Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько
Додано 14 лип 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Кількість підписників: 4 392
Фото: 1,560
Відео: 128
Посилання: 211
Опис:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Джерело

Культурний Дідько | Сам в шоці, але ось ми четвертим роликом і завершили переклад мого ста...

Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
2 200 Охват/переглядів 2025-06-10 08:47 Повідомлення №1724
Сам в шоці, але ось ми четвертим роликом і завершили переклад мого старого відео на 50 хв. Здається, вийшло трішки довше, ніж в оригіналі...А ще я зрозумів, що не хочу робити більше роликів про Марвел. Розібравшись в цій темі, я тотально в них розчарувався. Раніше мені здавалося, що це веселі фільми, які дивовижно складаються в одну цільну історію. Зараз я на це дивлюсь як на повний безлад, де кожен сценарист робить що хоче, не озираючись на загальну картину, де у жодного з персонажів немає чіткої арки, продуманої з самого початку. І якшо Кепу і Тоні пощастило якось більш-менш красиво завершити свої шляхи, то всі інші й досі барахтаються в цьому чистилищі сценарної некомпетентності. Але, найголовніше, це все не працює.Я поки робив це відео, накидав декілька думок на папері, спробую можливо зробити подкаст, де навіть я, людина без кіноосвіти, зможу зібрати працюючу схему сюжету для цих фільмів. Словом, це відео змусило мене тотально розчаруватись у кінематографі. Бо так, Марвел це важлива тема, бо вони повністю змінили індустрію. Тепер всі розважальні фільми намагаються бути як Марвел. Всі франшизи намагаються копіювати їхній підхід з кіновсесвітом, де фільми рекламують одне одного типу зв'язком. І мене вже нудить не тільки від Марвела, а й від усього. Я вже не знаю, що мені подобається. Єдине, що утримувало мене все ж завершити мою роботу над п'ятьма годинами відео, що я розбив на дві частини, це якась ностальгія. Бо колись я починав авторський канал з Марвел-марафону. З маленьких відео по 10 хвилин раз на тиждень про кожен фільм франшизи. І це ніхто не дивився. Ми з сестрою зібрались разом, передивились залпом всі фільми і потім я клепав маленькі відео. Мабуть, оця ностальгія за часом, проведеним з сестрою, єдине, що змусило мене завершити проєкт. Але продовження не чекайте, не думаю, що я колись робитиму відоси про подальші фази. Насамперед, далі я випав з контексту, не слідкував за ком'юніті, не сильно цікавився всілякими великодками та обговореннями навколо фільмів, тож навряд дам цікаву ретроспективну оптику. Та й Марвелу стало забагато, плюс все, що далі, вже давно розібрано по кісточках у сотнях однотипних оглядах. Серйозно, введіть на ютубі англійською огляд цих проєктів і можете знайти багатогодинні розбори кожної сцени, де в одних відео розповідають як це все тупо і жахливо, а в інших, наскільки це круто і геніально. На будь який смак, тож навряд я скажу щось нове і вже не потягну опрацювати такі об'єми інформації. Краще займемось чимось меншим, але принаймні цікавим.А поки приємного перегляду) Не забудьте розповсюдити відео серед мешканців вашого під’їзду!https://youtu.be/WdZhDP8P5Hw