Джерело
Переходник | Вже другий день займаюсь ресьорчем ситуації, яка відбувається в світі....
14 600 Охват/переглядів
2025-03-13 14:13
Повідомлення №7720
Вже другий день займаюсь ресьорчем ситуації, яка відбувається в світі. Зараз я більше говорю про те, що роблять США. Хочу розмотати цей велетенський клубок, та знайти істину, або хоча б частину істини. Зрозуміло що зараз відбувається велика перебудова економічних порядків, і це час високої турбулентності, та радикальних дій і несподіваних поворотів. Дії Трампа, мені зараз нагадують дії Рональда Рейгана який був президентом в 1981-1989. Хоча економічний контекст зараз і в ті роки, досить відрізняється, але в схожих моментів ой як багато. Чим далі копаю, тим більше питань вилазить на поверхню. 1)Мита - торгівельна війна;2) Скорочення держ витрат, але з мінімізацією ризиків для економіки «я б назвав цю ситуацію - шпагатом»;3) Угода з Україною про розробку наших ресурсів «і рідкоземельних металів, і нафти та газу». Форсування подій з миром через силовий тиск на нас;4) Зменшення податків та дерегуляція ринку США;5) Зосередження на внутрішньому видобутку нафти та газу, і зняття деяких обмежень, які наклала адміністрація Байдена на цьому напрямку «та сама дерегуляція»;6) Проблема з рефінансуванням держборгу в цьому році на ~9трлн$;7) Проблема високих ставок ФРС «взаємоповʼязано з 6 пунктом».Нічого не пропустив? Короче, мені потрібно ще трохи часу на DYOR, бо є відчуття що фокус уваги зараз максимально розсіюють через насиченість подій в світі, і можна просто пропустити найважливіше. Частково інформацією певно буду ділитись з вами, в ході DYOR - буде вам «їжа для роздумів».