Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Вам ще не достатньо соромно? Іспанський сором - це коли бикують чи дур...
6 900 Охват/переглядів
2025-01-17 18:15
Повідомлення №24301
Вам ще не достатньо соромно? Іспанський сором - це коли бикують чи дурню несуть вони, а пекельний сором палить вас.Zе прогастролював у Польщі. Наговорив дурниць польській пресі. Нарвався на звинувачення Анджея Дуди про втручання в польські вибори. До цього на нас бочку котив переважно представник коаліції міністр оборони. Я б сказав, що переважно незаслужено. А ще пару разів зривався раніше неймовірно толерантний до України Дональд Туск. А президент Дуда показово за Україну заступався. Але ж у цього Zе є місія: втрачати друзів і примножувати ворогів. Знову ж, випад проти України кандидата від ПіС у президенти був некоректним і несправедливим. Але є напрацьовані методики реагування на таке. Ну, це для тих, у кого є хоч якась освіта й інтелігентність. Наше не спотворене інтелектом перше ліцо перевело все в скандал і пряму прив'язку до польських виборів.А щоб добити нас остаточно, воно почало нести свою звичну ахінею. У Польщі й далі за кордоном воно буде створювати "осередки єдності". Просвітив про це Анджея Дуду. Перші від цього пришизіли поляки, далі наші українці, які вже задумуються, чи не слід перебратися кудись подалі від цих зелених недоумків... Оскільки Zе вивчило пару іншомовних слів, то прозиває ці свої фантазії хабами єдності... От я собі все це уявляю і мені реально соромно. А ті, що це ганьбисько нам обрали, і не зморгнуть...