Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Кількість підписників

47 491
Середній/День:: -59
Середній/Тиждень:: -323
Середній/Місяць:: -1823

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 231
Середній/День:: 6,110
Середній/Тиждень:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Кількість повідомлень на день

5.8
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 5.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,900 24-11-24 21:37
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Саміт G-20 в Ріо: як усе профукати в зовнішній політиці? Крах глобальних ілюзій Зе і його поводирів…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=m1pVxRZ5hKU===Пригадуєте, як багато в нас було інформації про саміт G-20 2022 року в Індонезії? Тисячі матеріалів, сюжетів. Від прогнозів: поїде пуйло, чи ні, а Зе Єрмак відпустить, чи тільки дистанційно? А якщо вони там зустрінуться, а якщо… Потім сам саміт. Зе запросили, пуйло відмовився. І наше не поїхало. Зате оту свою «формулу миру» по відеозв’язку представляв. На саміті українське питання було серед основних. Ну, всі наші медіа довго про це шуміли. Саміт в 2023 року в Нью-Делі вже висвітлювали скромніше, бо Моді в безапеляційній формі заборонив пускати туди того, кого вже давно називають «віслюком апокаліпсису». Але обговорювали матеріали й дискусії також доволі активно. На жаль, українська тема була доволі сильно урізана, але все ж була. А головне обурення в нас викликав нав’язаний Моді підхід, коли війну визнають, її жорстокість підтверджують, жертву війни Україну згадують, а от про винуватця й агресора – ні слова. Хоча, а на що нарікати? Вже цього року в Швейцарії на своєму власному так званому «саміті миру» наше Зе заборонило згадувати про рашистську агресію, тільки нейтрально про війну в Україні.Зате про саміт у Ріо, який відбувся пару днів тому, в нас майже цілковита мовчанка. Ні, раз про світових лідерів бомкнув наш «найстійкіший лідор», назвав їх слабаками. Звісно, не отих партнерів раші чи Китаю, а наших союзників. То в нас трохи про це поговорили. Й усе. Щойно зараз вискочив, бо наказали, скандальний посол Мельник, щось пробурмотів тихенько про бразильську політику й вилив повні бочки лайна на Захід. А більше якось про те, що відбувалося в Бразилії, в нас говорити не заведено. Тому я вирішив таки присвятити цей сюжет саме свіжому саміту G-20. Бо насправді, там не просто цілковитий провал нашої дипломатії. Там явний і безумовний крах саме геополітичних орієнтирів Зеленського. І ця історія, як і те, хто й для чого віддає команди послу робити провокації проти друзів, а ще, хто ж там у дамках, заслуговує, щоб розкласти це по поличках і розібратися, що й по чім.Бо все справді дуже сумно. Нас згадали в одному нейтральному абзацику, де лідери G20 звернули увагу на негативний вплив війни на глобальну продовольчу й енергетичну безпеку, ланцюги постачань, макрофінансову стабільність та інфляцію. Вони також заявили про підтримку всіх конструктивних ініціатив, спрямованих на встановлення в Україні всеосяжного, справедливого і тривалого миру на основі Статуту ООН, але не закликали країну-агресора РФ до виведення військ і припинення війни. Більше того, на відміну навіть від торішнього саміту, в цьогорічній резолюції навіть зникла реальна жертва агресії. Отак, ніби від якоїсь війни страждає весь світ. А хто й на кого напав? А навіщо?..
👁 5,300 24-11-22 21:13
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Міжконтинентальна балістика б’є по Україні, катастрофа!» Розслабтесь. У нас страшніша Зе-бомба діє…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=OfPae9QspFU===Сьогодні без довгих передмов. Не встигаю. Просто дістали всі ці психологічні ігрища навколо отого «уперше в історії міжконтинентальною балістичною ракетою вдарили по Україні». Та з цим «вироком-2019» у нас усе, що в найгірших снах не могло примаритися, отак уперше в історії стається. Насправді, по Україні прилетіла інформаційна бомба. Саме для цього й тільки для цього запускали оту вундер-вафлю без бойової начинки. Та й спрямована вона була в цьому інформаційному просторі не зовсім на нас. Це вже наша горе влада зуміла з «партньорамі» спільне іпсо проти українців розкрутити. Навколо цієї до крайності безглуздої атаки розкручується купа різних технологій. Не робиться лише того, що слід було зробити – замість пудрити вуха українцям, винести цей черговий злочин на Радбез ООН і всі можливі міжнародні площадки. А населення заспокоїти, бо якраз у цьому випадку паніка недоречна. Будь-яка шахедна атака приносить значно більше горя й руйнувань, ніж це безглуздя.Пробую тут трошки розібрати цю всю історію та пару ІПСО навколо неї. А ще відповісти на кілька питань глядачів. Але основний висновок: от якраз зараз панікувати точно нема потреби. Тому заспокоюємося, видихаємо й слухаємо заспокійливий розбір на атоми цієї дурнуватої воєнної авантюри.
