Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | zе повертається поспіхом в Україну. Щось там у Вашингтоні могло бути с...
8 350 Охват/переглядів
2025-08-19 14:55
Повідомлення №27680
zе повертається поспіхом в Україну. Щось там у Вашингтоні могло бути серед неоголошеного таке, що припікає. Деталей, окрім загальновідомих, не знаю. Але я звик звертати увагу на специфічні нюансики.Отже, завтра Рада розпочне засідання не в 10:00, як за графіком, а о 12:00. Слуги шепчуть, що це через те, що завтра зранку з ними буде терміново зустрічатися їхній пересидент. Самі здивовані й заінтриговані. zейло своїх слуг уже давно бачив у гробу в білих тапочках або ж десь, де дуже далеко, глибоко й темно. Збирає їх лише тоді, коли йому щось дуже припікає/, а певності в голосах нема й треба давити авторитетом. Це ж який треш має бути, якщо навіть під скандальний проєкт про скасування незалежності САП і НАБУ зібрали голоси звичним конвертами й не стали організовувати політчавилку. Версія, що наш "настійкіший лідор сучасності просто хоче поділитися зі своїми слугами первинною й більш повною інформацією з Вашингтона, не проходить. Там подібні ніжності ще в 2019-му закінчилися. Та й нема в них довірливої атмосфери: хтось зливає закриту інформацію бігусам, хтось до американської амбасади зачастив, а хтось кураторам у москву звітує, ще хтось уже в затятих противниках разом з Разумковим, але з фракції вийти не може. Тож секретів там доповідати zе точно не став би. А що може бути? А мені звідки знати??? Я можу вам хіба припущення підкинути. zейло міг отримати від Трампа таку пропозицію, від якої страшно відмовитися, а виконати ще страшніше... Але за такі речі можна й голову не зносити. І реалізувати це треба буде в парламенті. Там же не тільки про території може йтися, але про чимало вимог, про які пуйло хвалився, що узгодив їх з Трампом на Алясці. Наприклад, про рашистську мову, як офіційну, й московську церкву, як недоторканну. Я можу ще з десяток падлян перерахувати, для яких zе потребуватиме смертничків у Раді. Кажу тільки про ті, які вже озвучив пуйло, як про вже вирішені. zейло ж не проти, а завжди за. Але хтось має це проголосувати й, головне, перебрати на себе відповідальність, щоб він потім брехав, що то не він, то погані депутати самі таке начудили.Були чутки, що пуйло виставляє вимоги про виконання ряду зобов'язань перед здибакою на трьох, без них не приїде. А Трамп зараз йому у всьому підтакує. От zе й крутиться, як в'юн на сковорідці, а його орки голоси збирають. Бо опзж точно за, а слугам, хоч і покидьки, а страшнувато... А я вам просто нагадаю, що були в нас Мінські Домовленосмті, від яких так тупо це zейло відрікалося. То пошукайте там хоч один пунктик, яким би хтось посмів втручатися в нашу внутрішню й зовнішню політику. Нема там такого! А цей совок довів до ситуації, що нам скоро ще й на малоросію Україну перейменувати вимагатимуть. Наобирали...