Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Дурня, яку транслює владна пропаганда вже остаточно зашкалює. Про біли...
11 200 Охват/переглядів
2025-03-12 17:26
Повідомлення №25087
Дурня, яку транслює владна пропаганда вже остаточно зашкалює. Про білий шум навколо "хєніальної дипломатичної перемоги" в Джидді - тема окрема. Я б це охарактеризував, як "плив, плив і на березі втонув" або, як здати все, але робити задоволену міну... А оте "дистанційне керівництво" від Zеленського - це вже нова сторінка в цирковому мистецтві... На яких ідіотів розраховане аж таке блазнюваня? А до реалій. То насправді ж, практично нічого із уже давно затвердженого не помінялося.Тільки укрвлада погодилася на всі вимоги, які й так були відомі ще в січні, рф тепер узагалі не агресор, а репарації платить Україна. Так, звісно, не в рамках мирного договору, а в відокремлених угодах про копалини. І ще, ймовірність повного припинення вогню навряд, чи зісунеться з попередньої дати 20 квітня. Там Трамп щось сказав про "неймовірні події" 2 квітня, але ніхто (й він сам) не може з певністю пояснити, про що взагалі йдеться. Реально в раші почнуть щось узгоджувати лише після остаточного відходу ЗСУ з Курщини. На жаль, Суджа вже рашистська, але бої ще триватимуть. Далі Віткофф підлещуватиме кремляді, далі їхні торги, пару зривів Трампа й "останніх" ультиматумів. Ситуацію для України ще трохи погіршать. Опісля (може й після отого 2 квітня) розпочнуться технічні переговори в групах про дотримання режиму припинення вогню й поетапне його введення. Ще спів дуетом Лубінця з москльковою. Там хоч реально будуть приємні, але доволі половинчаті події. Чисто технічно, якщо це реально вигорить, бо певності нема жодної, первісне 20 квітня - найреальніша дата оголошення припинення вогню.А тепер чисто іміджево-політичний аспект. На той час Zелінскі має вже все здати. І всі компліменти закінчаться. Остаточна картина, хоч як віддувай щоки, повинна виглядати, як мирна угода Трампа з пуйлом. А Україна має сприйматися, як країна, якій викрутили руки і "змусили до миру". От не думав, що скаду щось подібне, але нині дійсно щирим і чесним у реальній оцінці справжніх підсумків Джидди виявився тільки президент Ірану...