👁 9,000 24-11-21 21:20
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як Зе поплив услід за соціологією, чому не обурений ігноруванням себе й України? Так було задумано?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=s-ChhafxxrM===Сьогодні продовження до вчорашньої більш розгорнутої теми, яка була про те, що готують для України без України. Сьогодні більше зосередився на Зе і його мотивах, страхах, планах та якійсь дивній байдужості до ігнорування і України, й його самого в тих процесах, які вже пішли повним ходом. А ще тут про те, як він вичікував на публікацію «вигідної» соціології, яка б продемонструвала більшість прихильників миру за будь-яку ціну. Навіть перша від мало кому в нас відомого американського інституту викликала в нього словесний потік в уже діаметрально протилежному до зовсім недавніх "потужних переможних" принципів і спрямувань.Мотиви ж, насправді, дуже примітивні. Мають покликати й видати рішення, в якому будуть враховані його інтереси (а при чому тут Україна?) Суспільство повинне дозріти до тієї точки депресії, страху й почуття безвиході, щоб понад 50% погодилися на все. Має визріти обставина, коли можна українцям вкласти у вуха, що це не зрада, а просто відсутність варіантів і навіть поряятунок, бо всі нас зрадили, армія не хоче воювати, а за стіл переговорів нас тягнуть США. Він і раніше про таке підбріхував, але не заходило, а нині Трамп може дати йому й таку нагоду. А ще бажано, щоб усе вирішилося без нього й без України. Щось подібне в нього зараз ніби складається. Тому й дозволив собі різко поміняти всепереможну риторику на капітулянтську. Про ці мотиви й особливості таких перверзій у ставленні Зе до долі України цей сюжет. А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.
👁 9,500 24-11-20 20:26
Пропоную посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як «про Україну без України» стало нормою? Що пропонує путін Трампу? І де тут інтереси України?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=K-Dvw5vAi0k===В Америці доформовується команда Трампа й усе менше самозванців-радників та більше розуміння, що планують, які пропозиції й вимоги ставлять та отримують, у тому числі й стосовно потенційних переговорів про майбутнє України. На жаль, наше Зе довело все до стану, коли його думку вже ніхто особливо й не хоче чути. Є кому донести думку й вимоги України й українців, але їх усіма засобами блокують від контактів із командою Трампа. Тому ми, немов сторонні глядачі спостерігаємо, як без нас за нас планують наше майбутнє. Сьогодні я максимально стримуватиму себе від власних оцінок. Завдання цього сюжету оцінити перші вже доволі реальні факти й пропозиції, які починають зливати в пресу. Й оцінити, наскільки це реалістично, як може реалізовуватися й чим обернеться для України… Хоча, останнє питання риторичне – бо коли для нас без нас щось хороше запропонували. Хоч поінформованіші будемо.Я сьогодні пропоную коротенький ланцюжок із трьох публікацій. Перша – це Блумберг, де автор доволі логічно доводить, що надання далекобійних ракет і дозволів атакувати рф від Байдена – це найперше, гольовий пас Трампу, щоб у нього появилися додаткові сильні аргументи в наступних переговорах. Але важливіше навіть не це, а мета таких роздумів – близькі переговори, які Трамп планує з путлєром. Тема, винесена в підзаголовок, у статті не розкривається, але визначає, для чого це все. А про підготовку до переговорів саме про Україну вже говорять й інші гідні довіри автори.Друга ланка ланцюга – наймасивніша. Ройтерс, можливо, вперше зібрав реально тих свідків та експертів, які мають інформацію й розуміння подій. Явно проглядаються й умисні зливи інформації. Тут я не лише повторюю ті пропозиції, які готова москва обговорювати щодо України, але й на що може погодитися Трамп. Чому Зе у цих згубних для Українах домовленостях поводиться саме, як московська маріонетка і вторить усім забаганкам ляльки путіна. А ще, чому нікому нічого підписувати, можливо, й не доведеться. Чому спільні забаганки путіна і Зеленського про неприйнятність заморозки й вихід на остаточний мирний договір – це лише слова. Пробую розглянути той сценарій, під який розпишуть роль для України.А на питання: де ж тут інтерес України? Не Зе, а саме нашої держави? Короткий відступ, як будуть численними страшилками заганяти наше населення в такий ступор, при якому для нього навіть найрафінованіша зрада мала б видатися порятунком… «Потужним порятунком переможної стійкості». Новенький фейк від однієї з наших розвідок мав вийти пізніше, під старт реальних переговорів. Але поява статті в Ройтерс декого налякала розкриттям планів, у яких інтереси України цілковито розтоптані. Не придумали нічого кращого, ніж викинути в масовий оббіг на коліні склепану й ще не підготовану побрехеньку про те, які ж страхіття для України готуються, щоб цинічна й брутальна реальність зради видавалася не такою страшною. От тільки спалилися автори на своїх давніших проектах ще для партії регіонів… Отакі три ланки цього інформаційного ланцюга… А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.
