Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Кінець курської еп...
8 600 Охват/переглядів
2025-03-09 21:42
Повідомлення №25048
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Кінець курської епопеї… Для чого? Для кого? Чому так? Чому зараз? Що взагалі відбувається?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=EtVlAm4i7DI===От і завершується тривала епопея з бахвальства, апломбу й цілковитої безсенсовності під назвою Курська операція. Закінчується трагічно й криваво, як і тривала. І непродумано та бездарно, як колись планувалася. Сьогоднішній сюжет не про воєнні стратегії й оперативну ситуацію. Та про них уже й нема що говорити. Контрольована ЗСУ територія в Курській області скорочується так швидко, а вогневий контроль ворога над усією зоною боїв настільки тотальний, що ідеться вже про лічені дні. І про ті кляті питання: для чого починалася ця безумовна афера? Чому її тягнули стільки часу без жодної реальної воєнної цілі? З якого дива кремль майже вітав початок цієї операції ще в серпні й зовсім не спішив цілі 7 місяців звільняти свої території аж до дня, коли запахло фінальними переговорами?Питань багато. Відповіді на них, на жаль, написані кров’ю. І зовсім не тих, хто в своїх кабінетах гралися в політичний пасьянс. Бо лише безнадійне прагнення декого використати це, як козир у переговорах і стало підставою тримати там війська, коли це вже було самогубством. На жаль, як і все в того дрібного шулера, той козир виявився простою шісткою. От на ці всі питання я й пробую відповісти в сьогоднішньому сюжеті.