Джерело
Переходник | Друге опитування показове. Тільки ~20% людей були готові відкуповувати...
16 200 Охват/переглядів
2025-03-09 17:46
Повідомлення №7709
Друге опитування показове. Тільки ~20% людей були готові відкуповувати, і це багато про що говорить. 50% людей засажені і просто стежать. Вони не мають і не будуть мати переваги на ринку, і це нормальна історія, бо завжди так було. 30% людей, які є більш досвідченими гравцями на ринку, відкуповували, а зараз перейшли в пасив, бо на ринку максимальна невизначеність. Ці люди також втрачають перевагу.20% мають ресурс та збільшують сайз. Ось ці люди мають більшу перевагу на ринку, над іншими, але звісно за умови того що вони сильно знижують свої точки входу, а не на залишки юсдт на рахунках, підкуповують активи, що сильно погоди не зіграє. В цьому році плавлять народ прям дуже сильно. Тактика та методи мені зрозумілі. Цікаво наскільки довго цього разу будуть морити, але чуйка каже що ми вже десь на грані, судячи з опитувальників. Коли я бачу що 40% людей вже задумувались над тим, щоб вийти з ринку при зростанні, це дуже великий показник.І крайній опитувальник теж дуже показовий, по ньому видно що гравцями керує вже не логіка, а страх. Вітаю, психологію гравців на ринку було успішно зламано.