👁 5,500 24-11-19 20:30
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "План зе-стійкості в кращих традиціях брєжнєвського застою… Навіщо це знущання над здоровим глуздом?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=rgSZi6SNeb0===Згадав старий совєтський анекдот. Якийсь радянський партноменклатурник попався в Африці племені людоїдів. Ті дали йому можливість перед смертю висловитися. От він і починає: «Ви історію кпсс вивчали? Ви 25 з’їздів компартії пережили? Вас виступ брєжнєва конспектувати, а потім переказувати на всіх зборах змушували? Ні??? То якого ж біса ви людей їсте?!» От це сьогодні майже про мене – довелося трохи прослухати, а далі повністю перечитати й для вас прореферувати виступ нашого міні-брєжнєвчика з його планом загальноукраїнського стояка… Чи застою? А, згадав: плану Зе-стійкості! Воно й не дивно, що деякі нардепи, які це слухають частіше, готові людей заживо гризти. Вечір я собі безнадійно зіпсував, але звільнив вас від потреби цю дуже-дуже поганеньку, але пекельно шизофренічну роль слабенького актора досліджувати самостійно.Сьогодні пропоную не те, щоб переказ, а швидше оцінку отієї проповіді з позицій людини, в якої ніби ж зі здоровим глуздом усе гаразд. Та й пам’ять не відшибло. Ви ж знаєте, що я не злопам’ятний, просто злий я і пам’ять у мене гарна. Я вже навіть не про суцільну брехню й не про те, як людина з трибуни на всю країну дозволяє собі аж так підло казати на чорне біле й навпаки. Там це абсолютно в кожному реченні. Але навіть до елементарно смішного. Наше Зе анонсувало вп’яте (!!!) внесення закону про множинне громадянство… Так-так, чотири висять у переліку зареєстрованих і кожної сесії всі разом перевносяться в новий порядок денний. А ще він утретє пообіцяв невідкладно створити міністерство об’єднання українців. Уже обіцяв міністерство нац’єдності, міністерство повернення українців (МінПУК), а тепер уже третє… От думаю: вони цим усім демонструють, що самі пам’ять втратили? Чи переконані, що українців охопила тотальна амнезія? А може завгосп із спічрайтером так собі знущаються над оцим «найстійкішим лідором сучасності» та просто виставляють його божевільним?Зрештою, все закінчилося доволі анемічними й безрадісними аплодисментами слуг і прислуги й головним актом цього фарсу. Тільки Зе виголосив усі свої прожекти, як за наказом уряду та зеленої ОПи слуги з прислугою із опзж дружно проголосували за Державний Бюджет на наступний рік. Де, звісно, ні на що із проголошеного їхнім лідором з трибуни, фінансування не передбачено, а навіть діаметрально навпаки… А що ж це тоді було за виглуплювання? Та просто якийсь сусідський дядя вова йому вкотре пообіцяв чергове перемир’я і шанс на швидкі вибори, то він і розстарався – ні дня без виборчої кампанії під одного кандидата. А ми ж пам’ятаємо, коли найбільше брешуть – після рибалки та перед виборами…
👁 7,900 24-11-15 21:21
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "ТЦК: розігнати, реорганізувати, репресувати? А може просто владі не віддавати злочинних наказів?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=0UR6KWgfN7w===А вас не здивувала раптова активність слуг Зе навколо неочікуваної їхньої ж ініціативи розігнати всі ТСК і СП, сформувати з них бойові бригади й відправити на фронт, а потім почати формувати щось нове й незрозуміле? У мене досі не зникає питання: «Що це було???» Опозиція, експерти, військові місяцями, а в чомусь і роками втовкмачують владі, що її політика стосовно мобілізації не просто неефективна, несправедлива й корупційна, але й згубна для країни, що треба застосовувати мотивацію, а не репресії. А слуги тим часом вигадували ініціативи, щоб навіть за аргументовану й спокійну критику методів мобілізації відправляти людей у в’язницю. І раптово саме ці слуги розроджуються ініціативою ліквідувати всю існуючу мобілізаційну структуру! А далі саме провладні медіа розганяють цю тему й підвладні експертики щось там коментують і розбирають на деталі.От лише щирості й чесності в цьому нема ані каплі. Перше, що приходить в голову – знову пу щось пообіцяв Зе, а тому запахло виборами. Друге – це ж чудова нагода знову стикнути лобами військових та цивільних, бо хто там на фронті буде розбиратися, хто і що тут ініціює? Ну, а основне – це ж класика: від якого трешу нас зараз відволікають? Не буду робити довших передмов. Саме на оте питання: що це було? – спробую відповісти. А ще: як би насправді все мало виглядати, якби країною правили державники, а не оте, що маємо. І трошки історії, як зе-влада знищувала отой оптимальний баланс потреб держави та прав і свобод людини, який вибудували при Порошенкові. І як під контролем владної верхівки спершу створювалися дикі проблеми, потім під їх приводом руйнувалася вся система й на її руїнах вибудовувалися ще гірші покручі. Тобто, про все те, через що в мене оптимізму від чергового владного популізму не добавилося.
