IEM Cologne Major — подія, на яку з нетерпінням чекає кожен фанат CS2 ☺️Саме тому ми разом із white.market не просто повертаємо предиктор, а прокачуємо його на максимум: 81 АЙТЕМ У ПРИЗОВОМУ ФОНДІ!Механіка проста: роби прогноз на матчі, змагайся з іншими учасниками, стеж за рейтингом і борись за по-справжньому топові призи.Інтриги стане більше: тепер у bo3 та bo5 матчах можна передбачати не лише переможця, а й точний рахунок — і збирати за це додаткові бали.А ТАКОГО СОКОВИТОГО ПРАЙЗ ПУЛУ В НАС ДАВНО НЕ БУЛО:
🏆 Топ-1 рейтингу забирає Samsung Odyssey G6🥈 2 місце — Skeleton Knife | Tiger Tooth🥉 3 місце — Falchion Knife | Gamma Doppler👊 Учасники з 4–10 місць потрапляють у рандомний розіграш Kukri Knife | Fade💰 Перебив позначку в115+ балів? Залетів в додатковий розіграш 5 ваучерів НА ЦІЛИХ $100 для покупок на white.market⚡️ Набрав 100+ балів — і ти вже серед претендентів на додаткові скіни зі списку:AK-47 | Neon RiderAK-47 | InheritanceM4A1-S | VaporwaveAWP | PrintstreamAWP | WildfireM4A4 | The EmperorAK-47 | The Oligarch💎 На 80+ балах відкривається рандомний розіграш не менш крутих скінів:AK-47 | Crane FlightM4A4 | TemukauAWP | Chrome CannonUSP-S | PrintstreamGlock-18 | Gold ToofAK-47 | AsiimovAWP | Neo-Noir❤️ 60+ балів — і ти вже в пулі учасників, які змагаються за лут: мерч із минулого мейджора — худі, джерсі та футболка, три килимка Maincast, а також 50!!! промокодів від white.market на $10😅 Навіть якщо предикти не зайдуть, шанс на лут усе одно буде: виконуй прості завдання в ХАБі, збирай тікети та витрачай їх у двох лотереях за Logitech G PRO X 2 Superstrike і Gut Knife | Doppler. І так — завдання будуть оновлюватися протягом турніру 😉 👉 Maincast x white.market Предиктор 👈 👉 Maincast x white.market Предиктор 👈 👉 Maincast x white.market Предиктор 👈 Купа коштовного луту й максимум причин дивитися Мейджор разом із нами. Тож GLHF і приємного перегляду! 🔥Підписуйся на 🥰#CS2 #IEMCologne
Перед початком CS Asia Championship 🇺🇦 s1zzi дав невелике інтервʼю під час медіаднюQ: Тобі лише 16 років, незабаром на тебе чекає дебют на Major. Як думаєш, ти готовий до такого рівня конкуренції? A: Я впевнений, що вже готовий. Q: B8 добре відома тим, що розвиває молодих талантів. Що, на твою думку, є найособливішим у B8? Як команда допомагає твоєму розвитку? A: Особливість B8 у тому, що це дуже молода команда. У нас чудовий тренер, який допомагає мені дуже швидко прогресувати Q: Багато хто порівнює тебе з іншими українськими снайперами, такими як s1mple та w0nderful. Яким снайпером ти сам хочеш стати? A: Можливо, як s1mple, але не настільки агресивним. Q: Український CS за останні роки сильно змінився, але при цьому продовжує породжувати сильних гравців. Як ти вважаєш, чим нове покоління українських талантів найбільше відрізняється від попереднього? A: Можливо, тим, що молоді гравці зараз розвиваються набагато швидше.
Q: Як думаєш, які зміни ваше покоління принесе українському CS? A: Не знаю… Можливо, ми будемо ще кращими за попередників.
Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦
😀 Нічне оновлення в CS2
CacheЗбільшено радіус вибуху бомби.Внесено зміни до освітлення біля Vent.Вимкнено колізію гравця з табличкою та прибрано лампу біля squeaky.Перероблено e-box на точці A для кращої видимості.Зменшено висоту рамки входу в Checkers на B Main.Прибрано кондиціонер над Sandbags і переміщено труби.Виправлено відсутність звуків кроків на ящиках на точці A.Виправлено «дірку» в текстурах на дверях у Sun Room.Виправлено простріли стіни на A Main.Виправлено деякі проблеми з мерехтінням текстур (z-fighting) біля Garage.Відкориговано колізію гранат по всій мапі.Відкориговано колізію гравців по всій мапі.Dust IIЗаблоковано можливість бачити через кут Mid Box (Xbox).[ ЗВУК ]Ймовірне виправлення проблеми, коли повністю зникав звук.[ РІЗНЕ ]Виправлено випадки, коли при стрибку з присіданням у тісних місцях камера могла проходити крізь стелю.Відкориговано прозорість частинок для повністю закритих флешок.Покращено узгодженість освітлення диму.Невеликі зміни швидкості падіння магазину пістолета.Відновлено налаштування Ambient Occlusion у шейдері Environment Blend.Виправлено випадок, коли гроші списувались не з того гравця під час переходу на бота.
Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦
🇪🇺 Гравець пояснив це тим, що він його знає давно. І буває грубим, бо йому відомо на що той здатнийЩе тези з великого інтерв'ю:Я не хотів, щоб🇮🇱 flameZ приходив у команду. Ми так довго боролися за свій темп у міжнародному складі, що коли нарешті знайшли свою гру, я просто боявся будь-яких змінЯ не вважаю, що у нас "суперкоманда". Люди помиляються, якщо так думають. Ми просто маємо правильних гравців на правильних ролях🇫🇷 Матьє ZywOo — "добрий суперстар". Він не скаржиться, навіть якщо я дам йому Glock, а собі залишу набір гранат. Ми намагаємося працювати над тим, щоб він більше вимагав для себеКоли 🇩🇰 zonic пішов, це завдало мені болю. Це було важко. Я впевнений, що в глибині душі він десь про це шкодуєЯ сказав хлопцям перед турніром в 🇩🇰Остіні: "Не хвилюйтеся, я візьму (хейт трибун) це на себе. Це я проти натовпу, а ви просто фокусуйтеся на тому, що маєте робити"Люди мали сприйняття, що я просто "м'ясо" — ентрі-фрагер, якого кидають за кут, і він нічого не розуміє. Це було через мій стиль гри та поведінку клоуна на камеру Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦
🇺🇦 Smash (Олександр Турчин, кіберспортивний гравець у 😀 CS2 команди 🇺🇦 Favbet) переніс операцію на щитоподібній залозі. Причина: рак.Всім привіт, хочу поділитися тим, через що я пройшов останнім часом.У мене виявили вузол у щитоподібній залозі. Після обстежень і біопсії була підозра на злоякісність.У підсумку мені зробили операцію і видалили половину щитоподібної залози. Зараз я вже відновлююсь і почуваюся добре 🙌Остаточний діагноз ставлять тільки після гістології (аналізу видаленої тканини). Рак підтвердився, карцинома, але виявили на ранньому етапі, тож вона нікуди не проросла та метастазів не дала.За цей час я зрозумів кілька речей:1. Здоров’я не можна відкладати “на потім”2. Не варто накручувати себе завчасно3. Дуже важливо потрапити до хороших лікарівЗараз у мене все стабільно, попереду контроль і повне відновлення. Величезне дякую сім'ї, батькам та родичам, які підтримали мене та були завжди поряд. Також неймовірно вдячний моїй другій сім'ї - команді, яка також переживала за мене та підтримувала. Дуже радий, що поряд зі мною є такі люди. Вірю, що такі моменти згуртовують команду ще більше. Дякую друзям, які кожного дня писали та дізнавались як у мене справи. Всіх дуже дуже люблю🫶Якщо хтось проходить через щось подібне - не панікуйте раніше часу. Такі речі лікуються, особливо якщо все виявлено вчасно.Я на зв’язку і вже повертаюсь до звичного ритму життя 💪(Фото може бути не для вразливих)
Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦
😀 Нічне оновлення в CS2
[ANIMGRAPH 2 ]— Виправлено мерехтіння набоїв у XM1014 під час початку перезарядки.— Виправлено баги з Dual Berettas від першої особи та в режимі спостерігача.— Виправлено проблему, коли inspect/cancel викликав кілька повторних анімацій діставання зброї (worldmodel deploy).— Виправлено баг, через який гравці могли застрягати у стані повороту після встановлення бомби.— Зроблено плавнішими переходи IK для ніг.— Відрегульовано час переходу присідання в повітрі від першої особи, щоб краще відповідати анімації від третьої особи.— Виправлено випадок, коли часті мікрорухи (stutter steps) викликали різкі зміни пози.— Виправлено випадок, коли ноги різко «смикалися» при швидкій зупинці та продовженні руху в тому ж напрямку.— Відкориговано анімацію встановлення бомби від третьої особи, щоб вона більше відповідала анімації від першої особи.— Незначні правки анімацій viewmodel.[ ІНШЕ ]— Виправлено випадковий краш при запуску, якщо був вибраний нестандартний аудіопристрій або заданий sound_device_override.— Оновлено офіційні гайди по картах відповідно до нових налаштувань згладжування поверхонь.— Тепер викинута зброя з глушником правильно відображає стан (з глушником чи без).
Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦
ПриватБанк, Visa та NAVI запускають унікальну картку для геймерів «Катка24»🎮⚡️ПриватБанк, Visa та NAVI випустили не просто картку, а справжній фінансовий артефакт для геймерів. Поки інші грають на мінімалках, ти виводиш свій фінансовий скіл на максимум з карткою «Катка24».Що в інвентарі:🔸 Геймерський кешбек: до 15% за покупки в Steam, PlayStation, Xbox (кредитними коштами) та до 10% — власними.🔸 Транзач вигідно: кожні 500 грн витрат — це шанс виграти PS5, Xbox або скін КС.🔸 Апгрейд заліза: «Оплата частинами» від 12 місяців без комісій у Comfy, MOYO та Foxtrot, та купони в Steam, якщо витрачаєте з картки 40+ тис. грн. на місяць.🔸 Знижки для фанів: до 30% у NAVI Shop та спецпропозиції у програмі лояльності «Привіт».🔸 Реферальний сквад: забирай по 150 грн за кожного друга, якого приведеш у гру.Жодних комісій за поповнення через термінали, кастомізація діджитал-скінів та грейс-період 62 дні для кредитних коштів. Банк стає твоїм Player 2, беручи на себе побут, поки ти в катці.Оновлюй Приват24 та оформлюй Катку24 онлайн за пару кліків. Спочатку діджитал, фізичну версію можна замовити пізніше.Play. Pay. Win. 🏆👉Оформити Катку24👉 Зареєструватись в акції
🚨 Запускаємо ком’юніті-збір від IC та Рубіж 🚨Ціль: 300 000 грн на ремонт автівок для виконання бойових задач.За донат від 100 грн у тебе є можливість виграти 🎁:- наші нові джерсі із підписами гравців- топові девайси HyperX - круті CS2 скіни від Skin.PlaceПереходь за лінком і роби свій внесок у спільну цільБанка:https://send.monobank.ua/jar/7ypscox9fm4874100025807937Повний список місць та призів:1 місце: Huntsman Knife | Doppler Phase 2 (Factory New)2 місце: Клавіатура HyperX Alloy Rise 753 місце: Джерсі із підписами гравців4 місце: Бездротова мишка HyperX Pulsefire Haste 2 Pro Wireless5 місце: Джерсі із підписами гравців6 місце: Ігрова поверхня HyperX Pulsefire Mat XL7 місце: Джерсі із підписами гравців8 місце: AK-47 | Case Hardened (Field-Tested) 9 місце: Навушники HyperX Cloud Alpha10 місце: M4A4 | Zirka (Minimal Wear)11 місце: Навушники HyperX Cloud III S Wireless12 місце: Джерсі із підписами гравців13 місце: Джерсі із підписами гравцівВсі переможці будуть оголошені після закриття збору. За кожні 100 гривень донату ти отримуєш "шанс" виграти призи. Чим більше донатів, тим більше шансів.
