Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Дрони СБУ вдруге атакують Усть-Лугу. Це правильно, але тільки щодо дій...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 930 Охват/переглядів 2026-03-29 19:04 Повідомлення №30472
Дрони СБУ вдруге атакують Усть-Лугу. Це правильно, але тільки щодо дій військових. Вони свою роботу виконали доволі вправно. А далі має йти комплекс заходів від влади та отого остогидлого явища, яке в нас називають "військово-політичне керівництво". Коли ви атакуєте такі знакові об'єкти ворога, то треба готуватися до посилення захисту свого неба, а не його умисного ослаблення, як це для своїх хворобливих амбіцій коїть Zейло.І ще ті, хто прораховують результати, мають подбати, щоб наслідки для ворога були гіршими, ніж для нас. Чи заробить рашиландія менше грошей від ударів по терміналах? Так. На термін одного-двох тижнів. Далі відвантаження піде активніше й, користуючись послабленням санкцій від божевільного Донні, раша зможе, насправді, упродовж місяця не скоротити, а наростити в пару разів продаж нафти. Про ціни й вартість я вже мовчу. Дефіциту пального у ворога нема, а удари по відвантаженню, якраз зберігають надлишок для внутрішнього ринку та його армії. Ціна на дизель у ворога зросла тільки на символічні пів відсотка. Чи треба порівнювати із ситуацією в нас? Мабуть я якусь неправильну освіту здобував, бо в моєму розумінні вдалі операції й перемога — це, коли у ворога ситуація погіршується, а в нас покращується, а не навпаки. Це жодним чином не стосується дій військових (у даному випадку дронарів СБУ). Просто ще дехто пожований і неголений повинен почати виконувати свою роботу для України, а не проти...