👁 7,800 24-11-14 21:22
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Про «закон один для всіх» і тих, у кого кров голуба й кості біліші в країні викривлених дзеркал…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=P8d347PXStA===Не лягла на душу якась конкретна тема, особливо те, що «мудре, добре, вічне»… То я сьогодні трошки відволічу вас до іншого – злого і мерзенного. До того, чого під час війни, здавалося б не могло бути. Це коли зло, відчуваючи свою дику безкарність, аж випирається назовні. Коли владні негідники не те, що не приховують свої злочини, а ще й умисно їх демонструють, як і мільярди награбованого або помешкання в Дубаї, бо знають уже наперед, що питань до них не виникне. Вони ж не патріоти й не захисники України, за що їх судити й садити.За лояльність до влади й працю для Банкової одних здорових бугаїв відмазують від армії, коли здоровими наказано визнавати цілковитих інвалідів. Тим, хто тупо попався, та ще й так невдало, що не карати проблемно, дають час і змогу втекти з країни, а потім «принципово» починають судити. Не щастить хіба тим, хто забули «хто кісточку в будку кидає» і гавкнули на хазяїна. Так уже рік у сізо відзначив Дубінський – не ліпший і не гірший від усіх решти слуг. Те саме може, якщо вчасно не відкупиться, очікувати й на ватного Євгенія Шевченка. Обом безкарно сходило з рук абсолютно все, доки один під владу не копнув, а другий самому Зе погрожувати не взявся. Отут «справедливість» їх і наздогнала. Саме про цю країну викривлених дзеркал сьогоднішній сюжет…
👁 10,600 24-11-10 18:52
Чеський олігарх в Україні Фіала трошки покрутив носом і скромно імітував натяк на опозиційність. Натяк був таким скромним, що я, при всьому старанні, так його й не розгледів. Ні, Упячка щось пробубніла, що на них тиснуть. У чому реально тиснуть, а головне - за що тиснути на таких вилизувачів, також не зрозуміло. Але навіть оте крутіння носом для олігарха видалося вже надмірним "протестом", тому обом журналістським командам знову скомандували крутити хвостиками й не гавкати. Відповідно, його ж видання NV прогнулося нижче рівня, який відрізняє таку собі еротику для убогих від крутого порно. Підготували до американських виборів підбірку "експертних" висновків депутатів усіх фракцій Ради. Уточню: всіх, які були готові вилизувати Zелінскі й підтримувати задану канву, що він єдиний має ідеальне порозуміння з Трампом і всяке інше "лизь-лиць, чпок-чпок". Звісно, не попросили коментаря в єдиної фракції, де є люди, які працювали і з Трампом особисто, і з лідерами його партії. То в нас добудовується расєя, чи Білорусь, бо я якось заплутався. Зрештою, я вас здивую, навіть у тих двох диктаторських країнах таки більше журналістів, які ризикують сказати щось опозиційне, ніж у нас. Хоча там за це тюрма. А наші довели, що укр-журнашлюшки від звичайних нічим не відрізняються.
