Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як блеф Зе обходит...
7 900 Охват/переглядів
2025-03-27 21:24
Повідомлення №25319
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як блеф Зе обходиться країні втратою суверенітету та європерспектив… Угода про надра – на довічно?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=axReASCNVj0===Уже з кількох джерел маємо й можемо аналізувати текст та основні положення кабальної угоди про здачу наших надр разом із значною частиною суверенітету України. Зрада й здача всього на «мирних» переговорах у Саудії виявилася не останньою новиною від ліквідаційної комісії з демонтажу Української держави. Повний текст проєкту ресурсної угоди з Кабміну злили депутату Желєзняку. Там дійсно дикі положення! На жаль, більш загальні дані з інших джерел підтверджують, що цей текст справжній. Так, не остаточний. От лише з Трампом переговори – це десь, як в роки моєї армійської служби в совєтській армії завершувалися конфлікти із нашим старшиною. Вигук «Нє с умним шутіш!» - нічого доброго не віщував. Дві попередні спроби Зелінскі поторгуватися й побикувати закінчилися лише різким погіршенням умов та таким пресингом, що й країну жорстко зачепило, а криптовалютні гаманці «найвеличнішого лідора» аж зателіпалися в передчутті переходу до крипто-фонду США. Відтак, я не оптиміст. Угоду Трамп таки видавить. І продажна більшість у парламенті це ратифікує. Та й тягнути з часом в уряді США не хочуть – там ресурсну угоду прямо прив’язують до мирних переговорів. Саме по часу. І просте питання: що ж це Зе виторгувало, здаючи свою державу під наростаючі апетити Дональда Трампа? А нічогісінько! Умови переговорів у Саудії для України провальні по всіх пунктах. І, схоже, що з цим на Банковій змирилися. Гарантії? Тут їх нема. Фінансова вигода? Не в нас. Ну, хіба Америка забирає в укрвлади та її мародерів-скоробагатьків усі ресурси й можливості їх вільно дерибанити. Аж до інфраструктурних об’єктів – читай: дороги… От лише Зе ми, надіюся, таки позбудемося. А угода довічна. І змінити або скасувати її можуть тільки США. Пригадуєте, в совку були терміни «неоколоніалізм, імперіалізм, креольські колоніальні режими». Тоді це були фантазії. А в нас нині можуть стати реальністю. Дякуємо, Володимире Олександровичу, дуже дякуємо… Прислужилися ж ви Україні! До речі, Якщо НАТО нам планують заблокувати так званою «мирною угодою», то угодою про надра, якщо не буде внесено кардинальних змін, заблокуються шанси на вступ до Євросоюзу. Бо ми тут маємо здати ту частину економічного й фінансового суверенітету, який мали б реалізовувати в рамках євроінтеграції…Про все це та про те, як оце Зе своїми блефами й бикуваннями зробило невідворотними трагічні драматичні сторінки історії України, нинішній сюжет. А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.