Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько
Додано 14 лип 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Кількість підписників: 4 392
Фото: 1,560
Відео: 128
Посилання: 211
Опис:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Джерело

Культурний Дідько | Спілкувались з фокус-группою і я сказав, що вже не люблю Марвел так са...

Логотип телеграм спільноти - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
2 500 Охват/переглядів 2025-05-05 13:31 Повідомлення №1630
Спілкувались з фокус-группою і я сказав, що вже не люблю Марвел так само як Зоряні Війни. Для мене Зоряні війни мертві ще з 1981-го року, з появи евоків і визнання, що це просто франшиза для впарювання нам іграшок, а не щось серйозне. Потім були приквели, які так погано написані та зрежесовані, що далі нема куди. І так, я ріс на цих фільмах, перший мені подарували на день народження на касеті, і там на обкладинці Йода був ляльковим, це був ще той газлайтинг, а на другий і третій я ходив у кіно, тож я знаю, про що кажу. А потім були ще Війни клонів - нескінченний потік контєнту (саме оце бездушне корпоративне слово), де ніхто не намагається розповісти історію, а всі зайняті заповненням хронометражу.Але. Я згадав, що в мене в дитинстві був отакий набір лего. Тому Зоряні війни лайно, але та сцена з підводним човном сакральна. Це єдиний недоторканний шедевр у франшизі. Я грався цим набором у ванній. Ех, дитинство... Якщо вам цікаво, ця фігня не герметична, тож як підводний човен я б його не використовував.