Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Макс читає?!
Додано 06 гру 2025

Макс читає?!

@BooksWithMax
Кількість підписників: 3 068
Фото: 3,160
Відео: 163
Посилання: 483
Опис:
Той самий Хлопець що читає?! З питань реклами та іншої співпраці @bookmax0
Джерело

Макс читає?! | Зумів (майже) зібрати прочитане за квітень на одному фотоЦе прочитане ...

Логотип телеграм спільноти - Макс читає?! Макс читає?! @BooksWithMax
994 Охват/переглядів 2026-05-05 08:44 Повідомлення №4506
Зумів (майже) зібрати прочитане за квітень на одному фотоЦе прочитане можна назвати «road reading», адже всі книги з фото були прочитане в дорозі кудись чи звідкись«Зруйнована країна» - 8/10🌟 В моменті дуже сподобалась історія, але зараз враження вже не такі сильні«Бойові шрами» - 10/10 🌟 Емоційно важка але дуже потрібна книга. Три історії українців, які пережили окупацію. Болюче. Жорстоко. Потрібно«Бойфренд» - 7/10 🌟 Якби не один момент, на якому я зациклився — книга була б такою ж класною як інші. Але нелогічні дії вже не було чим виправдовувати. Фінал як завжди 🔥 «Ті, що вірили» - 8/10 🌟 Це, безумовно, важлива книга. Про епідемію СНІДу в Чикаго. Про втрату та життя із нею. Але не зачепило, не було «вау» ефекту.«Пасажири» - 6/10🌟 На жаль, ідея тут набагато краща ніж втілення. Такі самі відчуття як після «The one». Задум крутий, це ніби сценарій «Чорного дзеркала». Але в моменті ти не переживаєш за героїв та про їхні історії читаєш з отаким лицем - 😐Діліться що прочитали минулого місяця ⬇️