👁 8,600 24-11-09 20:45
Пропоную посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Учительська тисяча» віктора януковича від нашого Зе-найпотужнішого – «вперед у минуле…»" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=1hzLTLNiOSM===Сьогодні трошки відійдемо від міжнародних подій, переговорів та перспектив. Бо й так там навіть самі учасники не знають, на що сподіватися. Занадто багато невідомих. Тож, заглядати в майбутнє щодо того, що нас очікує з абсолютно несправедливим перемир’ям, якого може й не відбутися, сенсу нема. Зате є просте правило – все, що кажуть у Зе-владі, треба сприймати діаметрально навпаки. Коли від нашого «найпотужнішого» та його завгоспа ледь не щодня фонтанують фрази про справедливий мир, значить домовилися про таку ущербну й принизливу форму, яку конче треба ховати за брехливими словами. Але одне точно – влада, немов ошаліла готується до виборів, для яких поки ще не видно жодних передумов. Коли купувати виборців, як у 2019-му, локшиною на вухах, стає менш перспективно, влада вирішила вдатися до старої й перевіреної практики – підкупу виборців. Та ще й не за свої, а вкрадені у них же гроші. І на додачу, скасувавши обов'язкові за законом індексації й підвищення зарплати...Не встигли ще відгуляти меми про «вовину тисячу», як уже оголошують нову «учительську тисячу». Вони справді вірять, що вчителі ще раз поведуться на оту лабуду? Та ще й настільки змарнілу. 5 років тому підкупали вірою в щомісячну зарплатню в $4000, а нині зійшли до $24. Ну, що ж, 20 доларів – це завжди 20 доларів – добре ж ця влада думає про наших освітян. Але все це вже було рівно 20 років тому. І для тих, хто повірив, усе закінчилося розчаруванням. От я сьогодні вирішив розповісти про те, як і коли виникла ця ідея в нашого Зе, бо запозичив він її не з достопам’ятної «юлиної тисячі», а з фейкових доплат януковича. Детально переказую ту історію, бо вона дуже повчальна. Вся нинішня влада тоді підпрацьовувала на януковича й партію регіонів і могла побачити реальний ефект від тодішньої афери, а він реально був. Могли й запозичити. Отже, цей сюжет про два обмани з перервою в 20 років.
👁 7,900 24-11-08 21:08
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дивні гастролі в Будапешті… Мистецтво втрачати друзів і примножувати ворогів… Аплодисментів не буде!" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=3z9HvazF7Xc===Дивна послідовність подій. В США обирають президентом Дональда Трампа. Уже наступного дня Зе в Будапешті в Орбана, відомого своєю човниковою дипломатією між Зеленським, путіним, Сі Цзіньпіном та Трампом. Ні, формально все благопристойно – він приїхав на V саміт Європейської політичної спільноти, який приймає Угорщина. Далі пішло казна яке закулісся. У Зе кілька зустрічей. Не багато. Головна з них, заради якої, властиво, й примчався, з Віктором Орбаном. Розмова, схоже, пішла настільки погано, що про неї заборонено розміщувати офіційні повідомлення й будь-які згадки. Зате сам Зе пару разів відривався проти Орбана, не називаючи його, звісно, стріляючи при цьому собі ж у ногу. Бо критикував усе те, до чого сам раніше закликав, прагнув, домовлявся так, що ледве його вдалося стримати.Усе там виглядало страшно вульгарно. До всього, виступ Зе виключили з загального стріму й запису саміту! Але основне, як на мене, заховалося за фразою: «Нам потрібна достатня кількість зброї, а не підтримка в переговорах», а після того знову випади проти когось, «хто 20 років обнімається з путіним». Однак, головний адресат фрази, як на мене, не Орбан, а Трамп. У нас багато було припущень, як Трамп буде вести переговори із Зеленським та путіним. А може цим обом якраз важливо, щоб Трампа і тих гарантій, які він може дати Україні на найближчі роки, там узагалі не було. Аж надто на це схоже.І ще одна ознака, що дуже скандальна розмова могла відбутися не тільки з Орбаном, але й із Трампом. От я переглянув основні рубрики президентського сайту, а серед них: «новини», «вітання». Там нема про привітання Трампу, нема про телефонну розмову з ним. Я навіть чув, що Трамп відмовився з ним спілкуватися. І раптом у виступі Зе заявляє, що «вчора поговорив по телефону з Трампом». Забрехався? Чи проговорився? Якщо друге, то уявляю, що там мало відбуватися, коли накладене табу на офіційні згадки про розмову, яку б за будь-яких обставин рекламували з віддуванням щік – персональну розмову з новообраним президентом США… Усе це було дуже бридко, агресивно, плутано. А з найгірших моїх вражень те, що це Зе значно більше боїться й слухається путлєра, ніж президента США, хоч нинішнього, хоч новообраного. І графік запланованих відступів на Сході, переговори й їх графік, посередники, гаранти, умови перемир’я визначатимуть лише в москві…