно народила і в неї не вдасться. А от Андрія Самініна (голос Філа Коулсона) все ще намагаємось упіймати. Якось так. Всіх інших, мені сказали, вже записано, тож дуже цікаво, що воно вийде.Ото залишилось оцю озвучку дочекатись і власні правки голосом переписати. Бо в цілому я вже втомився від цих відосів про Марвел, виплюну їх якими вони є і скажу, що ну от такі справи, не вдалось зробити добре, як я хотів. Цього разу обісрався. Рухаємось далі, бо скільки можна.
👁 3,600 25-02-04 21:28
Ви не уявляєте, як останнім часом мене бісить, що я все ніяк не можу випустити те кляте відео. Я буквально вже в розпачі.Так, це один з наймасштабніших роликів за мою кар'єру. Типу 5 годин відева. З іншого, бісить, що насправді я міг би його вже зробити, там не те щоб багато роботи, але є зовнішні обставини. Це не настільки складне і цікаве відео, щоб на нього стільки чекати. Наприклад, восени я на місяць випав з графіку через роз'їзди, зараз у мене з'явилась друга робота, що дуже сильно скоротила час, який я можу приділити каналу. А коли можу, я тупо виснажений. А ще не допомагають мої проблеми з голосом. Я можу злитись тільки на себе і я себе люто вибішую.Коротше, я це до чого. Що спочатку я мріяв завершити ролик до нового року, тепер мрію до реліза нового Шибайголови, щоб осідлати хвилю хайпу. Але будемо відвертими, я і хайп це речі діаметрально різні і я ніколи нічого не роблю вчасно. Тож по факту я просто пів року без відосів на каналі. Тож я сьогодні подумав, може поки вам зліпити якийсь огляд поменше, хвилин на 20. Просто легкий веселий, на українське щось. Щоб канал не простоював, а ото велике відево хай собі робиться на фоні. Бо від того, що я затягую, канал теж грошей більше не приносить.
👁 1,000 25-02-01 18:56
Народ, у нас запит на збір!!!Зв'язківець Микола з 46 оаембр (в/ч А4350) збирає на оплату старлінків.У всіх без виключення підрозділах бригади зараз використовують старлінки, значна частина з них волонтерські. Частина пристроїв оплачуються за рахунок благодійних фондів (або окремих волонтерів), але більше сотні бійці оплачують самостійно. «На даний момент щомісячна абонплата - це 350000 гривень. Наш підрозділ вже заліз в борги, тому кожен в міру своїх сил намагається знайти додаткове фінансування. З цією метою я оголосив збір на 100000 гривень (на даний момент вдалося зібрати 53000 гривень)»Вони розігрують призи для найбільших донаторів: - За найбільших донат - розписана гільза від 105мм гармати, яку передали артилеристи. - Троє найбільших донаторів також отримають мерч (вони друкують його на 3Д принтері), ще для двох неанонімних донаторів розіграють призи випадковим чином.Підсумую. Мета - 100000 гривень. Мета збору - внесення абонплати за старлінки. Крайній термін - 05 лютогоКидати кошти можна сюди:🫙 Банка Монобанк |✉️ Конверт ПриватбанкЗвіт буде в коментарях під постом, коли збір закінчиться і кошти будуть витрачені.(запит від командування прикріпив в коментарях)
👁 2,100 25-01-29 20:57
Почитав «Захисників» 2017-го року від Майкла Бендіса і… я здивований.Очевидно, що в підтримку проєкту «Нетфліксу» «Марвел» в основному всесвіті зробила склад Захисників таким самим, як на екрані. Характери персонажів більш схожі на екранних, дизайни подекуди підігнали під екранні, навіть лого як в серіалах і, насправді, комікс вдався кращим ніж кросовер на «Нетфлікс», але це не те щоб досягнення. Мені сподобалось, як Бендіс намагався креативно подати читачеві всю необхідну для розуміння контексту інформацію. Прям запарився. Однак як би тут не було багато експозиції, всю її все одно не надати, бо то занадто багато вийде, бо це вирвана з контексту історія, і пазли контексту ви фіг коли-небудь зберете повністю, адже комікси то срань.Мені сподобалось як нам подали персонажів, навіть не сильно впадає у вічі, що це дуже невдалий склад команди сам по собі. Однак як же мене бісили нескінченні камео. Окей, камео Бендіса – це смішно, але нашо там був Людина-павук на одну панельку? Нашо Блейд на сторінку? Нашо Гелстром на одну репліку? Нашо Електра? І головне, нашо там був Дедпул? Тобто я розумію нашо, бо екранізація тільки-но вийшла, але я ж не думав, що в коміксі він здатен бісити ще сильніше, ніж на екрані.Мені сподобалось як оцей Повертач Діамандів поступово вибудовувався як персонаж та наганяв дрижаків. Але наскільки ж все руйнує відсутність наслідків. Я маю на увазі, що в передмові він стріляє Джессіці в пузо. Драматичне закінчення випуску зі словами «о, ні, що ж тепер буде?» . І на початку наступного ж про це забувають. Далі він ламає Кулаку спину. Знову драма, мовляв чекайте наступний номер, щоб дізнатись, що герой робитиме зі зламаною спиною. А в наступному, він про це забуває. Отруєння Кейджа хоча б вилікували богом із машини, а в Джессіку стріляли двічі і двічі про це забували. Тобто як можна спокійно сприймати історію, де персонажі відновлюють здоров’я як у якійсь відеогрі? Але я хихонув, коли Кувалду за кілька сторінок взагалі воскресили, бо ну не може автор робити бодай щось важливе, взяв іграшки – поклади на місце, щоб потім інші автори могли погратисьАле як же офігів, коли зрозумів, що оцей комікс став основою для другого сезона «Люка Кейджа». Вони ж тупо екранізували цей комікс, настільки в них не було ідей. Тільки замість Страйкера у них був Бушмайстер, бо Страйкера вони використали в першому сезоні. Ото срань.Кінцівку, я вражаю злитою, бо ця історія це лише продовження тієї, яку вам ніхто нормально не розкаже, але й замість завершеності вона пропонує вам інтригу на продовження, яким я не маю бажання цікавитись. Тобто в кінці виявляється, що те, чим ми тут займались, то фігня, от купуйте комікси далі, там вам можливо розповідять щось цікаве. Не люблю таке. Але це все одно краще ніж кросовер на «Нетфлікс».