Вийшло оновлення направлене в основному на анімації![ ANIMGRAPH 2 ]Систему анімацій у CS2 оновлено до Animgraph 2, що зменшує навантаження на CPU та витрати мережі, пов’язані з анімаціями.Усі анімації від третьої особи були перероблені, а в деяких випадках — скориговані на основі відгуків гравців.Згладжено переходи присідання в повітрі як від першої, так і від третьої особи.Для підтримки Animgraph 2 було перероблено логіку, яка змінює висоту гравця на похилих поверхнях.Тепер висота гравця на схилах є стабільною і більше не залежить від напрямку підходу.У результаті цих змін розкидки гранат на похилих поверхнях могли змінитися.[ ENGINE ]Код рушія оновлено до останньої версії Source 2.[ CS SCRIPT ]Додано функцію GetRoundRemainingTime.[ GAMEPLAY ]Тепер приховування гравців використовує GPU-запит, щоб запобігти ситуаціям, коли гравці «пролазять» крізь тонкі стіни, якщо жодна частина їхнього тіла не видима.[ SOUND ]Внесено зміни в мікс звуків, щоб краще підкреслити звук приземлення після стрибка під час бою.Додано новий звук взяття C4.Незначні зміни рівнів фонових звуків.Виправлено відсутні фонові звуки на екранах вибору команди та завершення матчу.Виправлено відсутні звуки в інтерфейсі головного меню.Підкориговано мікс звуків під час отримання урону.Виправлено баг, через який музика в DeathCam занадто довго приглушувала інші звуки.Вертикальна оклюзія звуку тепер більш плавна на межах переходів на картах Nuke і Vertigo.Різні аудіо-покращення на картах Baggage, Shoots, Ancient, Nuke та Vertigo.[ KNOWN ISSUES ]У рідкісних випадках при повороті голови може виникати невелике небажане зміщення камери.
Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦
🇺🇦 Інтерв'ю Aleksib після перемоги над 🇹🇷 Aurora🎮 Про w0nderful — "Усі забули, що w0nderful був рятівником гранд-фіналу і саме він був причиною нашої перемоги. Він грав як суперзірка, а це саме те, що нам було потрібно"
— "Коли він відчуває нашу підтримку та вірить у себе, то здатний показати найкращу гру в найвідповідальніші моменти. Це найцінніша його якість "
✌️ Про перемогу над Aurora— "На Anubis ми мали правильне бачення того, що відбуватиметься, але, здається, надто забігли вперед у власних планах. Aurora адаптувалася швидше за нас, змусивши почуватися некомфортно. Проте як тільки ми перейшли за CT на обох мапах — ми були на голову вищими. Ми правильно читали ситуації, забирали клатчі та загалом показали CS високого рівня."
— "На Nuke ми знали, що CT буде за нами. Навіть після програного пістолетного ми були спокійні – просто далі виконували свій план і камбекнули""Нас трохи покарали пушем лоббі, хоча ми цього чекали, але просто забракло людей, щоб це зупинити. Це те, що варто проаналізувати..."
— "Тепер ми у півфіналі. Попереду кілька днів перерви, тому головне завдання — не розгубити форму. Завтра переїзд, командна вечеря, а далі — лише тренування та аналіз, щоб показати такий же рівень у наступному матчі" 🐒 Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