Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько
Додано 14 лип 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Кількість підписників: 4 392
Фото: 1,560
Відео: 128
Посилання: 211
Опис:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Джерело

Культурний Дідько | Взагалі стало цікаво поміркувати, що б я змінив у своєму житті, опинис...

Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
2 650 Охват/переглядів 2025-07-05 05:10 Повідомлення №1792
Взагалі стало цікаво поміркувати, що б я змінив у своєму житті, опинись у своєму тілі років 10 тому. Ну, окрім того, що купив біткоїн.Звісно, я скажу, що почав би робити канал на ютубі одразу українською. Бо усвідомлював би, що йде війна і важливо було відгороджуватися від рашки ще тоді. Але я замислився, чи це вплинуло б на щось, окрім мене? Не думаю, що мій канал мав би таку ж популярність. Згадуючи ҐікДжорнала чи Загона Кіноманів я пам’ятаю, що до повномасштабного натикався на їхні канали і там було прям погано з кількістю глядачів. З іншого боку я не можу сказати, що мені було офігезно цікаво те, що вони роблять. Я не був на них підписаний, тому що мені не подобалися їхні відоси. І річ не у мові. Мені було шалено цікаво слухати, до прикладу, історії телеканалів. Але там було настільки без занурення, ні про що і ніяк, що це не зробило мене глядачем ҐікДжорнала.Тож, гадаю, був шанс, що навіть українською певну популярність я б точно мав. Можливо б спонукав більше людей заводити блоги українською і можливо я дійсно впустив можливість хоч трохи, але повпливати на культурний ландшафт. Хтозна, може б тоді на момент повномасштабного було б трохи менше ждунів чи "нєвсьотакоднозначників" як я.А з іншого боку, не певен, що мав би можливість заробляти з україномовного каналу у ті часи і фігзна чи втримався б я на плаву взагалі. Навряд робив би круті анімації чи щось таке. Але вже тоді б почав би робити про українське кіно, спілкуватись з нашими кіношниками і, хтозна, де б я був зараз.