👁 1,800 25-01-28 14:56
Добре, я прочитав «Джессіка Джонс: пурпурна донька» 2019-го року і… за великим рахунком мені сподобалось. Цього разу автором був не Бендіс, тож Томсон хоч трохи заморочилися завернути це все в історію, а не просто ошелешити кінцівкою і забити на інтродьюс.Добре, цього разу комікс мене вибісив, що тут нам з порога заявляють, що є купа дітей Кілґрейва, пурпурних дітей. І якщо ви не були в темі, як я, то вірогідно просто з психами перевернете стіл, скажете: «та пішли ті мальописи в сраку» та на тому закінчете ознайомлення. Мені сподобалось як воно було прописано, Бендіс, як завжди тролить комікси, але чомусь не свою ліниву сраку. Тобто це все відчувається як пригода на 15 хвилин на екрані, хоча хотілося б, щоб це відчувалось як серія якогось серіалу на хвилин 40, що потребує трохи іншої структури оповідання, більшої щільності подій та більшої кількості самої історії. Але сам твіст працює. Мені сподобалось. У нас знову реконструкція образу Кіллґрейва і було прям прикольно. А, і нарешті у Джессіки не всратий малюнок, прям дякую. Тільки за це величезний жирний плюс. Бо я не розумію оту ліниву мазню Майкла Ґейдоса. До речі, забув сказати, що з виходом серіала, в мальописах її характер підігнали під екранізацію і це прям відчувається. Типу Джессіка на фразу, що персонаж знає її друга відповідає типу «Це кого? Джека Деніелза» і ти одразу думаєш, що по-перше, в мальописах вона не була алкоголічкою, вона більше палила. По-друге, в мальописах вона до того ніколи не відповідала з оцим жартівливим сарказмом, то фішка екранізації. Ну і дуже смішно, що Люк і Джессіка назвали доньку Дені. Складається враження, що у Люка був фіктивний брак, і у них з Залізним кулаком там якась таємна історія, яку варто розповісти.
👁 2,200 25-01-24 16:33
Привітайте мене з першим відевом у цьому році!) Щоправда, не на моєму, каналі, але вже хоч щось, чи не так?)Оце Рустам пропонував взяти участь, я вже думав відмовитись, бо і у самого величезна робота над 5-годинним відео, від якого я дурію. А то якраз був в роз'їздах і погодився, бо я не вдома, не попрацюю, тож є вільний час. Записав на той мікрофон, що опинився під рукою, і змонтував на тому компі, що мені позичили.Але вийшло так, що я зробив майже повноцінний огляд "Бетмена майбутнього" на, здається, хвилин 30. Для чого передивився три серіали про Бетмена, та подекуди довелось лізти в "Лігу справедливості". Я тоді завівся ідеєю дослідити це все і кажу Рустаму, що не можна отако говорити про "Бетмена майбутнього" без величезного контексту його екранізацій в 90-х і запропонував перекваліфікувати ролик в огляд мультвсесвіту DC 90-х та 00-х. Але Раш сказав, що вже пізно щось міняти, хлопці вже працюють над своїми частинами, і взагалі то надто об'ємна тема і то може наступного разу. Рустам сказав, що я трохи перевиконав план, на що я запропонував вирізати ті 15 хвилин, які він просив для кросоверу, а повну версію я презентую пізніше у себе на каналі, коли зроблю огляд мультвсесвіту DC 90-х та 00-х самостійно (спонсори вже бачили про що я). Бо я в процесі роботи над цим відео написав вже майже готовий сценарій огляду всіх тих мультсеріалів і коли будуть сили на натхнення візьмусь. Але не скоро, бо не хочу знову занурюватись у масштабну роботу. З однієї такої я й досі не можу винирнути, третю фазу Марвел-марафону вже пів року намагаюсь закінчити і все ніяк, забагато роботи.Тож приємного перегляду, зараз і сам піду гляну, що там вийшло, та піду працювати над своїм.https://youtu.be/SeNuRqBVA_E?si=Z5xoaqTwQAVxIpz1