Джерело
На районі | Оштрафовано батьків двох школярок за булінг вчителів у соцмережах Бори...
484 Охват/переглядів
2026-06-23 10:39
Повідомлення №22975
Оштрафовано батьків двох школярок за булінг вчителів у соцмережах Бориспільський міськрайонний суд Київської області розглянув дві справи про булінг щодо педагогів навчальних закладів, вчинений неповнолітніми ученицями через соціальні мережі.В одному з випадків учениця Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого поширила в соцмережах інформацію, яка принижувала честь, гідність та ділову репутацію вчителів закладу. Суд визнав такі дії психологічним насильством стосовно учасників освітнього процесу та кваліфікував їх як булінг.Інша справа стосувалася учениці 9 класу Щасливського академічного ліцею. Школярка опублікувала у TikTok відео з фотографіями педагогів, додавши до нього образливий музичний супровід і нецензурну лексику. На думку суду, такі дії могли завдати шкоди психологічному здоров’ю потерпілих та є проявом булінгу із застосуванням електронних комунікацій.Оскільки правопорушення були вчинені неповнолітніми віком від 14 до 16 років, то штарф у 850 грн та судовий збір мають сплатити батьки .