Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Щойно таки глянув, що там у відосіку сказав дуже пожований наш гарант....
7 800 Охват/переглядів
2025-01-18 18:21
Повідомлення №24318
Щойно таки глянув, що там у відосіку сказав дуже пожований наш гарант. Ну, вигляд там уже доволі критичний...Текст - спершу сказав пару речень про сьогоднішню ракову терористичну атаку русні. Без душі було. Відчитував, не вдаючись. А потім, усе це взагалі було вкрай коротко, щось почав грозитися завтрашнім РНБО і санкціями. І це зразу після фрази, як сьогодні вдало працюють спецслужби по тих хто "проти України". Саме цей мотив у заголовок винесли.Сьогодні був тупий наїзд ДБР безз правових підстав і позза хоч якось дотичними провадженнями на Андрія Лопушанського із фракції ЄС. І затримання СБУ діаметрально протилежного персонажа - Максима Назарова із мураєської команди. Там є провадження й були санкції суду, хоча підстави не зовсім зрозумілі - Назаров же так вихваляв Zеленського.Про що це наше дивне й пожоване створіння говорило сьогодні, неясно. А чим воно на завтра грозить? Помийки Банкової пару днів розганяли погрози Порошенку. Під час приїзду Стармера у них грозилка поламалася. Знаю, що там були певні попередження. От тепер глянемо: ризикне Єрмак перейти межу, за якою для них уже повернення не буде, чи ні? Поки цю тему відкладу. Явно, що й самого Zе і оточення штирить не по дитячому. Там на адекватність очікувати годі. Але дуже не хочеться, щоб ці мерзоти таки розірвали країну під час війни...